30/07 2015 21:53

Avril dzieli się wakacyjnymi zdjęciami

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Za pośrednictwem profilu na Instagramie, Avril Lavigne udostępniła swoje trzy nowe zdjęcia. Pod dwoma z nich pojawiły się fragmenty tekstu singla „Fly,” oraz odnośniki przypominające o trwających właśnie Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych. Sądzącej po wakacyjnej scenerii, Avril przebywa obecnie w Los Angeles. Czyżby doniesienia o zakupie domu były prawdziwe, a piosenkarka już przeprowadziła się na stałe? Aby obejrzeć pozostałe zdjęcia zapraszamy do GALERII.

26/07 2015 8:01

Avril na inauguracji Igrzysk Olimpiad Specjalnych

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Avril Lavigne w pięknym stylu powróciła na muzyczną scenę! Po miesiącach walki z wredną chorobą Avril zjawiła się na ceremonii otwarcia tegorocznych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych i premierowo wykonała na żywo singiel „Fly,” wydany w kwietniu, jako utwór promujący zmagania dzielnych sportowców. W GALERII są już dostępne zdjęcia z występu oraz fotografie poprzedzające występ. Nagranie video udostępniamy w rozwinięciu.

Na scenie w Los Angeles Coliseum piosenkarkę wspierał jej koncertowy zespół oraz słowacki skrzypek, Filip Janick, dla którego granie u boku Avril było spełnieniem marzeń.

Czytaj więcej

24/07 2015 15:55

Avril Lavigne na próbie dźwięku w Los Angeles

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Wczoraj wieczorem czasu lokalnego Avril Lavigne i jej koncertowy zespół – w składzie, prawdopodobnie, identycznym do tego z The Avril Lavigne Tour – pojawiła się w  Los Angeles Coliseum. Odbyła się tam próba dźwięku i efektów specjalnych przygotowywanych na wielkie otwarcie Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Los Angeles 2015. Aby obejrzeć zdjęcia, zapraszamy do GALERII.

Czytaj więcej

23/07 2015 9:31

Avril na próbie z zespołem

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Avril Lavigne i jej koncertowy zespół znów w komplecie! Po kilkumiesięcznej przerwie Kanadyjka znów chwyciła do ręki mikrofon i pojawiła się w sali prób. A wszystko to, jak dobrze wiemy, z powodu zbliżającego się występu na otwarciu Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Los Angeles 2015, w najbliższą niedzielę z singlem „Fly.” Zdjęcia z wczorajszej próby, którą w opisie do jednego ze zdjęć Avril nazwała „niezwykłą,” są dostępne w GALERII.

21/07 2015 8:48

Avril Lavigne przygotowuje się do występu

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

W sobotę Avril Lavigne stanie na scenie w Los Angeles Coliseum i wspólnie z innymi artystami otworzy Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych Los Angeles 2015. Będzie to pierwszy publiczny występ Lavigne od zakończenia The Avril Lavigne Tour, zdiagnozowania boreliozy oraz pierwsze wykonanie singla „Fly” na żywo.


Za pośrednictwem profilu na portalu społecznościowym Instagram, Kanadyjka zamieściła trzy zdjęcia z przygotowań do tego występu, a konkretnej z momentu poszukiwania sukni-idealnej oraz krótki filmik. Aby obejrzeć więcej zdjęć zapraszamy TUTAJ. Video jest dostępne TU.

Czytaj więcej

15/07 2015 23:46

Nowe projekty Abbey Dawn już w sprzedaży!

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Jak informowaliśmy TUTAJ, po kilku latach przerwy w prezentacji nowych projektów Abbey Dawn powraca na odzieżowy rynek. Dziś ponownie uruchomiono oficjalną stronę marki, choć na razie bazując na zdjęciach z 2012 roku i z dość prowizoryczną szatą graficzną w pakiecie. Ważniejsza jest jednak oferta, która także została uaktualniona.

Do sprzedaży trafiły pierwsze projekty nowej damskiej i męskiej kolekcji. Część z nich prezentowaliśmy już dzięki pośpiechowi japońskiego InRockSales, ale teraz znamy nie tylko ceny koszulek i bluz, ale także mamy pewność, że Abbey Dawn nie będzie dostępne wyłącznie w Azji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu i z zaciekawieniem wyczekujemy jakiegoś oficjalnego oświadczenia od Avril.

14/07 2015 13:50

Avril i Chad przeprowadzą się do Los Angeles?

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Avril Lavigne i Chad Kroeger praktycznie od początku swojego związku nie wypowiadali się na temat miejsca swojego zamieszkania. Przy rozmaitych okazjach wychodziło jednak na jaw, np. w trakcie wywiadu dla magazynu People, że para zakupiła posiadłość w kanadyjskim stanie Ontario, a okazjonalne wiadomości od Avril potwierdzały, że na co dzień nie mieszka ona w słonecznej Kalifornii.

Czyżby małżeństwo postanowiło zainwestować w drugą posiadłość i znudziło się życiem w zacisznych kanadyjskich lasach? Według najświeższych informacji serwisu Variety państwo Kroeger stali się posiadaczami wartej $5,400,000 posiadłości w Sherman Oaks, jednej z dzielnic Los Angeles upodobanej przez sławne nazwiska.

Czytaj więcej

12/07 2015 15:19

Piknik Fanów 2015 – Dzięki za spotkanie!

AUTOR: Redakcja | KOMENTARZY: 0

Wakacje bez spotkań z fanami Avril Lavigne to chyba nie nasza bajka. Wczoraj mieliśmy przyjemność spotkać się z kilkorgiem z Was w Parku Adama Mickiewicza w Poznaniu w ramach kolejnego Pikniku Fanów. Spotkanie przebiegło w formule bardzo podobnej do tej sprzed roku – nie organizujemy już konkursów, więc pozostają nam miłe i zabawne rozmowy. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili. Zarówno tym, których dopiero poznaliśmy jak tym, którzy przyjeżdżają co rok. Jesteście niezastąpieni!! Kilka zdjęć, wykonanych przez Exię, znajdziecie w naszej GALERIIMoże uda nam się jeszcze w tym roku gdzieś w Polsce spotkać…

07/07 2015 16:45

Avril Lavigne dla Aera Magazine w 2011

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

W maju 2011 roku, na fali promocji albumu Goodbye Lullaby Avril Lavigne odbyła szereg sesji zdjęciowych na okładki i rozkładówki azjatyckich magazynów. Dziś do naszej GALERII trafiło dobrej jakości zdjęcie z okładki japońskiego magazynu Aera, którego właśnie majowy numer zdobiła twarz Avril. Większe zdjęcie TUTAJ, okładka TUTAJ.

03/07 2015 14:04

Abbey Dawn wraca w te wakacje!

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Wielki powrót naprawdę dobrze radzącej sobie na modowym rynku marki Abbey Dawn został niemalże oficjalnie potwierdzony! Choć informacja ta nie wyszła z ust Avril Lavigne ani nowego dystrybutora, to zapowiedź i swoista reklama nowej kolekcji zagościła na łamach japońskiego magazynu InRock.

Nowe od 2013 roku projekty na razie mają trafić jedynie na japoński rynek, a przynajmniej tylko ten kraj zapowiedział ich dystrybucję. Nie wykluczone, że jest to dopiero początek, a więcej projektów – tak jak w minionych latach – będzie dostępnych online. Na razie, od 17 lipca, nowe koszulki mają być sprzedawane za pośrednictwem InRockSales – specjalnego sklepu/strony internetowej przyległej do magazynu. Sylwetki nowych projektów znajdziecie poniżej.


Czytaj więcej