29/08 2014 16:00

7 lat w redakcji. Szczerze o ‚Avril Lavigne’

AUTOR: Redakcja | KOMENTARZY: 0

Od wydania płyty „Avril Lavigne” minął prawie rok. W dniu publikacji piosenek wielu z Was pytało, czy redakcja strony przedstawi swoją recenzję płyty. Wtedy nikt z nas tego nie zrobił. Z braku czasu, bądź odwagi. Dla tych z Was, którzy nadal są ciekawi naszego zdania mamy taką oto wiadomość:

Na blogu Anji pojawiła się bardzo długa opinia na temat piątej płyty Avril. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy TUTAJ i jednocześnie zaznaczamy, iż wszelkie komentarze do tekstu prosimy zamieszczać na blogu. Ten wpis zniknie ze strony w ciągu kilku dni. Miłej lektury!

30/08 2014 1:07

Avril w salonie urody w Beverly Hills

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Trzy godziny temu Avril Lavigne zjawiła się w salonie urody Lukaro Salon w Beverly Hills. Kanadyjka wspólnie z Gabrielem Panduro umówiła się na spotkanie z Roną O’Connor, która zawodowo zajmuje się farbowaniem włosów. Jaki był cel spotkania? A raczej co nowego powstało w trakcie jego trwania? Na razie nie wiadomo, ale udostępnione przez Ronę zdjęcie sugeruje, że Lavigne nadal jest blondynką.

Czytaj więcej

30/08 2014 0:56

Avril z przyjaciółkami w Chateau Marmont

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Czyżby Avril Lavigne stała się znów ulubienicą paparazzich? Można odnieść takie wrażenie spoglądając na bardzo dużą liczbę nowych zdjęć Avril, które w ostatnich dniach dostarczają paparazzi. Nie wykluczone, że w obliczu nowych zawodowych zobowiązań małżonka, Avril postanowiła nacieszyć się przyjaciółkami. W czwartkowy wieczór postanowiła zaszaleć  w popularnym pośród hollywoodzkich sław Chateau Marmont, gdzie została zauważona i sfotografowana w drodze do auta. Zdjęcia z 28 sierpnia. Aby zobaczyć więcej, kliknij na obrazek poniżej!

Czytaj więcej

30/08 2014 0:45

Avril opuszcza restaurację w Hollywood

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

W wieczór emisji ostatniego odcinka Chelsea Lately Avril Lavigne wybrała się na kolację do restauracji Little Door w Hollywood. Piosenkarka została sfotografowana w aucie, gdy wspólnie z przyjaciółką, Caryn Alpert, opuszczała lokal. Zdjęcia z 26 sierpnia. Aby obejrzeć więcej, kliknij na obrazek poniżej!

29/08 2014 13:16

Avril na ALL DEF Comedy Live w Los Angeles

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Avril Lavigne i Caryn Alpert zostały sfotografowane w Chinese Mann Theatre w Los Angeles podczas skeczy w ramach kultowego w Stanach Zjednoczonych All Def Comedy Live Russella Simmonsa. Przyjaciółki wybrały się na pokaz w towarzystwie Amber Rose i jej małżonka. Jak widać Avril świetnie się bawiła. Zdjęcia z 27 sierpnia. Aby obejrzeć więcej, zapraszamy do galerii.

27/08 2014 9:12

Avril Lavigne w pożegnalnym odcinku Chelsea Lately

AUTOR: avril993 | KOMENTARZY: 0

Dzisiaj o godzinie 11.00 (w nocy) czasu nowojorskiego na antenie stacji E! wyemitowano ostatni odcinek popularnego talk show, Chelsea Lately, którego gospodarzem, przez ostatnie siedem lat, była przesympatyczna i przezabawna Chelsea Handler. Od czasu pierwszej emisji program zyskał ogromną popularność wśród amerykańskiej publiczności. Pożegnalny epizod musiał być więc wyjątkowy. Odcinek został uświetniony przez obecność około 30 największych gwiazd pop kultury, które przynajmniej raz gościły na fotelu u Chelsea. Nie zabrakło wśród nich także Avril Lavigne!

