Untitled Document

Zloty Fanów

IV Ogólnopolski Zlot Fanów Avril IV Ogólnopolski Zlot Fanów Avril

W palącym słońcu, w towarzystwie lekkiego wiatru i bez kropli wody z nieba odbył się IV Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne organizowany przez stronę Avril-Lavigne.pl & Fan Club Avril Lavigne „Take It!” Polska, Avril.pl oraz BractwoAvril.fora.pl. Przed wrocławską Wytwórnią Filmów Fabularnych już przed godziną 13tą można było zaobserwować osoby w charakterystycznych trampkach, dziewczyny z długimi blond włosami (a nawet lekkimi różowymi pasemkami), torby z wizerunkiem Avril Lavigne, koszulki z linii odzieżowej Abbey Dawn a także wykonane własnoręcznie koszulki z tekstami piosenek Avril Lavigne. Te osoby to oczywiście fani Avril, którzy zjechali do Wrocławia z różnych części Polski – od morza aż do Tatr.

Tegoroczne spotkanie rozpoczęliśmy od konkursu wokalnego, w którym wzięły udział cztery zespoły/osoby – Czubki (AgraFka i Iwu); Aga (Gusia); Alicja, Asia, Color; Aga A. Zgodnie z głosami zlotowiczów trzecie miejsce zajęły Czubki, drugie AgaA, a pierwsze Aga (Gusia)! Dodajmy, że te same osoby również stanęły na podium III Ogólnopolskiego Zlotu Fanów, jednak przypadły im inne miejsca.


Drugim konkursem był cieszący się co rok dużą popularnością Konkurs Wiedzy o Avril Lavigne. W tym roku wzięło w nim udział siedem osób. Poziom był niezwykle wyrównany, dlatego o zwycięzcach zadecydowała dogrywka. Ostatecznie trzecie miejsce przypadło Adze (Gusia), drugie Aviehotels, a pierwsze Patuś! Uczestnicy odpowiadali na pytania zarówno dotyczące kariery muzycznej jak i życia prywatnego Avril. Mamy wrażenie, że niektóre pytania nie przypadły do gustu…

Zlot Fanów


Podczas tego Zlotu Fanów swój debiut miał konkurs Chronologii Wydarzeń z Życia Avril Lavigne w wersji konkursu grupowego. Miło nam, że zgłosiły się do niego cztery grupy, które zawzięcie walczyły o ufundowane przez sponsorów nagrody – m.in. ekologiczne torby Abbey Dawn, płyty „Goodbye Lullaby” oraz kalendarze. Najszybsza w poprawnym układaniu i przyklejaniu wydarzeń okazała się grupa złożona Aviehotels , Patuś, Dżasty i Pawła, drugie miejsce zajęła grupa kierowana przez Colora, a trzecie grupa Zosi i Iwony.

Kolejnym konkursem był tegoroczny debiutant – Zidentyfikuj Fotografię. W zabawie w odgadywanie roku wykonania danego zdjęcia wzięło udział sześć osób. Tym razem na podium z miejscem trzecim stanął Color, drugie miejsce zajęła Patuś, a pierwsze Avie.

Zwycięzców w konkursie Wiesz – Ja o Avril oraz Mój Tytuł Piątej Płyty nie było łatwo wybrać. Otrzymaliśmy około 20 tytułów oraz ponad 10 wierszy! Ostatecznie, po trudach znalezienia tego najlepszego, zdecydowaliśmy, iż pierwsze miejsce należy się Gusi, która urzekła nas swoją interpretacją wybranych piosenek Avril. Drugie miejsce przyznaliśmy Adze A, autorce pięknego wiersza-podziękowania dla Avril. Trzecią nagrodę otrzymała Iwu umiejętnie łącząca wersy poszczególnych piosenek Avril w wiersz o nowym znaczeniu. Zwycięskie prace prezentujemy poniżej – wystarczy kliknąć na zdjęcia, aby móc zobaczyć je w pełnej rozdzielczości.IV Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne za nami! IV Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne za nami! IV Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne za nami!

Choć urzekł nas tytuł Take It, jako propozycja nazwy dla piątej studyjnej płyty Avril Lavigne główne nagrody przyznaliśmy autorkom nieco mniej sentymentalnych tytułów. I tak, trzecie miejsce za tytuł ”Mirror” zdobyła Aviehotels, drugie miejsce przypadło Patuś za ”From The Inside”, a pierwsze Gusi za ”Relief.”

Ostatnim konkursem, który od lat nie pojawia się na oficjalnie udostępnianej liście konkursów był wybór zlotowiczki najbardziej podobnej do Avril. W tym roku nagrodę otrzymała Alicja!


IV Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne za nami!

