Newsy z roku 2009

Lista newsów zaciągniętych ze starej wersji naszej strony internetowej, opublikowanych w 2009 roku. Odnośniki do zewnętrznych stron internetowych, a także materiały wideo, z racji upływu lat, mogą nie działać. Na przestrzeni lat utraciliśmy także część archiwum, więc nie gwarantujemy chronologii.

Billboard ”Canon” już na ulicach
Na terenie Kanady od kilku dni można oglądać billboard(y) z Avril Lavigne reklamujące firmę ”Canon Canada” oraz kartonowe Avril w oknach sklepów oferujących sprzedaż aparatów. Zarówno billboardy jak i spot reklamowy stworzono na potrzeby ”Canon Canada”, dlatego nie zobaczymy ich [przynajmniej na razie] w Polsce czy Stanach Zjednoczonych.

Nowa biżuteria z ”Abbey Dawn”
Prezentujemy Wam kolejne akcesoria z linii odzieżowej ”Abbey Dawn”. Tym razem są to trzy nowe pary kolczyków i dwa naszyjniki. Wszystko trafi do sprzedaży w najbliższych tygodniach:

Avril imprezuje w ”Bar Deluxe” z Brandonem
Avril w towarzystwie przyjaciółek i Brandona Davisa pojawiła się w ”Bar Deluxe”. Opuszczając klub piosenkarka trafiła na tłum paparazzich, przed którymi standardowo będąc z Brandonem starała się schować. Zdjęcia i video z 30. kwietnia 2009.Avril miała na sobie nowe spodnie z linii ”Abbey Dawn”, a Jamie zasłaniała ją nową bluzą, która również pochodzi z kolekcji.

Avril Lavigne o Hilary Duff…

30. kwietnia w programie ”Daily 10” wyemitowano bardzo krótki fragment wywiadu z Avril Lavigne. Fragment dotyczył sporu piosenkarki z Hilary Duff, który miał miejsce ponad 4 lata temu.

Niewątpliwie wyemitowany materiał to mała część większego wywiadu, którego Avril udzieliła w jednym z butików ”Kohl’s” w Stanach Zjednoczonych.

Forever the Sickest Kids i ”Complicated”
Wczoraj, zespół ”Forever the Sickest Kids” zgodnie z zapowiedzią wystąpił na ”Bamboozle: Hoodwink Festival 2009” w repertuarze Avril Lavigne. Poniżej udostępniamy nagranie przedstawiające ich wersję ”Complicated” z tego festiwalu:

Dwa pozostałe nagrania pochodzą z koncertu w Anaheim, który odbył się na początku kwietnia – ”Don’t Tell Me” i ”Sk8er Boi”:

Zabawne historie z 'oficjalnej’ strony
Najprawdopodobniej przed kilkoma tygodniami na oficjalną stronę marki ”Black Star” – avril-lavigne-perfumes.com nie włamali się hakerzy. W chwili obecnej strona jeszcze [oficjalnie] nie działa, ale można dostać się na nią przez teaser, który pokazuje m.in. wiadomość od Avril Lavigne.
W wiadomości piosenkarka pisze, że aby dostać się na stronę należy posiadać specjalny kod. Dodatkowo wspomina o możliwości wygrania weekendu z nią. W chwili obecnej strona jest nadal w budowie, dlatego żadne logowanie nie pozwala przenieść się dalej. Nie wiadomo także na ile zamieszczone informacje są prawdziwe, dlatego nie udostępniamy linków dopóki nie okażą się właściwe.

„Get A Life” będzie singlem (?)
Jak już wcześniej wspominaliśmy, Avril nagrała piosenkę wraz z Lil Waynem. Dziś już wiadomo, że utwór stanie się singlem i będzie najprawdopodobniej nosił nazwę „Get A Life”.

Przewiduje się, że piosenka ujrzy światło dzienne w lipcu tego roku. Sama płyta zaś nosi nazwę ”Rebirth”.

Avril Lavigne w studiu nagraniowym
Przedstawiamy Wam fotografie wykonaną Avril Lavigne w studiu nagraniowym ”Hurricane Recording Studio” w Long Beach. Fotografia pochodzi z 2008 roku. Wówczas piosenkarka pracowała z Lil Waynem i Evanem Taubenfeldem, ale nie wykluczone, że także nad swoją czwartą płytą.

5 gorszych rzeczy od świńskiej grypy!
Strona TheStar.com. sporządziła dosyć zabawne zestawienie 10 rzeczy, które są według nich gorsze od (dobrze ostatnio znanej) świńskiej grypy. Avril także otrzymała swoje miejsce w owym artykule. Zajęła tam 5. miejsce. Znalazła się tam przez nadanie jej miana kanadyjskiego ambasadora World Expo 2010.

