15/07 2018 2:13

Avril zapowiada jesienne premiery nowych singli!

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Piątkowy wieczór Avril Lavigne spędziła w towarzystwie Ryana Cabrery na koncercie Shawn Mendesa w Los Angeles. Po koncercie cała trójka muzyków się spotkała, wymieniła kilka zdań, a na instagramowym profilu Avril pojawiło się zdjęcie wykonane za kulisami koncertu. W komentarzach jeden z fanów Kanadyjki zapytał ją o nowy studyjny album. I choć takich i podobnych pytań Lavigne otrzymuje od fanów wiele, tym razem postanowiła na nie odpowiedzieć!

Poinformowała, że album ukaże się niebawem, ale co ważniejsze, poprzedzi go wydanie singli. Tak, więcej niż jednego! Mamy je usłyszeć w najbliższych tygodniach – jesienią. Kiedy ukaże się album? Tutaj Avril nie wyraziła się precyzyjnie, ale można przypuszczać, że również będzie to jesień tego roku.

Czytaj więcej

13/07 2018 14:24

Lauren Christy wspomina pisanie Complicated

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Lauren Christy była członkinią trio The Matrix, które w 2000 roku stworzyło wspólnie z Avril Lavigne jeden z jej największych przebojów i pierwszy w karierze, utwór „Complicated”. Lauren udzieliła niedawno wywiadu Music Week, w którym została zapytana o „Complicated”, historię piosenki oraz to, ile zmieniła w jej życiu i co dla niej znaczy. Przypominamy, że po szesnastu latach Lauren ponownie spotkała się z Avril, a efekty ich współpracy być może poznamy słuchając szóstej studyjnej płyty Kanadyjki – przeczytaj więcej na ten temat.


Czytaj więcej

11/07 2018 8:53

Poznaliśmy nazwisko reżyserki teledysku do singla?

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Od kilku dni ponownie zrobiło się gorąco wokół tak przez nas wyczekiwanej nowej studyjnej płyty Avril. Piosenkarka pokazała nagrania i zdjęcia z przygotowań do sesji zdjęciowej w trakcie której wykonano zdjęcie na okładkę albumu, a jeden z internetowych komentarzy może sugerować, że poznaliśmy reżyserkę teledysku!

Hannah Lux Davis, reżyserka teledysków Miley Cyrus, Demi Lovato czy Ariany Grandę zaczęła obserwować Lavigne w mediach społecznościowych i skomentowała jedno ze zdjęć z planu sesji zdjęciowej. To udostępnione przez Lauren Bates, stylistkę fryzur. Być może to właśnie Davis będzie, lub nawet jest, reżyserką teledysku do pierwszego singla z albumu!

Czytaj więcej

10/07 2018 11:11

Avril zaprasza za kulisy okładkowej sesji zdjęciowej

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

W piątek Avril poinformowała, że w najbliższych dniach odbędzie się sesja zdjęciowa na okładkę jej szóstej studyjnej płyty. Wówczas zamieściła zdjęcie z przymiarek, które odbyły się w jej domu. W poniedziałek natomiast cała ekipa stylistów, asystentów i sam fotograf zameldowali się w domu Avril, aby wykonać zdjęcia, które trafią do bookletu płyty. A z pewnością na jej okładkę, bo takie zdjęcie miało tego dnia postać.


Za pośrednictwem mediów społecznościowych Avril pokazywała, co dzieje się za kulisami. Wszystkie nagrania można znaleźć na grupie. Co wiemy o sesji i kto nad nią pracował?

Czytaj więcej

09/07 2018 12:04

Avril i Phillip na romantycznej randce

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

W sobotni wieczór, dzień po przymiarkach do sesji zdjęciowej na okładkę szóstej studyjnej płyty, Avril Lavigne została sfotografowana na romantycznej randce. Piosenkarka wybrała się na nią z Phillipem Sorofimem, z którym spotyka się od kilku miesięcy. Zdjęcia zakochanych opublikował brytyjski Daily Mail – można je zobaczyć tutaj.

30/06 2018 23:54

Avril pod przysięgą wspiera Keshę?

