05/11 2016 15:00

KONKURS: Wygraj plakat promujący album „Avril Lavigne”!

AUTOR: Redakcja | KOMENTARZY: 0
To zdjęcie Avril znajduje się na plakacie

To zdjęcie Avril znajduje się na plakacie

Trzy lata temu Avril Lavigne wydała swój piąty studyjny album. Świętując rocznicę premiery krążka „Avril Lavigne” przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania oryginalny plakat, jaki można było nabyć w Azji w okresie promocji albumu. Wymiary plakatu to 72cm x 52cm.

Zasady konkursu są bardzo proste – udział w zabawie jest otwarty dla wszystkich, którzy śledzą nasz profil na Facebooku.

Konkurs trwa od 5 listopada godz. 15:00 do 7 listopada godziny 20:00. Komentarze zamieszczone po tej godzinie nie będą brane pod uwagę. Konkursowe pytanie zamieszczone jest w rozwinięciu.

KONKURS!

Avril Lavigne wydała już pięć studyjnych płyt. Znamy też kilkanaście utworów, które nie trafiły na żadną z tych płyt. Czekając na następce „Avril Lavigne” wracamy do starych nagrań. Który utwór Avril Lavigne najczęściej gości na Twojej playliście, w Twoich słuchawkach? Napisz, której piosenki Avril słuchasz najczęściej i dlaczego to właśnie ten utwór tak bardzo lubisz. Na odpowiedzi czekamy w komentarzach pod tym postem.

Laureata wybierzemy ze wszystkich zamieszczonych komentarzy w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu. Wybierzemy odpowiedź najciekawszą, najbardziej kreatywną, najbardziej wciągającą. Niekoniecznie najdłuższą!

Powodzenia!

Rozszerzoną wersję albumu „Avril Lavigne” można kupić tutaj.