The Best Damn Tour w TV!
Od premiery The Best Damn Tour – Live In Toronto minęło już 8 miesięcy. W Ameryce Łacińskiej uznano, że jest to wystarczająca ilość czasu, by wyemitować koncert w telewizji.

Odbyło się to w miniony piątek w kanale dla młodzieży „Boomerang”. Polskim fanom, którzy nie zakupili TBDT DVD pozostaje czekać, aż któraś z polskich stacji wyemituje show.

Zamurowało ją na widok Avril
Miranda Cosgrove za pośrednictwem profilu popularnego portalu społecznościowego Twitter, zamieściła wpis, w którym przyznała się, że zamurowało ją na widok Avril Lavigne na żywo. Nastoletnia aktorka zobaczyła Lavigne w restauracji Katsuya” 2. maja. ”Byłam zbyt zakłopotana, aby cokolwiek do niej powiedzieć. Kocham jej muzykę!” – tak brzmi pełen wpis dotyczący Avril.

Avril i Jamie w Santa Monica
Avril w towarzystwie Jamie wybrała się na zakupy oraz na plażę w Santa Monica. Piosenkarka oprócz nowej bluzy miała na sobie także czapkę, na której widnieje napis: ”Avril i Jamie najlepsze przyjaciółki na zawsze”. Zdjęcia z 4. maja

”Orange You Happy to Erase MS” [zdjęcie]
Przedstawiamy Wam fotografie Avril Lavigne, która znalazła się na plakacie kampanii ”Orange You Happy to Erase MS”, do której pod koniec kwietnia dołączyła piosenkarka. Celem kampanii jest zbieranie pieniędzy na leczenie stwardnienia rozsianego.

Piosenka z Avril strzałem w 10-tkę!
W internecie robi się coraz głośniej o nowym albumie „Rebirth”. To właśnie przez ten krążek Lil Wayne ma postawić swoje pierwsze kroki w nurtach muzyki rock. A wszystko dzięki gitarowym brzmieniom oraz współpracy z takimi gwiazdami jak Fall Out Boy bądź Lenny Kravitz. We wzmiankach o materiale nie pomija się także piosenki nagranej z Avril za sprawą, której album ma stać się ikoną tegorocznego lata. Pochlebne spekulacje opierają się na sukcesie pierwszego singla zatytułowanego „Prom Queen”. Piosenka zajęła 15. miejsce na światowej sławy liście Billboard. Album ma ujrzeć światło dzienne już 23 czerwca.

Evan pomaga kolejny raz Avril(?)
W jednym z ostatnich wywiadów Evan został zapytany o to co zamierza robić po powrocie z trasy koncertowej. Artysta odpowiedział, że wróci do Los Angeles, by zakończyć prace nad nowym krążkiem swojej dobrej przyjaciółki. Po wysłuchaniu rozmowy nasuwa się pytanie: ile dobrych przyjaciółek ma Evan w LA, które mogą nagrywać teraz płytę? Wielu twierdzi, że chodzi właśnie o Avril Lavigne. Biorąc pod uwagę, że dotychczas piosenkarz uczestniczył przy tworzeniu każdej płyty piosenkarki, można twierdzić, iż jest to prawda.

Avril pojawi się na ”Race to Erase MS” (?)
Według najnowszy doniesień jednego z amerykańskich magazynów Avril Lavigne ma na 100% pojawić się na szesnastej gali Race to Erase MS. Piosenkarka ma być jednym z głównych gości, ponieważ dołączyła do kampanii w tym roku. Gala odbędzie się w ten piątek.

Avril wspiera ”Manitoba Moose Yearling”
Będąc podczas trasy koncertowej ”The Best Damn Tour” w Winnipeg, w Kanadzie Avril Lavigne podpisała pasek do gitary, który z dniem dzisiejszym został wystawiony na aukcję charytatywną. Dochody z aukcji trafią na konto fundacji ”Manitoba Moose Yearling”, której celem jest wspieranie biednych dzieci z kanadyjskiej prowincji Manitoba, w stanie Ontario. Cena wyjściowa to $170. Licytować mogą tylko mieszkańcy Kanady. Wchodząc w powyższy obrazek znajdziecie pełne zdjęcie paska.

Najnowszy wywiad dla ”Daily 10”
”Daily 10” wyemitowało dalszą część wywiadu, który przeprowadzono z Avril Lavigne w kwietniu tego roku. Rozmowa odbyła się w jednym z butików ”Kohl’s” w USA i dotyczyła kolejnej odsłony ubrań z linii ”Abbey Dawn”.