Po konkursowej części spotkania nadszedł czas na wspólne śpiewania piosenek z repertuary Avril oraz upragniony czas na spokojną rozmowę w cieniu drzew. Dodajmy, że w przerwie pomiędzy konkursami jedna ze zlotowiczek, agad, poczęstowała wszystkich zebranych własnoręcznie upieczonymi babeczkami!

Każdy uczestnik spotkania otrzymał przypinkę z logo tegorocznego Zlotu, biały i niebieski balon, oraz naklejki konkursowe sklepu RockShock.pl, który obok wytwórni fonograficznej Sony Music Poland, sklepu internetowego RockMetalShop.pl i czesko-słowackiego sklepu AbbeyObchod.sk oraz dystrybutora perfum Avril Lavigne, firmy Siroscan znalazł się na liście tegorocznych sponsorów spotkania. Stworzeniem relacji video dostępnej za pośrednictwem naszego profilu w serwisie YouTube/lavignepl podjęła się firma Black Cat Studio Pro.


Zlot Zlot ZlotZloty FanówAvril-Lavigne.pl

III Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne przeszedł już do historii. Ponownie niezwykle trudno będzie opisać to, co wczoraj działo się na Starym Rynku w Poznaniu - trzeba to po prostu przeżyć!

Spotkanie rozpoczęło się z lekkim opóźnieniem, jednak mimo to udało się zakończyć je wcześniej niż planowano. Pierwszym konkursem - zgodnie z zapowiedzią - był konkurs wokalny. W tym roku zgłosiło się do niego aż pięć drużyn/solistów. Zgodnie z głosami widowni najlepiej poradziła sobie Agnieszka, do której powędrował autograf Avril Lavigne, drugie miejsce przypadło duetowi Czubki a trzecie zdobyła Gusia. Również w konkursie wiedzy o Avril nie brakowało chętnych do rywalizacji - w konkursie udział wzięło osiem osób. Nagroda specjalna powędrowała do Klaudii, która mimo iż nie zgłosiła się do konkursu zasiadając w loży ekspertów znała najwięcej poprawnych odpowiedzi na zadawane pytania. Sporym zaskoczeniem była ilość wierszy, jaka została zgłoszona do konkursu Wiersz - Ja o Avril. Jury złożone z członków zespołu The Best Damn Band zmierzyło się z 11 pracami. W przedostatnim konkursie - Wydarzenia z Życia Avril – ponownie wzięło udział 11 osób/duetów. Członkowie The Best Damn Band wybrali, jak rok temu, Fankę Najbardziej Podobną do Avril Lavigne. W tym roku miano to przypadło Excellencee, która otrzymała perfum "Black Star," "Forbidden Rose" oraz koszulkę promującą zapach "Forbidden Rose." Podczas trwania spotkania przygotowany został transparent na ewentualny polski koncert Avril. Na koniec, standardowo, odbył się akustyczny koncert zespołu The Best Damn Band. Setlista przedstawiała się następująco:

1. What The Hell
2. Complicated
3. Push
4. My Happy Ending
5. When You’re Gone
6. Smile
7 .Everything Back But You
8. Nobody’s Home
9. He Wasn’t
10. Everybody Hurts
11. Sk8er Boi

III Zlot FanówKażdy uczestnik spotkania otrzymał dyplom, na którego odwrocie znajdował się plakat reklamujący III Zlot Fanów, niezliczonš iloœć naklejek promujšcych album „Goodbye Lullaby” oraz zielony balon, symbol tegorocznego spotkania będący nawiązaniem do nowego albumu. Sponsorami nagród w konkursach była wytwórnia fonograficzna Sony Music Poland oraz SiroScan Polska, dystrybutor perfum Avril Lavigne.

III Zlot Fanów III Zlot Fanów


Niestety atmosfery słowami opisać się nie da. Mamy nadzieję, że będziecie mogli poczuć ją oglądającc zdjęcia zamieszczone w galerii oraz oglądając c na naszym kanale YouTube/lavignepl materiały video zarejestrowane przez firmę Black Cat Studio Pro.

III Zlot Fanów III Zlot Fanów III Zlot Fanów

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA PRZYBYCIE! MAMY NADZIEJĘ, ŻE SPOTKAMY SIĘ ZA ROK… DO ZOBACZENIA!


