23/01 2015 12:53

‚Avril Lavigne’ w Top 10 najchętniej kupowanych płyt

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Avril Lavigne mocno trzyma w ręku tytuł Królowej Azji w kwestii sprzedaży muzyki na nośnikach CD. Wydany w listopadzie 2013 roku album „Avril Lavigne” dotarł do #1 miejsca zestawienia Płyt Zachodnich Artystów, którzy w 2014 roku sprzedali w Chinach największą liczbę płyt. Na Tajwanie Lavigne zajęła #6 miejsce na liście ogólnej.

Przypominamy, że album został także wyróżniony w Japonii, a „The Avril Lavigne Tour” w Brazylii.

22/01 2015 22:40

Nowe stare zdjęcia z sesji dla Ice Tea

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Do naszej GALERII trafiły trzy zdjęcia Avril Lavigne wykonane na potrzeby kampanii reklamującej chińską Ice Tea. Autorem zdjęć, które pierwotnie prezentowaliśmy na banerach reklamowych jest Mark Liddell. Fotografie wykonano w 2014 roku w ramach realizacji drugiej sesji zdjęciowej.

15/01 2015 19:09

Czy Avril znów zaśpiewa o Spongebobie? [aktualizacja]

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Czy Avril Lavigne po raz drugi w karierze zaśpiewa o i dla uroczej gąbki o imieniu Bob? Na przełomie stycznia i lutego do kin na całym świecie trafi zupełnie nowy pełnometrażowy film o przygodach Spongeboba, – Spongebob: Na suchym lądzie – a według najnowszych doniesień serwisu IMDb to Lavigne przypadło w udziale wykonywanie utworu promującego film! I choć doniesienia nie zostały oficjalnie potwierdzone to IMDb podaje, że utwór został napisany przez zupełnie inne osoby niż piosenka, którą Avril wykonywała w 2004 roku.

Czy to jest właśnie ta niespodzianka, o której niedawno napomknęła Avril? Przekonamy się niebawem! Spongebob: Na suchym lądzie trafi na ekrany polskich kin już za miesiąc, 20 lutego. Światową premierę zaplanowano na 28 stycznia.

Czytaj więcej

10/01 2015 20:19

Fender za kulisami z Avril Lavigne

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Współpraca Avril Lavigne z marką Fender trwa niezmienne od lat. W wakacje 2014 roku firma poprosiła pracowników Empire West Live, aby wybrali się do Buffalo, NY i sfotografowali piosenkarkę za kulisami, w trakcie przygotowań do występu i podczas jego trwania. Wykonane wówczas zdjęcia trafiły na stronę internetową fotografów, jednak dość mocno zastrzegli oni swoje prawa autorskie. Niestety nie wszyscy miłośnicy Lavigne potraktowali ostrzeżenia poważnie i cały katalog ze zdjęciami został skasowany. Na stronie zachowały się tylko wybrane – TUTAJ i TUTAJ.

09/01 2015 18:45

Avril pracuje nad niespodzianką dla fanów!

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Nowy rok dla wielu oznacza realizację postawionych sobie celów. Jakie cele stoją przed Avril Lavigne? Po grudniowych niepokojących doniesieniach o problemach zdrowotnych istniała obawa, że piosenkarka schowa się w domu, a kontakt z fanami ograniczy do sporadycznych wiadomości na Twitterze. Okazuje się, że na horyzoncie zaświeciło słońce – a nawet dwa. Nie minęła doba od niespodziewanej informacji o wydaniu piosenki „Fly,” jako utworu wspierającego Special Olympics World Summer Games, a Avril już zdążyła przekazać, że to nie koniec. I zdaje się, że nawet nie początek!

„Przed wydaniem „Fly” czeka Was jeszcze jedna niespodzianka,” napisała do jednego z fanów po tym jak ten zapytał, czy zdradzi orientacyjną datę premiery piosenki. Tajemnicze „coś” pojawi się już w lutym! Niektórzy powrócili do marzeń o teledysku do piosenki „Give You What You Like.” A Wy? Chcielibyście ujrzeć klip do utworu, którego singlową premierę anulowano? Lavigne zapewnia, że niespodzianką jest „coś na co wszyscy czekamy.”

08/01 2015 19:33

Avril zapowiada premierę nowego utworu!

