28/07 2014 12:26

Avril spełnia marzenia małej Autumn

AUTOR: Chris | KOMENTARZY: 0

Ma trzynaście lat. Zdiagnozowano u niej zespół Ehlersa-Danlosa. Największym marzeniem pochodzącej z Londynu Autumn jest zostanie gwiazdą muzyki pop. Jaki związek ma to z Avril Lavigne? Oprócz fundacji Make-A-Wish Southwestern Ontario oraz Sony Music Canada, w gronie osób pomagających spełnić marzenie dziewczynki, znajduje się także kanadyjska wokalistka!

Trzynastolatka już zdążyła zapisać się w historii kanadyjskiego oddziału Sony Music jako prawdziwa artystka – na początku miesiąca pojechała do Toronto i nagrała cover dobrze nam znanego „Keep Holding On.” Nie obyło się bez pokazania, jak to jest być gwiazdą popu – dziewczyna przejechała się limuzyną, a także, niczym celebrytka, wzięła udział w sesji zdjęciowej. Punktem kulminacyjnym była impreza z udziałem rodziny i przyjaciół Autumn. No ale, jak to na gwiazdę przystało, zero prywatności – przyjęciu towarzyszyli także paparazzi! Autumn otrzymała również wiadomość video od samej Avril.

Czytaj więcej

28/07 2014 10:15

Back to The Past: Avril Lavigne dla Seventeen Magazine

AUTOR: avril993 | KOMENTARZY: 0

W 2010 roku Avril Lavigne zapozowała przed obiektywem Jonty Davies, a owocem współpracy piosenkarki z fotografem była specjalna sesja dla Seventeen Magazine. Wydanie zawierające wykonane cztery lata temu zdjęcia trafiło do sklepów rok później, bo w 2011 roku. Dzisiaj mieliśmy okazję uzupełnić naszą galerię o znane już zdjęcia w wysokiej jakości oraz trzy niepublikowane dotąd fotografie z sesji dla amerykańskiego czasopisma – również w HQ! Zapraszamy do galerii i życzymy miłego „back to the past”!

Kliknij, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia!

27/07 2014 18:36

Redakcja wita nowego członka ekipy!

AUTOR: Redakcja | KOMENTARZY: 0

Ahh! Damska część redakcji Avril-Lavigne.pl dość długo czekała na ten dzień! Brakowało Wam męskiej ręki na stronie? Po kilku latach owocnej pracy w damskim składzie mamy przyjemność powitać w redakcji Chrisa, który już od poniedziałku będzie wspólnie z Anją i avril993 dbał o aktualizacje strony głównej. Niektórzy z Was mogą kojarzyć Chrisa z Fan Clubu, gdzie występuje, przynajmniej na razie, pod innym nickiem. Jakim? To na razie jego mała tajemnica! Przywitajcie Chrisa serdecznie, bądźcie wyrozumiali i dajcie troszeczkę czasu na wdrożenie się w system pracy i styl pracy. Więcej na temat naszej redakcji znajdziecie TUTAJ.

27/07 2014 11:36

Fundacja Avril na Special Olympics World Games!

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Władze The Avril Lavigne Foundation właśnie poinformowały, że w 2015 roku podopieczni fundacji będą mieli szansę wzięcia udziału w największej imprezie sportowej organizowanej dla osób zmagających się z niepełnosprawnością intelektualną - Special Olympics World Games. Wydarzenie odbędzie się w Los Angeles, a sportowa rywalizacja w 32 dyscyplinach będzie trwała tydzień. Czy Avril Lavigne pojawi się osobiście na inauguracji? Nie można tego wykluczyć. W 2013 i 2014 roku Kanadyjka wielokrotnie, za kulisami trasy koncertowej, spotykała się z podopiecznymi fundacji Special Olympics. Należy jednak pamiętać, że w tym wydarzeniu to sportowcy są najważniejsi, a osobisty udział Avril może nie być tak znaczący, jakbyśmy tego chcieli.

24/07 2014 13:03

Avril główną gwiazdą koncertu we Wrocławiu?

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Avril Lavigne główną gwiazdą koncertu na Stadionie Miejskim we Wrocławiu? Stolica Dolnego Śląska już ochłonęła po gorącym koncercie Linkin Park i Fall Out Boy i wspólnie z Gazetą Wrocławską organizuje plebiscyt, w którym poszukuje artysty godnego koncertu na największej scenie w mieście.

Wczoraj zgłosiliśmy kandydaturę Avril Lavigne i od dziś (do 31 lipca) możecie oddawać po dziesięć bezplatnych głosów dziennie na występ Avril. Aktualnie piosenkarka zajmuje #38 miejsce i uzbierała 152 głosy, z czego 2 głosy przeciw. Szczegóły na temat głosowania są dostępne TUTAJ. Pamiętajcie, że nie chodzi tylko o wygraną, ale także o zwrócenie uwagi na osobę Avril i liczne grono jej polskich fanów! W plebiscycie Dziennika Zachodniego Avril zajęła wysokie #9 miejsce.

