16/04 2015 14:27

Premiera teledysku do piosenki FLY

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Good Morning America zaprezentowało bardzo krótki przedsmak najnowszego teledysku Avril Lavigne do singla „Fly.” Zapowiedź trwała niespełna 30 sekund, a cały klip został udostępniony na oficjalnej stronie internetowej stacji ABC. Sześć godzin później utwór trafił na oficjalny kanał VEVO Avril. Miłego oglądania i przypominamy, że „Fly” można nabyć na polskim iTunes. Aktualnie utwór jest na #11 miejscu sprzedaży.


Czytaj więcej

16/04 2015 1:16

Teledysk do ‚Fly’ zadebiutuje w Good Morning America

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Jutro rano czasu amerykańskiego, czyli chwilę po debiucie singla „Fly” na iTunes US odbędzie się premiera teledysku! Ekskluzywna prezentacja klipu będzie miała miejsce w najpopularniejszym amerykańskim programie śniadaniowym, Good Morning America nadawanym przez stację ABC z Nowego Jorku.


W teledysku, jeśli wierzyć informacji przedstawionej przez magazyn Billboard, zobaczymy Avril w towarzystwie podopiecznych Special Olympics. Teledysk trafi także na oficjalny profil internetowy VEVO Avril. Czekamy i liczymy, że to dopiero początek promocji utworu i letniej specjalnej olimpiady.

15/04 2015 14:21

Posłuchaj najnowszego singla Avril Lavigne!

AUTOR: Redakcja | KOMENTARZY: 0

Najnowszy singiel Avril Lavigne – FLY – wspierający i promujący tegoroczne Olimpiady Specjalne już dostępny, mimo iż oficjalna sprzedaż rusza jutro! Dochód ze sprzedaży utworu zasili konto organizacji o nazwie Special Olympics, która zajmuje się organizowaniem rozmaitych sportowych eventów dla niepełnosprawnych dzieci i dorosłych. Organizacja dociera do blisko 5 milionów ludzi w ponad 170 krajach.

11146516_10153062517429300_5618969868853402358_n

Piosenka „Fly” powstała w 2013 roku, gdy Avril pracowała nad swoim piątym studyjnym albumem. Twórcami piosenki są Avril Lavigne, Chad Kroeger i David Hodges, producentami Lavigne i Chris Baseford, a na skrzypcach zagrał Słowak, Filip Jančík. Inspiracją do jej napisania byli podopieczni The Avril Lavigne Foundation, fundacji wspierającej tegoroczne zmagania niepełnosprawnych sportowców. W niedalekiej przyszłości ukaże się teledysk, w którym Kanadyjce będą towarzyszyli bohaterowie  Olimpiad Specjalnych 2015, a premierowe wykonanie utworu ma się odbyć podczas inauguracji zmagań. Pod koniec lipca w Los Angeles. Gorąco zachęcamy do legalnego, cyfrowego nabycia singla.
Czytaj więcej

13/04 2015 23:14

Nowe zdjęcia Avril z sesji dla magazynu PEOPLE

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

W naszej galerii pojawiły się nowe zdjęcia Avril Lavigne wykonane przez Erica Ogdena na zlecenie magazynu People. Fotografie udostępniono za pośrednictwem Exposure NY. Pośród świeżo przesłanych zdjęć są zarówno nowe – nie wykorzystane w magazynie, – jak i oryginalne, nie przerobione w programie graficznym ujęcia, które wykorzystano w piśmie. Aby przejść do galerii – kliknij w zdjęcie.

09/04 2015 13:30

Chad odetchnął z ulgą

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Chad Kroeger odetchnął z ulgą, kiedy Avril Lavigne podjęła decyzję o poinformowaniu świata o swojej chorobie. W rozmowie z australijskim KISS FM mężczyzna przyznał, że dzięki wywiadzie dla PEOPLE on sam nareszcie nie musi wymijająco odpowiadać na pytania odnośnie nieobecności piosenkarki w mediach i u jego boku. „Wszystko powoli wraca do normy i zdecydowanie się poprawia,” powiedział o stanie zdrowia Avril. „Nareszcie mogę o tym mówić.”

