19/09 2014 13:25

Avril powraca do tematu zdrowego żywienia

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Osiem lat temu, na fali wielkiego marzenia o rozszerzeniu kariery artystycznej o aktorstwo, Avril Lavigne zagrała epizod w filmie Fast Food Nation pokazującym przerażające realia machiny fast foodów. W momencie promocji filmu Avril nie wypowiadała się na temat zdrowego, czy niezdrowego jedzenia, ale należy podkreślić, że nie było dziennikarzy, którzy chcieliby z nią na ten temat  rozmawiać. Dziś, gdy malutka rola w filmie to jest zakurzona historia, Kanadyjka postanowiła zwrócić uwagę swoich fanów na tematy żywieniowe.

Za pośrednictwem profilu na portalu społecznościowym Twitter napisała: „Władza i przedsiębiorstwa spożywcze powinny radykalnie zmienić swoją politykę. Jednak także w naszej gestii leży pozyskiwanie informacji z dokumentów, takich jak Fed Up.”

Musimy przyznać, że różnorodność tematyczna na Twitterze Avril jest dość zabawna. Kilka dni wcześniej piosenkarka zachęcała do obejrzenia nowego reality show Nicka Cartera i gratulowała mu telewizyjnego sukcesu. Który program wybierzecie? „I heart Nick Carter” czy „Fed Up”?

17/09 2014 23:09

Avril i Chad złożyli papiery rozwodowe?

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Plotki o rozwodzie Avril Lavigne i Chada Kroegera krążą po sieci od kilku miesięcy. Do tej pory parze udawało się sprytnie zaprzeczać domniemanemu kryzysowi w nieco ponad rocznym związku, jednak amerykański magazyn US Weekly ekskluzywnie sugeruje, że wspólne życie Avril i Chada dobiega końca! Na oficjalnej stronie magazynu pojawiła informacja głosząca, że Chavril zmierzają ku rozwodowi! Tajemnicze źródło miało poinformować US Weekly, że Kroeger ogłosił swoim znajomym plany złożenia dokumentów rozwodowych! „To koniec. Chad rozpowiada po Los Angeles, że planują wystąpić o rozwód,” czytamy w zapowiedzi artykułu, który ukaże się w nowym numerze pisma. Czekamy na publikację całości i cokolwiek, co pozwoli nam sądzić, że tajemnicze źródło to nie wyobraźnia redaktora.

Czytaj więcej

16/09 2014 16:49

Avril Lavigne nominowana do MTV EMA 2014!

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Naprawdę sporo czasu minęło odkąd Avril Lavigne mogła pochwalić się nominacją do europejskich nagród MTV. W tym roku, dzięki tzw. dzikiej karcie Kanadyjka ma szansę otrzymać statuetkę w kategorii Najlepszy Kanadyjski Artysta.

Avril walczy o nagrodę wspólnie z Arcade Fire, Justinem Bieberem, Drake’m i Kieszą. Kto wygra? Największe szanse ma oczywiście Justin. Głosy na Lavigne można oddawać TUTAJ. Ceremonia wręczenia statuetek odbędzie się 9 listopada w Glasgow. Trzymamy kciuki za Avril!

12/09 2014 22:34

Utwór ‚Fly’ doczeka się publikacji?

AUTOR: Chris | KOMENTARZY: 0

O istnieniu utworu zatytułowanego „Fly” wiemy już od bardzo dawna. Jeszcze przed wydaniem piątego albumu Avril wspominała, że jeżeli ma on doczekać się publikacji, to chciałaby wydać go w celach charytatywnych. Jednak, jak fani Kanadyjki zdążyli już zapewne zauważyć, Avril uwielbia rzucać słowa na wiatr. Po tym, jak zaginął słuch o teledysku do utworu Give You What You Like, wielu już straciło wiarę w to, co obiecuje nasza idolka. Przy okazji akcji charytatywnej organizowanej z okazji nadchodzących urodzin Avril, pojawiła się jednak iskierka nadziei kryjąca się pod nazwą nadchodzących niespodzianek. No dobrze, ale o tym pisaliśmy już kilka postów wcześniej. Dlaczego zatem poświęcamy oddzielny post dotyczący wyżej wspomnianej piosenki?

Czytaj więcej

12/09 2014 21:09

Kolejne „pół nagie” zdjęcie Avril

AUTOR: Chris | KOMENTARZY: 0

Zhakowanych zdjęć Avril Lavigne część dalsza. Jak informowaliśmy was TUTAJ i TUTAJ, osoba prowadząca na Twitterze konto o nazwie Fappening Report zdążyła już ujawnić prywatne zdjęcia wielu gwiazd, takich jak na przykład Jennifer Lawrence. Nie obyło się także bez fotografii naszej idolki – do tej pory udostępnione zostały cztery, z czego trzy przedstawiają Avril ubraną w część swojego koncertowego stroju. Nie wiemy, jak poważna jest wada wzroku osoby prowadzącej ten profil, ale fakt, że publikowane przez nią zdjęcia uważa ona za pół nagie, nie wróżą jej najlepiej. Zdjęcia Avril nie są w najmniejszym stopniu wulgarne, nie fascynują one nawet fanów Kanadyjki, dane nam było przecież widzieć już  jej odważniejsze wcielenia. Nie wiemy zatem, jaki był cel dodania kolejnego, niemalże identycznego zdjęcia, co przed kilkoma dniami, ale mimo wszystko – przedstawiamy je wam poniżej.