Avril po raz kolejny opowiedziała o swojej linii ubrań pokazując przy okazji sporo niezaprezentowanych jak dotąd ubrań. Ubrania te zostały wyłożone na półki na potrzeby wywiadu.

Avril Lavigne w ”Key Club”
Przedstawiamy Wam fotografię [jedyną jak na razie] wykonaną Avril Lavigne w ”Key Club” 3. listopada 2008 roku. Piosenkarka wystąpiła wówczas na scenie z zespołem Steel Panther wykonując m.in. takie piosenki jak ”I Love Rock’n’roll” czy ”Paradise City”.
Występ był szeroko komentowany ze względu na nieczystości w wokalu Avril spowodowane bez wątpienia wypiciem kilkunastu drinków.

Avril jedną z najpiękniejszych z Kanady
Kanadyjski magazyn HELLO! opublikował ranking 50 Najpiękniejszych Ludzi pochodzących z Kanady. Avril Lavigne również znalazła się na liście zajmując 7 miejsce. Zwyciężczynią okazała się Shania Twain. Na liście znalazła się m.in. także znana z serialu ”Lost” Evangeline Lilly.

Avril na urodzinach w ”Echo Club” [UPDATED]
Avril Lavigne w towarzystwie Jamie pojawiła się na urodzinach jednej ze swoich przyjaciółek w klubie ”Echo Club”, w Hollywood. Zdjęcia z wieczora 7. Maja. Piosenkarka spotkała tam także paparazzo, któremu pozwoliła zrobić kilka zdjęć pod warunkiem, że nie będzie im przeszkadzał opuszczając klub na życzenie Avril.

Avril z ”Hello Kitty” w ”Bar Deluxe”
Po udanych urodzinach w ”Echo Club” Avril Lavigne w towarzystwie wiernych przyjaciółek pojawiła się w ”Bar Deluxe”, gdzie wypiła kilka drinków i wróciła do domu. Piosenkarce towarzyszyła urocza czapeczka Hello Kitty. Zdjęcia i video.

Avril na gali ”Race to Erase MS”
Tak jak zapowiadano, Avril Lavigne pojawiła się na oficjalnej, 16 gali Race to Erase MS”. Gala odbyła się w ”Hyatt Regency”, w Century City. Zdjęcia z 8. maja 2009.

Avril: ”Masz moje wielkie wsparcie.”
Evan Taubenfeld udzielił wywiadu dla magazynu J-14, w którym został zapytany m.in. o to, jak Avril Lavigne zareagowała, kiedy w 2004 roku muzyk poinformował ją o swoich planach odejścia z jej zespołu: ”To była najtrudniejsza rozmowa, jaką kiedykolwiek z nią przeprowadziłem”. Muzyk mówi także, że jego i Avril łączyła wielka przyjaźń, dlatego bał się, że Avril odbierze jego odejście jako próbę ucieczki od przyjaźni. ”Pamiętam, że podczas tej rozmowy obydwoje byliśmy bardzo przejęci. Ale pod koniec [Avril] powiedziała coś jakby: Patrz, chce żebyś to zrobił. Masz moje wielkie wsparcie i wiesz co? Gdybym była tobą zrobiłabym dokładnie to samo, bo już czas na ciebie i osiągnięcie wszystkiego czego chcesz, jestem z Tobą.” To zdjęło wielki ciężar z moich bark.”

”Live and Silent Auction” z gitarą od Avril
Prezentujemy Wam kolejne zdjęcie Avril Lavigne w koszulce ”Orange Happy to Erase MS”. Fotografia ta nie została wykonana podczas sesji zdjęciowej. Jej dokładnie pochodzenie nie jest znane:
W celu pozyskania jeszcze większych środków na leczenie stwardnienia rozsianego podczas wczorajszej gali ”Race to Erase MS”, zorganizowano aukcje – ”Live and Silent Auction” – na którą trafiła [m.in.] gitara podpisana przez Lavigne. Za ile została wylicytowana oraz jak wygląda na razie nie wiadomo.

Nowe zdjęcie od Marka Liddella
W najnowszej broszurce informacyjnej butików ”Kohl’s” zamieszczono nowe zdjęcie autorstwa Marka Liddella. Fotografia pochodzi z sesji promującej linię odzieżową ”Abbey Dawn”.