Zloty FanówAvril-Lavigne.pl


Trudno mi zacząć pisać tą relacje, dlatego, że nie da się opisać tego, co wczoraj, 3. lipca 2010, działo się pod Wytwórnią Filmów Fabularnych we Wrocławiu w kilkunastu czy kilkudziesięciu zdaniach. To po prostu trzeba było przeżyć i przeżyły to te osoby, które postanowiły poświęcić jeden dzień swoich wakacji na przyjazd bądź przyjście na miejsce Zlotu Fanów. (Chociaż wiemy, że wiele osób chciało, ale z różnych powodów nie było im to dane).Avril-Lavigne.pl Avril-Lavigne.pl Avril-Lavigne.pl


 

Zaczynając od początku; Spotkanie rozpoczęliśmy kilka minut po godzinie 14tej. Zgodnie z planem, który zamieściliśmy na portalu, pierwszy odbył się "Konkurs wiedzy podstawowej". Tutaj najlepiej poradził sobie Color Boy, który zajął pierwsze miejsce. Drugie przypadło Monice a trzecie dziewczynie, która przedstawiła się jako Marga. Muszę tutaj zaznaczyć, że pomimo tego, że to był łatwy konkurs wiedzy najtrudniejsze pytania (sądząc po tych, które miała Monika i Color Boy) przypadły właśnie jej. Po wręczeniu nagród i dyplomów rozpoczęliśmy konkurs "Znajomości Tekstów Piosenek". W nim najlepiej poradziła sobie Ola (Brilliant), Color Boy i Avie (Aviehotels). W trudnym konkursie wiedzy pierwsze miejsce ponownie przypadło Oli (Brilliant) a drugie Aviehotels. Tym sposobem dobrnęliśmy do połowy części konkursowej i ogłosiliśmy przerwę. Przerwę, w czasie której królowało jedzenie frytek, zabawa balonami czy tzw. "wygłupy". Po przerwie nastąpiła mała zmiana harmonogramu i zamiast konkursu wokalnego odbył się konkurs "Chronologii Wydarzeń". Osoby, które postanowiły wziąć w nim udział rozwiązywały zadania w czasie konkursu wokalnego słuchając za razem występów, aby móc później oddać głos na [według nich] najlepsze wykonanie. Zwycięstwo w konkursie "Chronologii Wydarzeń" przypadło Agnieszce, drugie miejsce Avie (Aviehotels) a trzecie Mai. W konkursie wokalnym, według zgromadzonych osób, wygrał zespół Ćubki (Iwona i Agrafka). Drugie miejsce przypadło Mardże a trzecie Maćkowi. Kto, według zespołu "The Best Damn Band" okazał się "Fanką Najbardziej Podobną do Avril"? Została nią... Brilliant! Główną atrakcją "wieczoru" był, standardowo występ zespołu "The Best Damn Band", który zmalał o jedną osobę, ale jak się okazało po występie za rok będzie o wiele większy... Tegoroczna setlista była znacznie krótsza niż ta rok temu i jak się po zakończeniu koncertu okazało za krótka, więc uczestnicy wzięli sprawy w swoje ręce i postanowili pokazać co potrafią. Setlista występu "The Best Damn Band" zawierała, podobnie jak rok temu, jeden utwór, który nie jest z repertuaru Avril:

 

1. He wasn't
2. Complicated
3. Hot
4. Alice
5. When you're gone
6. Think about it
7. My happy ending
8. Ignorance (Paramore)
9. Sk8er boi

 

Atmosfery tegorocznego spotkania nie da się porównać do tej, która towarzyszyła ubiegłorocznemu. I niestety atmosfery słowami nie da się opisać. Mam nadzieję, że trochę z niej poczujecie oglądając pierwsze fotografie (przejście do galerii poprzez fotografie zamieszczone powyżej) i oglądając nagrania video, które zamieścimy dla Was, jak tylko je otrzymamy. Po raz trzeci bardzo serdecznie dziękuję tym, który przybyli i tym, którzy pojawili się ponownie, bo były również osoby, które pojawiły się podczas "I Ogólnopolskiego Zlotu Fanów". Mam nadzieję, że nikt z Was nie żałuje i zdecyduje się pojawić na "III Ogólnopolskim Zlocie Fanów". Oczywiście wszystkie trafią na portal. DO ZOBACZENIA ZA ROK, a może wcześniej ;)?!

II Zlot Fanów II Zlot Fanów II Zlot Fanów
Zloty Fanów
 

Dla przedstawicieli stron i forum I Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne 2009 rozpoczął się kilka minut po godzinie 12. Poznać przedstawicieli BractwaAvril nie było trudno - dwie Panie i Pan w koszulce z Avril. Przedstawicieli Avril.pl poznaliśmy poprzez różowe i białe baloniki. Około godziny 13 na miejsce Zlotu przyszli Panowie z ''The Best Damn Band". Otwarcie I ogólnopolskiego Zlotu Fanów Avril Lavigne nastąpiło około godziny 14:30. Kilka minut wcześniej wszyscy otrzymali balony i Księgę Zlotowiczów. Spotkanie rozpoczęliśmy konkursem wiedzy o Avril Lavigne, do którego zgłosiło się pięć osób - Marta, Iwona, Natalia, Agnieszka i Adam. Pierwsze miejsce zajęła Natalia, - jedna z najmłodszych uczestniczek - która otrzymała dyplom, przypinki i koszulkę, drugie miejsce przypadło Adamowi, który otrzymał dyplom i przypinki, a trzecie Iwonie, która również otrzymała dyplom i przypinki. Kolejnym konkursem był konkurs wokalny, w którym wzięły udział dwa duety - jeden wykonał piosenkę "Complicated", a drugi "I'm With You". Zwyciężyły dziewczyny śpiewające "Complicated". Panowie z The Best Damn Band wybrali natomiast zwycięzcę ostatniego konkursu - fanką najbardziej podobną do Avril Lavigne. Tutaj ponownie nagrodę otrzymała Natalia. Po konkursach przyszedł czas na akustyczny koncert ''The Best Damn Band". Trzech Panów zagrało 90 minutowy koncert, podczas którego zagrali 18 piosenek Avril Lavigne i jedną piosenkę Katy Perry. Setlista ich występu przedstawiała się następująco:

