Piata st

AVRIL LAVIGNE - PIĄTY STUDYJNY ALBUM KANADYJKIŚWIATOWA PREMIERA CYFROWA : 29 PAZDZIERNIKA 2013

1. Rock N Roll [3:26] (explicit)
2. Here's To Never Growing Up [3:34] (explicit)
3. 17 [3:24]
4. Bitchin' Summer [3:31] (explicit)
5. Let Me Go (feat. Chad Kroeger) [4:27]
6. Give You What You Like [3:45]
7. Bad Girl (feat. Marilyn Manson) [2:56] (explicit)
8. Hello Kitty [3:17]
9. You Ain't Seen Nothin' Yet [3:14]
10. Sippin' On Sunshine [3:30]
11. Hello Heartache [3:49]
12. Falling Fast [3:13]
13. Hush Hush [4:01]


Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Avril Lavigne i wytwórnię fonograficzną Epic Records, dnia 24. września ruszyła światowa przedsprzedaż albumu za pośrednictwem sklepów iTunes. Oficjalną cyfrową premierę płyty w większości państw Europy zaplanowano na dzień 29. października, takie wiadomości podało EPIC Records. W Polsce płyta "Avril Lavigne" trafi na półki dobrych sklepów muzycznych 4. listopada, jednak w niektórych sklepach może pojawić się już 1. listopada. Światowa premiera odbędzie się we wtorek, 5. listopada, kiedy to album trafi na półki amerykańskich sklepów muzycznych i większości państw na świecie. W wybranych krajach longplay będzie dostępny w sklepach muzycznych od dnia 1. listopada (Niemcy, Australia).

Rozszerzone wydanie albumu zapowiedziano na rynek azjatycki oraz amerykański. W Japonii, Korei, Tajwanie i Hong Kongu płyta ukaże się w wersji z trzema bonusami, akustyczna wersją piosenki "Rock N Roll," coverem "How You Remind Me" i "Bad Reputation," zaś w Stanach Zjednoczonych wydanie poszerzone o akustyczną wersję "Rock N Roll" zapowiedziała sieć sklepów Target. Taka wersję będzie zdobiła specjalna okładka, a pierwszych 500-set kopii (zakupionych w przedsprzedaży) będzie podpisane przez piosenkarkę. W Tajwanie nowa płyta zostanie poszerzona o plakat, specjalny folder oraz koszulkę z napisem "Avril Lavigne."
Rozbudowaną wersję płyty zapowiedział także muzyczny sklep internetowy powiązany z oficjalną stroną internetowa artystki, który daje możliwość nabycia albumu z plakatem oraz pluszową maskotką Rekino-Misia. Cena tego wydawnictwa waha się od 60 do 180zł (plus koszty wysyłki). Niestety tego wydawnictwa nie wzbogacono o dodatkowe utwory.

Sonda
Który z singli
uważasz za lepszy?
When You're Gone
Let Me Go
Sonda

Sonda

 

 

 

 

 

 

 


Sonda

  Wyróżnienie w Konkursie PERŁY INTERNETU - kataloog.info - Listopad 2005

Strona wyróżniona przez Katalog Ciekawych Stron

Witryna Rekomendowana CGM.PL