23/07 2014 14:18

Avril i Chad na liście najgorętszych par

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Odkąd Avril Lavigne i Chad Kroeger postanowili, że zamienią kalifornijską posiadłość Avril na, prawdopodobnie równie imponujący domek w Kanadzie, niezwykle ciężko o wspólnie zdjęcia pary. Mimo to, i mimo już dość długiej nieobecności państwa Kroeger w mediach, serwis Zimbio uznał, że para zasługuje na miejsce na liście Najgorętszych Par 2014 roku. Skrupulatne badania popularności, sukcesów zawodowych i stażu małżeńskiego sprawiły, iż Avril i Chad uplasowali się na #69 pozycji i zebrali 50 punktów – 23/25 za popularność (dane bazujące na informacjach Google), 5/25 za atrakcyjność (głosy czytelników Zimbio), 7/25 za staż małżeński i dzieci, 15/25 za sukcesy zawodowe. Nie najgorzej!

20/07 2014 22:15

To jeszcze nie koniec The Avril Lavigne Tour?

AUTOR: avril993 | KOMENTARZY: 0

Ostatnie doniesienia dotyczące nowych dat w koncertowym kalendarzu Avril Lavigne okazały się pozornie optymistyczne – szczególnie dla europejskich fanów, którzy ciągle liczą na wizytę piosenkarki na Starym Kontynencie. Jednak najnowsze informacje płynące od oficjalnego fan clubu Lavigne z Hongkongu tylko podtrzymują tlący się płomyk nadziei. Chińscy fani twierdzą bowiem, iż nieoficjalnie mówi się o powrocie Avril do kraju jeszcze w tym roku! Celem ponownej wizyty ma być aż osiem dodatkowych koncertów. Na ten moment nikt nie dysponuje dalszymi szczegółami. Te bowiem mają zostać ujawnione w połowie sierpnia. Być może w czerwcu nie wybrzmiała jeszcze ostatnia nuta The Avril Lavigne Tour? Mamy nadzieję, że doniesienia okażą się prawdą. Jednocześnie trzymamy kciuki, aby nowe koncerty nie okazały się prezentem dla chińskich fanów w ramach promocji Ice Tea, Lotto czy Black Gold Online…

19/07 2014 16:36

Avril Lavigne podała do sądu agencję koncertową!

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

W ubiegłym roku, dokładnie 3 grudnia 2013 roku, 2VLive zorganizowało koncert Avril Lavigne w Nowym Jorku. Wydarzenie było transmitowane online, na jego potrzeby nagrano specjalne spoty reklamowe i stworzono unikalny merch. Najwięcej przywilejów wynikających z wciąż dostępnego w sieci koncertu przypadło w udziale osobom, które wcześniej, bądź specjalnie na ten koncert, wykupili karty członkowskie. Okazuje się, że do dnia dzisiejszego Avril nie otrzymała pełnego wynagrodzenia za tamten koncert!

Jak podaje TMZ, Lavigne otrzymała zaledwie 125 tysięcy dolarów z 500 tysięcy, jakie 2VLive miało jej zapłacić. „To pełna kwota na jaką podpisano kontrakt. Uwzględnia nie tylko występ, ale także występy w kampanii promocyjnej,” podaje TMZ.  Dodatkowo według podpisanej umowy Kanadyjka miała otrzymać 15% z kwoty, jaką 2VLive zarobiło, dzięki osobom korzystających z „karty członkowskiej.”

Czytaj więcej

17/07 2014 20:59

Back To The Blast: Avril Lavigne i Bonez Tour

AUTOR: Redakcja | KOMENTARZY: 0

Korzystając z ogromu wolnego czasu wynikającego z braku nowinek z zawodowego i prywatnego życia Avril Lavigne postanowiliśmy poświęcić się dodawaniu starych fotografii Avril Lavigne. Na pierwszy rzut wybraliśmy zdjęcia z 2005 roku, gdy Kanadyjka koncertowała po świecie promując album „Under My Skin.” Zapraszamy do małej podróży do czasów Bonez Tourgaleria zdjęć.

16/07 2014 16:06

David Hodges wspomina współpracę z Avril

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Gdy w lutym 2012 roku Avril Lavigne ogłosiła, że w studiu nagraniowym towarzyszy jej Chad Kroeger i David Hodges fani wpadli w euforię, bo na horyzoncie jawił się bardzo dobry album. Po dwóch latach od tego dnia nareszcie mamy okazję dowiedzieć się, jak współpracę z państwem Kroeger wspomina David Hodges. Muzyk udzielił obszernego wywiadu Patowi Monahaniemu i zdradził, m.in., że pracując z Avril i Chadem czuł się, jakby pracował z Evanescence! „W pewnym momencie Chad przeprowadził się do hotelu, w którym nocowała Avril. Zaczęli jeździć razem do studia, wymykali się wspólnie w czasie nagrań. Czułem się, jakby historia Bena i Amy powróciła,” powiedział. „W czasie nagrań opowiadaliśmy sobie różne osobiste historie, mówiłem im, że pracując z Evanescence zawsze byłem tym trzecim. Ben i Amy raz ze sobą romansowali, później się rozstawali, a ja byłem pomiędzy, gotowy do pracy, gdy tylko oni będą mieli ochotę. W studiu z Avril i Chadem panowała podobna atmosfera, ale energia między naszą trójką była niesamowita!”

Czytaj więcej