20/04 2018 20:12

Posłuchaj dłuższego fragmentu „Trophy Boy”

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Perypetie związane z premierą filmu anomowanego „Charming”, nad którym Avril Lavigne pracowała do 2016 roku zostały w jakimś sensie zażegnane. Produkcja powoli trafia do europejskich i azjatyckich kin, chociaż jej reżyser, Ross Venokur już dawno nie zabierał głosu w tej sprawie. W sieci pojawił się też dłuższy fragment utworu „Trophy Boy”, który Avril Lavigne nagrała wspólnie z Ashley Tisdale i G.E.M. Utwór napisany został przez Patricka Stumpa z Fall Out Boy. Piosenki można posłuchać w odtwarzaczu poniżej.


Czytaj więcej

19/04 2018 16:09

Avril Lavigne na zakupach w Los Angeles

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia Avril Lavigne wykonane przez paparazzich w Los Angeles. Zdjęcia wykonano wczoraj, 18 kwietnia, gdy Avril w towarzystwie, najprawdopodobniej, nowego partnera oraz przyjaciółki wybrała się na zakupy. Więcej zdjęć można znaleźć na naszej grupie, tutaj.


14/04 2018 11:04

Avril reaguje na plotki o dacie premiery

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Travis Clark z zespołu We the Kings, z którym Avril Lavigne pracowała nad piosenkami na swoją szóstą studyjną płytę udzielił wywiadu, w którym został zapytany o współpracę z Kanadyjką.

Muzyk radośnie wyznał, że z pośród wszystkich piosenek, jakie razem napisali trzy znajdą się na finalnej wersji płyty, a jedna z nich będzie pierwszym singlem. Wraz z tą wypowiedzią pojawiła się fala spekulacji na temat dnia premiery singla. Na mały szum, który zaczął się w mediach społecznościowych zareagowała sama Avril.

Czytaj więcej

09/03 2018 9:09

Nowy zwiastun Charming!

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

W lutym kilka europejskich kin poinformowało, że w kwietniu 2018 roku rozpocznie seanse filmu animowanego “Charming”, nad którym ponad dwa lata temu pracowała Avril Lavigne. Informacje te, choć z założenia prawdziwe, nie były potwierdzane przez amerykańskich dystrybutorów. Do tego tygodnia. Kilka dni temu w sieci pojawił się nowy, prawie trzy minutowy zwiastun filmu, który informuje, że produkcja zadebiutuje niebawem. Zwiastun można zobaczyć tutaj.

Wszystkie informacje o już zapowiedzianych europejskich premierach są dostępne tutaj.

08/03 2018 13:52

Avril Lavigne na kolacji w Madeo

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

W środowy wieczór Avril Lavigne została po raz trzeci sfotografowana z tajemniczym nieznajomym. Wczoraj para, w towarzystwie brata Avril Matta i jego żony Amie, wybrała się do restauracji Madeo w zachodnim Hollywood. Zdjęcia z 7 marca są dostępne tutaj i tutaj.

Personalia mężczyzny, z którym od kilkunastu dni piosenkarka bardzo chętnie pojawia się w miejscach obleganych przez paparazzich interesują media do tego stopnia, że redakcja Daily Mail podała specjalny adres e-mail, na który można przesyłać wszelkie informacje na jego temat. Być może niebawem dowiemy się, kim jest nowy partner piosenkarki.

04/03 2018 19:23

Avril i tajemniczy nieznajomy na ulicach Los Angeles

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Opublikowane wczoraj najnowsze zdjęcia Avril Lavigne w towarzystwie tajemniczego mężczyzny w zielonych butach wykonane przed restauracją w Beverly Hills nie wywołały większego zainteresowania. Okazuje się, że mężczyzna to potencjalnie nowy partner piosenkarki! Na najnowszych, wykonanych wczoraj zdjęciach, para trzyma się za ręce. Kim jest mężczyzna? To pytanie pozostaje bez odpowiedzi. Przypominamy, że już od kilku miesięcy nie widzieliśmy wspólnych zdjęć Avril i Jonathana Rotema, z którym Kanadyjka spotykała się przez kilka miesięcy. Zdjęcie z 3 marca prezentujemy poniżej, pozostałe można znaleźć tutaj.

28/02 2018 20:47

Avril Lavigne na kolacji Women in Harmony

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Wczoraj, 27 lutego w Los Angeles odbyła się specjalna kolacja zorganizowana przez Bebe Rexha. Artystka nazwała spotkanie „Women in Harmony” i zaprosiła piosenkarki, autorki tekstów i producentki, które są silne i tę siłę pokazują w swojej twórczości. W kolacji wzięła udział Avril Lavigne, która w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie i podziękowanie dla Bebe za zaproszenie.


Czytaj więcej

21/02 2018 21:44

Prezenterka KIIS FM: Tak, słyszałam nowy singiel Avril

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Lisa Foxx, prezenterka stacji radiowej 102.7 KIIS FM, którą wczoraj niespodziewanie dla fanów (i ponoć samych radiowców) odwiedziła Avril Lavigne zdradziła cel wizyty piosenkarki. Za pośrednictwem wiadomości pozostawionej na Twitterze poinformowała, że miała okazję usłyszeć najnowszy singiel Kanadyjki!


Czytaj więcej

21/02 2018 1:24

Avril Lavigne odwiedziła 102.7 KIIS FM!

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Avril Lavigne dość niespodziewanie, a z pewnością zupełnie nieoczekiwanie dla fanów, odwiedziła rozgłośnię radiową 102.7 KIIS FM w Los Angeles. Jaki był cel spotkania? O czym rozmawiano? Tego, przynajmniej w tym momencie, możemy się jedynie domyślać. Tutaj dostępne są pierwsze cztery zdjęcia ze studia, a poniżej garść spekulacji dotyczących wspomnianej wizyty.

Czytaj więcej