09/08 2018 11:10

Avril na liście Top 60 Female Artists of All-Time

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

W tym roku najważniejsza lista przebojów na świecie, tworzone przez magazyn Billboard Hot 100 świętuje 60-te urodziny.

Z tej okazji Billboard przygotowuje rozmaite podsumowania, które obrazują popularność artystów, oraz ich utworów, na tejże liście.

Avril Lavigne, choć nigdy nie była mistrzynią na liście Hot 100 (niżej zestawiliśmy najwyższe miejsca jej singli) znalazła się na #52 miejscu listy Top 60 Female Artists of All-Time, czyli zestawiania 60 Topowych Artystek.

Kanadyjka wyprzedziła m.in. Stevie Nicks, Faith Hill i Missy Elliott. Pełna lista dostępna jest tutaj.

Czytaj więcej

04/08 2018 12:20

Avril Lavigne w reality show Miz & Mrs.

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

W lutym tego roku Avril Lavigne wybrała się na baby shower znajomych, Maryse Mizanin i Michaela Mizanina, których poznała dzięki Ryanowi Cabrerze. Państwo Mizanin, poza powiązaniami ze sportem i szerokorozumianym biznesem, są gwiazdami reality show Miz & Mrs. emitowanego od 24 lipca na kanale USA Network. W drugim odcinku programu pokazano fragmenty ze wspomnianego już baby shower oraz sceny, w których widać Avril biorącą udział w konkurencji picia piwa z butelki ze smoczkiem na czas.


Obecność Lavigne w tym odcinku mocno zadziwiła widzów, którzy w mediach społecznościowych po pierwsze dziwili się, że Kanadyjka zna małżeństwo Mizanin, a po drugie komentowali oczywiście butelkową scenę. Fragmenty z Avril zamieszczamy poniżej.
Czytaj więcej

26/07 2018 16:02

Avril i Phillip sfotografowani w Beverly Hills

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

W środowy wieczór Avril Lavigne i Phillip Sarofim zostali sfotografowani przez paparazzi, gdy opuszczali restaurację Madeo w Beverly Hills. Zdjęcia z 25 lipca są dostępne tutaj.

26/07 2018 15:02

Teledysk Avril jednym z najlepszym XXI wieku

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Magazyn Billboard, z pomocą krytyków, opublikował listę 100 najlepszych teledysków XXI wieku. Na #41 miejscu zestawienia znalazł się teledysk Avril Lavigne do singla „Complicated” wyreżyserowany w 2002 roku przez The Malloys.

Obecnie klip ma ponad 238 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, jednak przypominamy, że ukazał się na długo przez erą internetowego oglądania klipów.

Na szczycie zestawienia uplasował się klip Lady Gagi do singla „Bad Romance”. Pełne zestawienie można znaleźć tutaj.

15/07 2018 2:13

Avril zapowiada jesienne premiery nowych singli!

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Piątkowy wieczór Avril Lavigne spędziła w towarzystwie Ryana Cabrery na koncercie Shawn Mendesa w Los Angeles. Po koncercie cała trójka muzyków się spotkała, wymieniła kilka zdań, a na instagramowym profilu Avril pojawiło się zdjęcie wykonane za kulisami koncertu. W komentarzach jeden z fanów Kanadyjki zapytał ją o nowy studyjny album. I choć takich i podobnych pytań Lavigne otrzymuje od fanów wiele, tym razem postanowiła na nie odpowiedzieć!

Poinformowała, że album ukaże się niebawem, ale co ważniejsze, poprzedzi go wydanie singli. Tak, więcej niż jednego! Mamy je usłyszeć w najbliższych tygodniach – jesienią. Kiedy ukaże się album? Tutaj Avril nie wyraziła się precyzyjnie, ale można przypuszczać, że również będzie to jesień tego roku.

