Avril Lavigne główną gwiazdą koncertu na Stadionie Miejskim we Wrocławiu? Stolica Dolnego Śląska już ochłonęła po gorącym koncercie Linkin Park i Fall Out Boy i wspólnie z Gazetą Wrocławską organizuje plebiscyt, w którym poszukuje artysty godnego koncertu na największej scenie w mieście.

Wczoraj zgłosiliśmy kandydaturę Avril Lavigne i od dziś (do 31 lipca) możecie oddawać po dziesięć bezplatnych głosów dziennie na występ Avril. Aktualnie piosenkarka zajmuje #38 miejsce i uzbierała 152 głosy, z czego 2 głosy przeciw. Szczegóły na temat głosowania są dostępne TUTAJ. Pamiętajcie, że nie chodzi tylko o wygraną, ale także o zwrócenie uwagi na osobę Avril i liczne grono jej polskich fanów! W plebiscycie Dziennika Zachodniego Avril zajęła wysokie #9 miejsce.

23/07 2014 14:18

Avril i Chad na liście najgorętszych par

AUTOR: Anja

Odkąd Avril Lavigne i Chad Kroeger postanowili, że zamienią kalifornijską posiadłość Avril na, prawdopodobnie równie imponujący domek w Kanadzie, niezwykle ciężko o wspólnie zdjęcia pary. Mimo to, i mimo już dość długiej nieobecności państwa Kroeger w mediach, serwis Zimbio uznał, że para zasługuje na miejsce na liście Najgorętszych Par 2014 roku. Skrupulatne badania popularności, sukcesów zawodowych i stażu małżeńskiego sprawiły, iż Avril i Chad uplasowali się na #69 pozycji i zebrali 50 punktów – 23/25 za popularność (dane bazujące na informacjach Google), 5/25 za atrakcyjność (głosy czytelników Zimbio), 7/25 za staż małżeński i dzieci, 15/25 za sukcesy zawodowe. Nie najgorzej!

20/07 2014 22:15

To jeszcze nie koniec The Avril Lavigne Tour?

AUTOR: avril993

Ostatnie doniesienia dotyczące nowych dat w koncertowym kalendarzu Avril Lavigne okazały się pozornie optymistyczne – szczególnie dla europejskich fanów, którzy ciągle liczą na wizytę piosenkarki na Starym Kontynencie. Jednak najnowsze informacje płynące od oficjalnego fan clubu Lavigne z Hongkongu tylko podtrzymują tlący się płomyk nadziei. Chińscy fani twierdzą bowiem, iż nieoficjalnie mówi się o powrocie Avril do kraju jeszcze w tym roku! Celem ponownej wizyty ma być aż osiem dodatkowych koncertów. Na ten moment nikt nie dysponuje dalszymi szczegółami. Te bowiem mają zostać ujawnione w połowie sierpnia. Być może w czerwcu nie wybrzmiała jeszcze ostatnia nuta The Avril Lavigne Tour? Mamy nadzieję, że doniesienia okażą się prawdą. Jednocześnie trzymamy kciuki, aby nowe koncerty nie okazały się prezentem dla chińskich fanów w ramach promocji Ice Tea, Lotto czy Black Gold Online…

W ubiegłym roku, dokładnie 3 grudnia 2013 roku, 2VLive zorganizowało koncert Avril Lavigne w Nowym Jorku. Wydarzenie było transmitowane online, na jego potrzeby nagrano specjalne spoty reklamowe i stworzono unikalny merch. Najwięcej przywilejów wynikających z wciąż dostępnego w sieci koncertu przypadło w udziale osobom, które wcześniej, bądź specjalnie na ten koncert, wykupili karty członkowskie. Okazuje się, że do dnia dzisiejszego Avril nie otrzymała pełnego wynagrodzenia za tamten koncert!

Jak podaje TMZ, Lavigne otrzymała zaledwie 125 tysięcy dolarów z 500 tysięcy, jakie 2VLive miało jej zapłacić. „To pełna kwota na jaką podpisano kontrakt. Uwzględnia nie tylko występ, ale także występy w kampanii promocyjnej,” podaje TMZ.  Dodatkowo według podpisanej umowy Kanadyjka miała otrzymać 15% z kwoty, jaką 2VLive zarobiło, dzięki osobom korzystających z „karty członkowskiej.”

Czytaj więcej

17/07 2014 20:59

Back To The Blast: Avril Lavigne i Bonez Tour

AUTOR: Redakcja

Korzystając z ogromu wolnego czasu wynikającego z braku nowinek z zawodowego i prywatnego życia Avril Lavigne postanowiliśmy poświęcić się dodawaniu starych fotografii Avril Lavigne. Na pierwszy rzut wybraliśmy zdjęcia z 2005 roku, gdy Kanadyjka koncertowała po świecie promując album „Under My Skin.” Zapraszamy do małej podróży do czasów Bonez Tourgaleria zdjęć.