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Avril Lavigne już kilka miesięcy temu pokazała, że w kwestii sporów pomiędzy Keshą o producentem muzycznym Dr. Lukiem stoi po stronie Keshy. Piosenkarki udostępniły w sieci wspólne zdjęcie, a Avril pojawiła się na jednym z koncertów Keshy. Nigdy jednak nie zabrała głosu w sprawie zarzutów o molestowanie czy znęcanie psychiczne, o które Kesha, i kilka innych artystów, oskarża producenta.

Zdjęcie z listopada 2017 roku

Według najnowszych doniesień The Blast, Avril Lavigne podpisała dokument, w którym wspiera Keshę w kolejnej walce z Dr. Lukiem. Mężczyzna złożył w sądzie pozew, w którym twierdzi, że pod wpływem oszczerstw ze strony piosenkarki inni artyści przestali z nim współpracować.

Czytaj więcej

29/06 2018 20:40

Avril pomaga wybrać 100 najlepszych piosenek

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Avril Lavigne dołączyła do grona ekspertów, którzy pomogli magazynowi Rolling Stone wybrać 100 najlepszych piosenek XXI wieku. Niestety nie wiadomo, jakie dokładnie piosenki zgłosiła Kanadyjka.

Pełną listę, przepełnioną klasykami i świetnie wszystkim znanymi piosenkami, można znaleźć tutaj. Na szczycie listy znalazł się singiel „Crazy in Love” Beyonce feat. Jay-Z.

22/06 2018 13:41

Bebe Rexha o piosence napisanej dla Avril

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Pod koniec ubiegłego roku w katalogu Amerykańskiego Stowarzyszenia Kompozytorów, Autorów i Wydawców, gdzie rejestrowane są utwory muzyczne objęte prawami autorskimi pojawił się tytuł nowej piosenki Avril Lavigne. O utworze „In Touch” spekulowano wiele – początkowo sądzono, że to jest duet z Bebe Rexhą, która była wpisana, jako współautorka utworu. Później okazało się, że nie jest to duet, a utwór Avril. Teraz Bebe Rexha ujawnia szczegóły powstania piosenki i poznania Avril.

Czytaj więcej

18/06 2018 14:30

Charming w lipcu w polskich kinach!

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Film animowany „Charming” już pod koniec lipca trafi na ekrany polskich film! W oryginalnej, anglojęzycznej wersji filmu Avril Lavigne podkłada głos Królewnie Śnieżce. Wspólnie z Ashley Tisdale i G.E.M. wykonuje także utwór „Trophy Boy”. W Polsce „Charming” ukaże się pod tytułem „Książę Czaruś”, a utwór „Trophy Boy” będzie wykonywany przez Ewelinę Lisowską, Honey i Martę Gałuszewską. Ta ostatnia podłożyła też głos Królewnie Śnieżce. Polska premiera filmu zaplanowana została na 27-go. lipca.

Produkcja przeznaczona jest dla dzieci, dlatego istnieje ryzyko, że w polskich kinach nie będzie jej można obejrzeć w wersji oryginalnej. Jak na razie, mimo premiery w kilku europejskich krajach, w sieci nadal nie jest dostępna pełna, studyjna, dobrej jakości wersja utworu „Trophy Boy”. Można jej za to posłuchać w wersji chorwackiej oraz znaleźć w jednym z zwiastunów filmu.
Czytaj więcej

14/06 2018 17:31

Nowa kolekcja Abbey Dawn już w sprzedaży!

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Od kilkunastu dni Avril Lavigne, i jej współpracownicy, zapowiadali premierę nowej kolekcji Abbey Dawn. Najnowsze projekty właśnie trafiły do sprzedaży, a całość zapowiada nowa sesja zdjęciowa. Autorką zdjęć jest Ashley Osborn, a zdjęcia wykonano na terenie posiadłości, jaką w Kalifornii wynajmuje Avril i Ryan Cabrera. Nowe projekty można zobaczyć, i kupić, tutaj.


Zobacz więcej zdjęć z sesji – tutaj, tutaj i tutaj.