Związki

Avril Lavigne nigdy nie należała do osób, które upubliczniają swoją prywatność i opowiadają o przelotnych znajomościach. Na przestrzeni ponad 10 letniej kariery tylko, a może aż, sześć związków Avril zostało potwierdzonych. Dwa zakończyły się ślubem, a cztery były wielokrotnie fotografowane przez paparazzich i nie było potrzeby oficjalnych potwierdzeń.

Blake Thompson to chłopak, z którym Avril spotykała się w szkole średniej. Związek zakończył się ponoć wraz z wyjazdem piosenkarki do Nowego Jorku. Kilka lat temu paparazzi postanowili sprawdzić, jak miewa się Blake, ale do dziś nie potwierdzono, czy opublikowane zdjęcia rzeczywiście przedstawiają byłego chłopaka Avril.

Jesse Colburn był jednym z pierwszych gitarzystów, którzy koncertowali wspólnie z Avril. Ich związek wyszedł na jaw w 2003 roku, gdy paparazzi sfotografowali ich na wspólnych wakacjach i romantycznych spacerach. Od tamtego czasu para nie była widywana, a Jesse szybko opuścił zespół Avril. Plotkowano, że rozstanie zostało wymuszone na piosenkarce przez wytwórnię płytową, której nie podobał się nowy, medialny wizerunek Avril – zakochanej dziewczyny. Okres związku Avril z Jessem przypada na czas, w którym wiele fanów uważało, że piosenkarka spotyka się z innym członkiem swojego zespołu, Evanem.

Deryck Whibley był nastoletnim zauroczeniem Avril. Piosenkarka poznała go już na początku swojej kariery, a zaczęła się z nim spotykać w 2004 roku. Rok później, w przerwie między europejskimi koncertami, para zaręczyła się, a w 2006 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Małżeństwo zdawało się być szczęśliwe i zgodne, choć mocno imprezowe. Ostatecznie związek zakończono w 2010 roku.

Brody Jenner to chłopak, który wprowadził Lavigne na salony prasy bulwarowej, jak żaden inny. Trwający dwa lata związek wielkim echem odbijał się w mediach, a paparazzi nie odstępowali pary na krok. Piosenkarka gościła nawet w sławnym domu rodziny Jenner, na ich corocznych przyjęciach oraz chodziła na zakupy z mamą Brody’ego. Związek zakończył się w 2012 roku, chwilę po tym, gdy media poinformowały o zaręczynach. Do dziś na ciele byłych zakochanych pozostały pamiątkowe tatuaże.

Chad Kroeger był drugim mężem Avril. Piosenkarka poznała go w 2004 roku na gali rozdania nagród kanadyjskiej stacji telewizyjnej MuchMusic, a w 2012 roku doszło do ponownego spotkania. Tym razem w studiu nagraniowym, w trakcie prac nad albumem Avril Lavigne. Wspólne sesje nagraniowe bardzo szybko przerodziły się w głębsze uczucie, które w 2013 roku sfinalizowano podpisaniem aktu ślubnego. Niestety związek zakończono separacją we wrześniu 2015 roku.

Jonathan Rotem to producent muzyczny, z którym od sierpnia 2017 roku do połowy listopada 2017 roku Avril była dość regularnie fotografowana przez paparazzich w restauracjach i na ulicach Hollywood. Wówczas para pracowała nad szóstym studyjnym albumem Avril, jednak coraz to nowsze zdjęcia sugerowały, że łączy ich coś więcej niż tylko zawodowa relacja. W połowie listopada pojawiły się ostatnie wspólne zdjęcia pary – wykonano je z ukrycia, przed studiem tatuażu. Efektem był m.in. sztylet, który wytatuowała sobie piosenkarka.

Phillip Sarofim, syn miliardera, okazał się niespodziewanym nowym partnerem Avril. Ich pierwsze wspólne zdjęcia pojawiły się na początku marca 2018 roku. Na tych wykonanych niespełna dwa miesiące później można już zauważyć nowy tatuaż Avril – serce z napisem Phillip, zaś u Phillipa pojawiło się serce z napisem Avril.

Plotki: Wiele jest także plotek na temat krótszych relacji, w jakie zaangażowała się Avril. Piosenkarkę sfotografowano na spotkaniu z Mitchem Allanem i Justinem Murdockiem. Spekulowano także, że tuż po rozwodzie z Deryckiem romansowała z Wilmerem Valderramą.