16/07 2014 16:06

David Hodges wspomina współpracę z Avril

AUTOR: Anja

Gdy w lutym 2012 roku Avril Lavigne ogłosiła, że w studiu nagraniowym towarzyszy jej Chad Kroeger i David Hodges fani wpadli w euforię, bo na horyzoncie jawił się bardzo dobry album. Po dwóch latach od tego dnia nareszcie mamy okazję dowiedzieć się, jak współpracę z państwem Kroeger wspomina David Hodges. Muzyk udzielił obszernego wywiadu Patowi Monahaniemu i zdradził, m.in., że pracując z Avril i Chadem czuł się, jakby pracował z Evanescence! „W pewnym momencie Chad przeprowadził się do hotelu, w którym nocowała Avril. Zaczęli jeździć razem do studia, wymykali się wspólnie w czasie nagrań. Czułem się, jakby historia Bena i Amy powróciła,” powiedział. „W czasie nagrań opowiadaliśmy sobie różne osobiste historie, mówiłem im, że pracując z Evanescence zawsze byłem tym trzecim. Ben i Amy raz ze sobą romansowali, później się rozstawali, a ja byłem pomiędzy, gotowy do pracy, gdy tylko oni będą mieli ochotę. W studiu z Avril i Chadem panowała podobna atmosfera, ale energia między naszą trójką była niesamowita!”

Czytaj więcej

14/07 2014 22:39

Avril Lavigne walczy o posadę w X Factor?

AUTOR: Anja

Już w 2012 roku pojawiły się doniesienia, jakoby Avril Lavigne ubiegała się o stanowisko jurorskie w popularnym talent-show X Factor. Ówczesne informacje nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości i zdawały się nie mieć rzetelnego źródła. Dziś na stronie brytyjskiego Metra pojawił się ekskluzywny news sugerujący, że management Avril postanowił zawalczyć o posadę Kanadyjki w nowej edycji brytyjskiego  show! „Management artystki międzynarodowej sławy skontaktował się z Simonem Cowell’em i upewnił się, że będzie ona brana pod uwagę do roli piątego sędziego w nowej odsłonie programu,” podaje Metro powołując się na tajemnicze źródło. „Do tej pory o roli piątego sędziego niewiele się mówiło, ale za kulisami stawia się właśnie na Avril Lavigne.”

Czytaj więcej

Jak informowaliśmy TUTAJ, do koncertowego kalendarza Avril Lavigne trafiły trzy nowe koncerty zaplanowane na sierpień 2014 roku. Okazuje się, że występy nie bez powodu odbywają się w okolicach festiwalu Summer Sonic, na którym w tym roku – po raz kolejny w karierze – zagra Avril. Zgodnie z informacjami agencji koncertowej Creativeman, która jest odpowiedzialna za promocję koncertów i sprzedaż biletów, nowe solowe koncerty Avril są częścią Special Zepp Tour – Summer Sonic Extra, czyli formalnie nie mają nic wspólnego ze światową trasą koncertową The Avril Lavigne Tour.

Co to oznacza w praktyce? Niewiele. Może jedynie to, że The Avril Lavigne Tour oficjalnie zakończyło się w czerwcu i nie wykazuje cienia szansy na nowe (europejskie) daty. TUTAJ znajduje się rozpiska najbliższych koncertów Avril.

07/07 2014 10:37

Avril Lavigne potwierdza nowe daty koncertów

AUTOR: Anja

Kiedy przez ostatnie tygodnie Avril Lavigne wspominała o możliwości dodania nowych dat koncertów ramach światowej trasy koncertowej The Avril Lavigne Tour twierdzono raczej, że Kanadyjka nareszcie odwiedzi państwa, które jeszcze nie miały możliwości doświadczenia tej trasy. W przypadku Avril spekulacje, stwierdzenia, czy logika już dawno przestały się sprawdzać. Sześć godzin temu, za pośrednictwem oficjalnych profili internetowych piosenkarki ogłoszono, że w sierpniu odbędą się trzy dodatkowe koncerty w Japonii! Tym samym Avril odwiedzi nie tylko Tokio i Osakę, ale także Sapporo, Fukuokę i Nagoję. Pozostaje nam przygotować się na ewentualne nowe daty koncertów w Ameryce Południowej i nadzieja, że dla Japońskich fanów Avril postara się o interesującą setlistę. Daty wszystkich nadchodzących koncertów znajdziecie TUTAJ.

Wakacje bez spotkania z fanami Avril Lavigne? Na szczęście w tym roku udało nam się doprowadzić do V Ogólnopolskiego Zlotu Fanów Avril Lavigne, czyli spotkania pod szyldem Pikników Fanów w Parku Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tegoroczne spotkanie przebiegało nieco inaczej niż poprzednie, choć ilością konkursowych nagród do złudzenia przypominało słynny I Ogólnopolski Zlot Fanów, który odbył się w 2009 roku. Organizacją, tradycyjnie, zajęła się nasza strona przy współpracy z przedstawicielami Avril.pl (aktualnie Hello Avril) i legendarnego Bractwa Avril. A jak było? Pierwsze zdjęcia już w galerii!

Czytaj więcej