12.04.2014, 00:00

Strona w nowej odsłonie już w niedzielę!

Autor: RedakcjaKomentarzy: 28

Miło nam poinformować, że w najbliższą niedzielę, tj. 13 kwietnia, wdrożona zostanie nowa wersja strony Avril-Lavigne.pl! Prace nad uruchomieniem odświeżonej - wizerunkowo, technologicznie i częściowo merytorycznie - wersji strony rozpoczną się w godzinach popołudniowych. Przez ten czas strona będzie nieaktywna, zaś Fan Club i galeria powinny działać bez zarzutów. Już nie możemy się doczekać Waszej reakcji! Do zobaczenia na odmienionej stronie!10.04.2014, 18:53

Avril Lavigne w rozmowie z indonezyjskim Insert

Autor: avril993Komentarzy: 20

Na kilka godzin przed koncertem w Indonezji Avril Lavigne spotkała się z dziennikarzem programu Insert, aby udzielić krótkiego wywiadu. Piosenkarka przyznała, że wszystkie jej dotychczasowe wizyty w kraju wiązały się głównie z obowiązkami zawodowymi, dlatego też nie miała okazji poznać Indonezji. Miała za to styczność z tamtejszym nocnym życiem, a to za sprawą koleżanki, która po kolacji zabrała Lavigne do kilku klubów.


09.04.2014, 15:02

Zobacz najnowsze zdjęcia z kampanii reklamowej Ice Tea

Autor: avril993Komentarzy: 24

Wczoraj światło dzienne ujrzał drugi spot reklamowy z udziałem Avril Lavigne promujący chińską herbatę Ice Tea. Z dniem dzisiejszym w sieci pojawiły się kolejne wysokiej jakości zdjęcia wykonane specjalnie na potrzeby kampanii reklamowej. Zainteresowanych całą sesją zdjęciową, zapraszamy w obrazki poniżej.

Zobacz najnowsze zdjęcia z kampanii reklamowej Ice Tea Zobacz najnowsze zdjęcia z kampanii reklamowej Ice Tea


08.04.2014, 19:21

Zobacz nową reklamę Ice Tea z udziałem Avril

Autor: AnjaKomentarzy: 20

Jak informowaliśmy tutaj i tutaj, Avril Lavigne nakręciła drugi spot reklamowy dla chińskiej marki Uni-President Ice Tea. 16-to sekundowa reklama już trafiła do stacji telewizyjnych, a Ice Tea z wizerunkiem Avril zaczęła być dostępna nie tylko w Chinach, ale także na Filipinach i w Korei.05.04.2014, 11:36

Elegancka Avril Lavigne w sesji zdjęciowej dla Nylon Magazine!

Autor: avril993Komentarzy: 38

Podczas krótkiej wizyty w Tajlandii Avril Lavigne zagościła w studiu tamtejszego wydziału Nylon Magazine, aby udzielić wywiadu oraz wziąć udział w niezwykle subtelnej i kobiecej sesji zdjęciowej! Kanadyjce poświęcono nie tylko kilka stron letniego numeru, ale i jego okładkę, o czym już informowaliśmy. Podoba Wam się Avril w takim wydaniu?

Nylon Nylon
Kliknij, aby zobaczyć wszystkie fotografie!


03.04.2014, 21:07

Avril Lavigne ogłasza VIPowskie bilety The Avril Lavigne Tour

Autor: AnjaKomentarzy: 26

Bilety na koncerty w ramach drugiej części światowej trasy koncertowej The Avril Lavigne Tour sprzedają się tak dobrze, że zdecydowano się rozszerzyć pulę o pakiety VIPowskie. Od najbliższego piątku każdy, kto wybiera się na koncerty w Brazylii, Chile, Argentynie bądź Meksyku będzie miał możliwość zakupienia tzw. Avril Lavigne VIP Package, którego główną atrakcją jest spotkanie z piosenkarką tuż przed koncertem!


Nowe zdjęcie Avril Lavigne dla tajlandzkiego magazynu Nylon

Spotkanie, inaczej zwane Meet&Greet,... [więcej]<< 1 z 931 >>

Powered by PsNews

Sonda
Który z singli
uważasz za lepszy?
When You're Gone
Let Me Go
Sonda

Sonda

 

 

 

 

 

 

 


Sonda

  Wyróżnienie w Konkursie PERŁY INTERNETU - kataloog.info - Listopad 2005

Strona wyróżniona przez Katalog Ciekawych Stron

Witryna Rekomendowana CGM.PL