Kilka słów na temat boreliozy na którą zapadła Avril pojawiło się także na antenie E!. Stacja wyemitowała krótki materiał oparty na informacjach z nowego numeru magazynu PEOPLE oraz dodała fragment wywiadu przeprowadzonego z państwem Kroeger w 2014 roku, w którym Chad podkreśla, że jest dumny z zawodowych sukcesów małżonki.

09/04 2015 12:23

Piąta płyta z nagrodą za najlepszą sprzedaż

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Wydany w listopadzie 2013 roku album „Avril Lavigne” wciąż cieszy się dobrą sławą w Azji. Krążek właśnie otrzymał tytuł Najlepiej sprzedającej się płyty anglojęzycznej w Hong Kongu! Nagrodę przyznano podczas 25tej ceremonii RTHK International Pop Poll Awards. Gratulujemy!

08/04 2015 12:06

Premiera nowego singla w czwartek

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Na czwartek, 16 kwietnia zapowiedziano premierę nowego singla Avril Lavigne zatytułowanego Fly. Utwór będzie wspierał tegoroczne Olimpiady Specjalne, które będą odbywały się w wakacje w Los Angeles. Piosenka powstała w 2013 roku, jednak według słów Avril jej pierwotna wersja nieco odbiegała od tego, co na iTunes trafi w tym tygodniu. Autorem okładkowego zdjęcia jest Mark Liddell.

06/04 2015 23:54

Avril Lavigne w szczegółach o wydaniu ‚Fly’

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Avril Lavigne ma już dość bezczynności i powoli, ale całkiem żwawo wraca do pracy. Magazyn Billboard to drugi po People Magazine przystanek na drodze bardzo wstępnej promocji piosenki „Fly,” której premierę oficjalnie już zaplanowano na czwartek, 16 kwietnia. Na łamach Billboard piosenkarka przekazała także kilka informacji dotyczących teledysku – zobaczymy w nim Avril w towarzystwie Olimpijczyków startujących w tegorocznej Olimpiadzie Specjalnej. Cały dochód ze sprzedaży singla zostanie przekazany na cele właśnie Olimpiad Specjalnych.

Nowe zdjęcie w ubraniach reklamujących Olimpiady Specjalne

Nowe zdjęcie w ubraniach reklamujących Olimpiady Specjalne


„To dla mnie bardzo wyjątkowy i inspirujący utwór, który naturalnie współgra z Olimpiadami Specjalnymi,” powiedziała Avril o „Fly,” piosence napisanej dwa lata temu, którą tego lata ma wykonać podczas otwarcia zmagań sportowców. „Piosenka jest połączeniem pianina, orkiestry i rytmicznej perkusji. Oryginalnie miała zdecydowanie bardziej popową produkcję, ale później to zmieniłam. Chciałam, żeby brzmiała spokojniej, surowiej, a partie wokalne nie ginęły w muzyce.” 

Czytaj więcej

05/04 2015 20:53

Avril weźmie udział w konferencji o boreliozie?

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Środowa publikacja magazynu People ujawniająca nazwę choroby, na jaką od kwietnia 2014 roku cierpi Avril Lavigne wywołała duże ożywienie zarówno wśród osób zmagających się z boreliozą, jak i organizacji, które od lat próbują poszerzać świadomość o tej chrobie. Z końcem kwietnia i w pierwszy dzień maja organizacja the Mayday Project organizuje szereg spotkań, w tym konferencję, na której poruszane będą problemy osób zmagających się z tą chorobą. Przedstawiciele fundacji dotarli do pełnomocników Avril Lavigne i zaproponowali poprowadzenie jednego z paneli dyskusyjnych. Na razie nie wiadomo, czy piosenkarka pojawi się w Virginii, jeśli tak będzie to jej pierwsze publiczne wystąpienie od września 2014 roku.

03/04 2015 22:30

Nowe zdjęcia Avril Lavigne dla People Magazine

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

W naszej galerii pojawiły się dwa nowe zdjęcia Avril Lavigne z wykonanej tydzień temu sesji zdjęciowej dla magazynu People. Fotografie zostały udostępnione przez autora sesji, Erica Ogdena. Aby obejrzeć zdjęcia zapraszamy TUTAJ, a TUTAJ są dostępne skany. Tłumaczenie rozmowy z Avril jest dostępne TUTAJ.