Informacje ogólne:

Avril-Lavigne.pl jest stroną fanowską. Nie mam kontaktu z menadżerami Avril, ani z samą artystką.

Wszystkie działy, grafika i newsy są własnością Avril-Lavigne.pl. W żaden sposób nie można ich kopiować, czy rozpowszechniać w jakikolwiek inny sposób bez wiedzy właściciela strony. Informacja ta dotyczy w dużej mierze blogów, ale również stron internetowych. W przypadku znalezienia przez nas bloga, który nie posiada zgody na zamieszczanie zawartości strony jesteśmy gotowi poczynić starania, aby został on usunięty. Podobnie stanie się, gdy znajdziemy stronę, która tych praw również nie posiada.

 

 

Zadania:

Zadaniem strony Avril-Lavigne.pl jest zapoznanie fanów piosenkarki z informacjami zarówno z jej życia prywatnego, jak i medialnego, poprzez zamieszczanie newsów, zdjęć i materiałów video. Nie zważamy na to, czy zamieszczane przez nasz informacje są dobre, czy złe. Nie bierzemy odpowiedzialności za fałszywość informacji, bądź ich przedawnienie oraz za dzieci do 11 roku życia wypowiadające się na stronie.

 

 

Prośby:

Użytkownicy portalu Avril-Lavigne.pl proszeni są o nie zamieszczanie w komentarzach adresów blogów, stron internetowych czy innych linków.

Prosimy także o nie zamieszczanie w komentarzach informacji na temat piosenkarki znalezionych przez siebie, gdyż koliduje to z prawami autorskimi strony. Informację można przesyłać na adresy e-maili członków redakcji.

 

 

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami, a na pewno na nie odpowiemy.

 

 


Sonda
Który z singli
uważasz za lepszy?
When You're Gone
Let Me Go
Sonda

Sonda

 

 

 

 

 

 

 


Sonda

  Wyróżnienie w Konkursie PERŁY INTERNETU - kataloog.info - Listopad 2005

Strona wyróżniona przez Katalog Ciekawych Stron

Witryna Rekomendowana CGM.PL