12/09 2014 18:51

Avril otrzyma nominację do MTV EMA?

AUTOR: Chris | KOMENTARZY: 0

Uff… Długo było nam dane czekać na tak niepowtarzalną okazję. Pomimo pięciu nominacji, z których dwa razy Avril wyszła zwycięsko, to już siódmy rok, odkąd nasza idolka na gali rozdania nagród MTV European Music Awards zwyczajnie nie ma po co się pokazywać. Nie ma co jednak tracić nadziei, gdyż pojawiło się jakieś światełko w tunelu, jakaś szansa, że jednak zobaczymy Kanadyjkę w roli nie wręczania, lecz odbierania nagrody na tej prestiżowej imprezie. Do tego jednak długa droga, ale przecież czego nie jesteśmy w stanie zrobić, by Avril z powrotem zyskała nie tylko nasze uznanie?

Czytaj więcej

10/09 2014 13:05

Avril Lavigne zapowiada urodzinowe niespodzianki!

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Jak informowaliśmy tutaj, w tym roku Avril Lavigne i The Avril Lavigne Foundation połączyło siły z Crowd Rise i w ramach spełniania urodzinowych marzeń artystki zbiera pieniądze dla trzydziestu uczestników przyszłorocznej imprezy Special Olympcics World Games. Za pośrednictwem swojego profilu na portalu społecznościowym Twitter Kanadyjka podziękowała wszystkim, którzy do tej pory wpłacili pieniądze na poczet akcji oraz zapowiedziała nadchodzące niespodzianki! Jakie? Wiele osób po cichutku liczy, że jedną z nich będzie teledysk do piosenki „Give You What You Like.” Bardziej odważni liczą na publikację piosenki „Fly,” która według słów samej Avril, miała „w odpowiednim momencie wesprzeć fundację.” Avril, czekamy z niecierpliwością!

Czytaj więcej

09/09 2014 18:18

Little Black Stars gronem najbardziej oddanych fanów?

AUTOR: Chris | KOMENTARZY: 0

Avril Lavigne najliczniejszego grona fanów nie ma. Na próżno liczebnie porównywać Little Black Stars na przykład do Beliebers. Mimo to wielokrotnie udało nam się pokazać, jak wiele jesteśmy w stanie zdziałać, jak bardzo zawziętymi fanami jesteśmy. Coroczne projekty urodzinowe, akcje na twitterze, wyróżnienia w sporej ilości konkursów, czy też nawet wypełnione po brzegi hale koncertowe świadczą o tym, że gdy przychodzi czas na wybranie najbardziej oddanych fanów, nie mogą zostać pominięte również Little Black Stars. No dobrze, ale czemu o tym wspominamy?

Czytaj więcej

06/09 2014 16:27

Fappening Report publikuje kolejne zdjęcia Avril

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Gdy kilka dni temu z chmury niczym deszcz spadły nagie zdjęcia Jennifer Lawrence i ambitna lista sławnych, bogatych i w większości młodych i bardzo ładnych hollywoodzkich gwiazd, których prywatne, nagie i rzekomo bardzo wulgarne zdjęcia wykradziono, czekaliśmy aż sieć obiegną fotografie Avril Lavigne. Jak informowaliśmy TUTAJ, na profilu Fappening Report na Twitterze pojawiły się dwa pierwsze wykradzione Avril zdjęcia, jednak w żadnym stopniu nie są one nagie, czy bardziej wulgarne niż te, które w przeszłości paparazzi wykonali piosenkarce. Gdy liczbą obserwatorów profilu przekroczyła magiczną liczbą dziesięciu tysięcy opublikowano dwie kolejne fotki, wykonane tego samego dnia. Najprawdopodobniej za kulisami The Avril Lavigne Tour bądź In A World Like This Tour.

Czytaj więcej

Jak wiadomo, trzydziestka na karku Avril zbliża się nieubłaganie. To już 27. września Kanadyjka świętować będzie swoje urodziny i,  jak co roku, zaplanowano z tego powodu event z rozmachem. Rok temu to wraz z serwisem Prizeo.com Avril oferowała wiele interesujących nagród za datki na cel działającej od czterech lat The Avril Lavigne Foundation.

Szczegóły zeszłorocznej akcji możecie zobaczyć TUTAJ, zaś my tymczasem zapraszamy do zapoznania się z tym, co przewidziano z okazji tegorocznych urodzin Avril.

Czytaj więcej