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Dosłownie kilka minut temu Avril Lavigne pojawiła się na swoim oficjalnym profilu na portalu społecznościowym Twitter, aby podzielić się z fanami, mimo wszystko, dobrą wiadomością i dać znak życia. W pierwszej wiadomości zapowiedziała, że słowa, które opublikowała w kolejnej to nowy tekst piosenki! „Publikuję słowa mojego nowego tekstu, który pomaga mi przez to przejść…,” czytamy. Choroba Lavigne wciąż pozostaje wielką tajemnicą i jak na razie ani Avril, ani jej management nie zdecydowali się na obszerniejszy komentarz w tej sprawie. Potwierdzili jedynie grudniowe doniesienia.

Opublikowany właśnie tekst wielu fanom Lavigne może nasuwać pytanie – czy słowa te zostały napisane przed momentem, czy są może fragmentem piosenki „Fly,” o której wspominano przez kilka miesięcy? Odpowiedź brzmi: tak, to fragment tekstu do utworu „Fly,” który opowiada o podopiecznych The Avril Lavigne Foundation.

Czytaj więcej

04/01 2015 18:35

The Avril Lavigne Tour na liście kasowych tras 2014

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Brazylijski Geração Z przedstawił listę kasowych tras koncertowych, które w 2014 roku dotarły się Brazylii. Na liście najchętniej uczęszczanych koncertów znalazły się aż trzy występy, jakie Avril Lavigne zagrała w ramach The Avril Lavigne Tour. Na #7 miejsce trafił koncert w Sao Paulo, na którym bawiło się ponad 10 tysięcy fanów. Pierwszą dziesiątkę otwiera koncert z Rio de Janeiro z 5 tysięczną widownią, a chwilę po nim, na #13 miejscu uplasował się koncert z Belo Horizonte, na który sprzedano prawie 4 tysiące biletów. Łącznie, tylko te trzy koncerty The Avril Lavigne Tour zgromadziły w Brazylii 18 896 widzów. Więcej o trasie po Ameryce Południowej można przeczytać (i zobaczyć) tutaj.

31/12 2014 18:13

Nowe zdjęcia Avril Lavigne z przyjaciółmi

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

W ten ostatni dzień 2014 roku jedna z przyjaciółek Avril Lavigne zdecydowała się na podsumowanie tegorocznych przyjemności przy pomocy aplikacji na Instagram. Pośród kilkudziesięciu zdjęć, zamieszczonych w formie mini prezentacji, pojawiły się trzy, na których obecna jest Avril! Fotografie pochodzą z różnych okresów 2014 roku i prezentujemy je poniżej:

28/12 2014 14:06

‚Avril Lavigne’ w Top 100 albumów w Japonii

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

W połowie roku Nielsen SoundScan poinformowało, że sprzedaż muzyki w Japonii spadła o 15% w stosunku do sytuacji z ubiegłego roku. Okazuje się jednak, że dzięki kilku koncertom w tym kraju i występowi na największym azjatyckim festiwalu – Summer Sonic – Avril Lavigne wciąż bardzo dobrze radzi sobie na listach sprzedaży. Zgodnie z informacjami Oricon, krążek „Avril Lavigne” zakończył rok 2014 na #79 miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się wydawnictw muzycznych. W okresie wrzesień 2013 – sierpień 2014 piąty studyjny album Avril miał łącznie rozejść się w nakładzie 180,842 egzemplarzy. Miejsce #79 może wydawać się odległe, jednak należy zaznaczyć, że ranking dotyczy artystów z całego świata – nie tylko z zachodu, ale także z Azji.

25/12 2014 12:02

Avril o planach na nadchodzący rok

AUTOR: Anja | KOMENTARZY: 0

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, a w myśl tradycji należy podsumować stary rok i wyznaczyć cele na ten nadchodzący. Avril Lavigne, która przez kilka(naście) tygodni nie dawała znaku życia teraz stara się, aby fani mieli pewność, że systematycznie odwiedza swój oficjalny profil na portalu społecznościowym Twitter. Artystka bardzo mało mówi o swoim stanie zdrowia, ale odważyła się podzielić planami na nowy rok.

„Chciałabym poczuć się lepiej i ruszyć ze wszystkimi projektami, jakie zaplanowałam na 2015,” napisała. O jakie projekty chodzi? Cokolwiek by to nie było mamy nadzieję, że stan zdrowia Avril niebawem się poprawi!