Czytaj więcej

13/07 2018 14:24

Lauren Christy wspomina pisanie Complicated

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Lauren Christy była członkinią trio The Matrix, które w 2000 roku stworzyło wspólnie z Avril Lavigne jeden z jej największych przebojów i pierwszy w karierze, utwór „Complicated”. Lauren udzieliła niedawno wywiadu Music Week, w którym została zapytana o „Complicated”, historię piosenki oraz to, ile zmieniła w jej życiu i co dla niej znaczy. Przypominamy, że po szesnastu latach Lauren ponownie spotkała się z Avril, a efekty ich współpracy być może poznamy słuchając szóstej studyjnej płyty Kanadyjki – przeczytaj więcej na ten temat.


Czytaj więcej

11/07 2018 8:53

Poznaliśmy nazwisko reżyserki teledysku do singla?

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Od kilku dni ponownie zrobiło się gorąco wokół tak przez nas wyczekiwanej nowej studyjnej płyty Avril. Piosenkarka pokazała nagrania i zdjęcia z przygotowań do sesji zdjęciowej w trakcie której wykonano zdjęcie na okładkę albumu, a jeden z internetowych komentarzy może sugerować, że poznaliśmy reżyserkę teledysku!

Hannah Lux Davis, reżyserka teledysków Miley Cyrus, Demi Lovato czy Ariany Grandę zaczęła obserwować Lavigne w mediach społecznościowych i skomentowała jedno ze zdjęć z planu sesji zdjęciowej. To udostępnione przez Lauren Bates, stylistkę fryzur. Być może to właśnie Davis będzie, lub nawet jest, reżyserką teledysku do pierwszego singla z albumu!

Czytaj więcej

10/07 2018 11:11

Avril zaprasza za kulisy okładkowej sesji zdjęciowej

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

W piątek Avril poinformowała, że w najbliższych dniach odbędzie się sesja zdjęciowa na okładkę jej szóstej studyjnej płyty. Wówczas zamieściła zdjęcie z przymiarek, które odbyły się w jej domu. W poniedziałek natomiast cała ekipa stylistów, asystentów i sam fotograf zameldowali się w domu Avril, aby wykonać zdjęcia, które trafią do bookletu płyty. A z pewnością na jej okładkę, bo takie zdjęcie miało tego dnia postać.


Za pośrednictwem mediów społecznościowych Avril pokazywała, co dzieje się za kulisami. Wszystkie nagrania można znaleźć na grupie. Co wiemy o sesji i kto nad nią pracował?

Czytaj więcej

09/07 2018 12:04

Avril i Phillip na romantycznej randce

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

W sobotni wieczór, dzień po przymiarkach do sesji zdjęciowej na okładkę szóstej studyjnej płyty, Avril Lavigne została sfotografowana na romantycznej randce. Piosenkarka wybrała się na nią z Phillipem Sorofimem, z którym spotyka się od kilku miesięcy. Zdjęcia zakochanych opublikował brytyjski Daily Mail – można je zobaczyć tutaj.

30/06 2018 23:54

Avril pod przysięgą wspiera Keshę?

AUTOR: Team | KOMENTARZY: 0

Avril Lavigne już kilka miesięcy temu pokazała, że w kwestii sporów pomiędzy Keshą o producentem muzycznym Dr. Lukiem stoi po stronie Keshy. Piosenkarki udostępniły w sieci wspólne zdjęcie, a Avril pojawiła się na jednym z koncertów Keshy. Nigdy jednak nie zabrała głosu w sprawie zarzutów o molestowanie czy znęcanie psychiczne, o które Kesha, i kilka innych artystów, oskarża producenta.

Zdjęcie z listopada 2017 roku

Według najnowszych doniesień The Blast, Avril Lavigne podpisała dokument, w którym wspiera Keshę w kolejnej walce z Dr. Lukiem. Mężczyzna złożył w sądzie pozew, w którym twierdzi, że pod wpływem oszczerstw ze strony piosenkarki inni artyści przestali z nim współpracować.

Czytaj więcej