1. He Wasn't
2. Complicated
3. Everything Back But You
4. Unwanted
5. I'm With You
6. My Nappy Ending
7. I Always Get What I Want
8. Nobody's Home
9. Who Knows
10. Fall To Pieces
11. Losing Grip
12. Hot
13. Tomorrow
14. I Can Do Better
15. When You're Gone
16. Girlfriend
17. Hot'n'Cold (Katy Perry)
18. I Don't Have To Try
19. Sk8er Boi


Avril-Lavigne.pl Avril-Lavigne.pl Avril-Lavigne.pl


Atmosfera podczas Zlotu była fantastyczna. Mimo tego, że niektórzy nieobecni uważają, że 30 osób to mało my i nie tylko my uważamy, że zorganizowanie Zlotu było świetnym pomysłem, który udał się w 100%. Nasze spotkanie było pewnego rodzaju atrakcją dla osób przechadzających się po Starym Rynku - w końcu nie na co dzień widzi się osoby z koszulkami, na których widnieje twarz Avril Lavigne. Wiele osób zainteresował oczywiście koncert, podczas którego Marcie udało się uzbierać sporą sumę pieniędzy na opłacenie domeny strony Avril-Lavigne.pl.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w I Ogólnopolskim Zlocie Fanów Avril Lavigne! Dziękujemy także The Best Damn Band za cudowne uświetnienie Zlotu oraz firmie Black Cat Studio Pro za nagranie najważniejszych momentów spotkania i samego koncertu. Do zobaczenia za rok!

 


I Zlot Fanów I Zlot Fanów I Zlot Fanów

RELACJA MARTY - UCZESTNICZKI ZLOTU
 

By odnaleźć zlotowiczów obeszłam cały rynek, ale jak się potem okazało- opłacało się. Fani rzucali się w oczy dzięki swym różowym i białym balonikom, które entuzjastycznie rozdawała Anja. Gdy już każdy zlotowicz (a było ich około 30) dostał balon, oficjalnie otworzono Zlot. Rozpoczęto konkursem na wiedzę o Avril, w którym wzięło udział pięć osób. Pytania były naprawdę trudne, więc tym bardziej gratuluję wygranej! Pomimo, iż uczestnicy wykazali się "ogromną" wiedzą, konieczna była dogrywka. Po rozdaniu nagród (dyplomy, koszulka i śliczne przypinki) przyszedł czas na drugi konkurs. Tym razem trzeba było zaśpiewać piosenkę Avril Lavigne. Wystąpiły dwa duety, a wynik ogłosiło jury, w składzie, do którego należeli członkowie "The Best Damn Band- Acoustic"! Nagrodami również były przypinki. Ostatni konkurs wygrała osoba, która była najbardziej podobna do naszej ulubionej wokalistki - wygrała Natalia. Następnie przyszedł czas na koncert. Chłopacy zagrali zarówno stare, jak i "nowe" piosenki Avril, a także utwór Katy Perry. W śpiewaniu energicznie pomagali im zlotowicze! Podczas dziewięćdziesięciominutowego show zbierałam pieniądze od przechodniów i tych, którym bardzo spodobał się koncert, i którzy z wielką radością robili zdjęcia zespołowi. Gdy band skończył grać został sowicie nagrodzony brawami (jak zresztą po każdym utworze), a potem wszyscy powoli zaczęli zbierać się na pociąg, autobus, tramwaj, albo po prostu do domu. Zlot był świetny! Ci którzy nie byli - niech żałują! Tych, którzy byli - serdecznie pozdrawiam! I z niecierpliwością czekam na kolejny zlot!

 


Sonda
Który z singli
uważasz za lepszy?
When You're Gone
Let Me Go
Sonda

Sonda

 

 

 

 

 

 

 


Sonda

  Wyróżnienie w Konkursie PERŁY INTERNETU - kataloog.info - Listopad 2005

Strona wyróżniona przez Katalog Ciekawych Stron

Witryna Rekomendowana CGM.PL