Kliknij, aby obejrzeć występ!

Czytaj więcej

26/08 2014 13:45

Avril jednak nie wystąpi na Stadionie Narodowym?

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Kilkanaście dni temu chińskie media poinformowały, że Avril Lavigne powróci do Pekinu w połowie września, aby wystąpić na Stadionie Narodowym. Razem z tą informacją portal China Piao przedstawił ceny biletów na to wydarzenie. Oficjalny komunikat w tej sprawie mieliśmy poznać dziś, jednak na ten moment nie ma żadnego potwierdzana, jakoby Lavigne rzeczywiście miała w przyszłym miesiącu zagrać jakikolwiek koncert.

Co ciekawe ze strony China Piao zniknęły informacje o biletach oraz samym wydarzeniu. Czyżby niedawne przyjęcie zamykające The Avril Lavigne Tour oznaczało, że Avril rzeczywiście zakończyła swoją koncertową działalność na ten rok? Zaznaczamy, że informacje o wrześniowym koncercie nigdy nie zostały potwierdzone bądź zdementowane przez osoby z otoczenia piosenkarki!

Czytaj więcej

25/08 2014 13:55

Avril na urodzinach przyjaciółki i w barze dla gejów

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Jak informowaliśmy TUTAJ, Avril Lavigne przyleciała do Los Angeles m.in. po to, aby zjawić się na urodzinach swojej najlepszej przyjaciółki. Przyjęcie urodzinowe Caryn Alpert odbyło się wczoraj, jednak nie do końca wiadomo gdzie. Udostępniono w sieci zdjęcie przyjaciółek mocno sugeruje, że Panie świętowały na wodzie, prawdopodobnie na specjalnie wynajętym jachcie. Dzień wcześniej, 23 sierpnia, Avril wybrała się do gejowskiego baru  The Abbey Food & Bar w Los Angeles. Towarzyszył jej, jak można się domyślić, Gabriel Panduro i jego partner. Zdjęcie z tego dnia jest dostępne TUTAJ.

Czytaj więcej

23/08 2014 16:49

The Avril Lavigne Tour zakończone z przytupem?

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

O oficjalnym zakończeniu, w jakimś stopniu, światowej trasy koncertowej The Avril Lavigne Tour informowaliśmy kilkakrotnie. Tym razem wiele wskazuje na to, że Avril Lavigne zdecydowała się oficjalnie zamknąć ten rozdział swojego koncertowego życia nie tylko przed fanami, ale przede wszystkim przed całym zespołem ludzi, – muzyków, dźwiękowców itd. – który przez kilka miesięcy pracowali nad trasą. Powołując się na najnowszy wpis Gabriela Panduro, wczoraj wieczorem Avril wyprawiła w Los Angeles przyjęcie będące uroczystym podziękowaniem za owocną współpracę.  Czy fani również doczekają się podziękowania w postaci obiecanego im teledysku do piosenki „Give You What You Like”?

Czytaj więcej

21/08 2014 12:20

Avril na lotnisku w Los Angeles

AUTOR: Chris | KOMENTARZY: 0

Za Avril długi i intensywny pobyt w Azji. Koncerty w pięciu japońskich miastach (w tym dwa na największym azjatyckim festiwalu), spotkania z fanami oraz zakupy z pewnością zrobiły swoje i spowodują  tymczasowy brak nowinek od naszej idolki. Nie oszukujmy się, Avril nie należy do osób z wielkim zapałem do pracy. Artystka napisała na profilu na Twitterze, że przed nią jeszcze impreza urodzinowa przyjaciółki. Pozostaje nam zatem czekać do najbliższego wtorku, kiedy to Kanadyjka wystąpi w ostatnim odcinku Chelsea Lately. 

Czytaj więcej