Avril i Deryck w ”Beverly Glen”
Avril Lavigne i Deryck Whibley wybrali się wspólnie na zakupy do jednego ze sklepów w Bel Air. Para obaliła tym samym plotki na temat separacji, które wczoraj, późnym wieczorem, opublikowało x17. Zdjęcia z 9. maja 2009.

x17 udostępniło nagranie video z klubu ”My House”, w którym wczoraj, tuż po gali, pojawiła się Avril i Brandon [był on także na ”Race To Erase MS”]. Kilka godzin wcześniej do klubu zawitał Deryck. Mimo to, para opuściła ”My House” osobno – Avril w towarzystwie Brandona Davis’a, a Deryck w towarzystwie przyjaciół. Ponieważ Whibley nie chciał odpowiadać na pytania paparazzich, x17 wysnuło wniosek, że Avril i Deryck są w separacji. Zdjęcia z 'My House” udostępnione zostały w galerii.

Avril i Deryck w ”Whole Foods”
Avril i Deryck, jak przystało na małżeństwo, które w opinii dziennikarzy jest w separacji, udali się ponownie wspólnie na zakupy. Para została zauważona, gdy opuszczała ”Whole Foods”, w Beverly Hills. Zdjęcia z 10. maja 2009.

Avril na liście ”MAXIM Hot 100 2009”
Avril Lavigne znalazła się na liście 100 Najseksowniejszych Kobiet wg magazynu MAXIM. W tym roku piosenkarka zajęła #44 miejsce. Wyprzedziła tym samym m.in. Nicole Scherzinger czy Heidi Klum. Pierwsze miejsce przypadło Olivii Wilde.

Avril szykuje wielką kolację(?)
Najświeższe doniesienia wskazują, że częste wizyty Avril Lavigne w sklepach spożywczych na terenie Stanów Zjednoczonych mają wiele wspólnego z Dniem Matki.

Piosenkarka planuje podobno przygotowanie dużej kolacji, na którą zaprosiła swoją mamę oraz mamę Deryck’a. Dzień Matki w Stanach Zjednoczonych obchodzi się 11. maja, czyli dzisiaj.

Avril na ”Race to Erase MS”

Prezentujemy Wam trzy nagrania video, które zostały wykonane Avril Lavigne na ”pomarańczowym” dywanie gali ”Race to Erase MS”. Pierwsze to wywiad dla Access Hollywood, który znajdziecie tutaj.

Powyższe i poniższe nagrania wykonane zostały przez paparazzich i pokazując tak na prawdę walkę fotoreporterów o jak najlepsze ujęcie Lavigne.

Brandon pomógł Avril dołączyć do kampanii
Brandon Davis pomógł [podobno] Avril Lavigne dołączyć do kampanii Nancy Davis – ”Race to Erase MS”. Lavigne poznała mamę Brandona na jednej z kolacji w posiadłości państwa Davisów i w ten sposób dowiedziała się czegoś więcej na temat ”Race to Erase MS”. Według plotek babcia Brandona – Barbara Davis – przekonała Lavigne, aby wsparła fundację.
”Gdyby nie Brandon ona nie dołączyłaby do kampanii. W pewnym sensie została do tego zmuszona. Kto odmówił by Nancy Davis czy Barbarze Davis prosto w oczy? Musiała się uśmiechnąć i powiedzieć ”Z wielką chęcią”. Choć sama pewnie też tego chciała.”- taką wersje zdarzeń narzuca jeden z angielskich portali.

Avril o swojej biżuterii.
Serwis Extra udostępnił na swojej stronie internetowej wywiad, który został przeprowadzony z Avril na „pomarańczowym dywanie”. Miał on miejsce podczas gali ”Race to Erase MS”. Niestety jakość nagrania nie jest najlepsza.
W umieszczonym materiale piosenkarka opowiada o swojej biżuterii, którą założyła na tę specjalną okazję. Oczywiście, żeby tradycji stało się zadość artystka miała jakąś ozdobę ze swej kolekcji „Abbey Dawn”.

PLOTKI: Separacja i pierwsze dziecko
Media za oceanem po raz kolejny wykluczają się wzajemnie w wymyślaniu plotek. x17 Online utrzymuje bowiem nadal, że Avril Lavigne i Deryck Whibley są w separacji. FameCrawler podaje natomiast, że państwo Whibley już wkrótce zostaną szczęśliwymi rodzicami! Gdyby nie fakt, że obydwie te informacje są fikcyjne trudno byłoby stwierdzić komu wierzyć.

Avril uznała, że nie warto
Zgodnie z najświeższymi plotkami Avril Lavigne uznała, że nie warto pokazywać się na ”Maxim’s 10th Annual Hot 100 Party”, które miało miejsce wczoraj, w Los Angeles. Powodem decyzji Lavigne był podobno fakt, że nie odczuwała potrzeby, aby spędzić cały wieczór w towarzystwie seksownych gwiazd z reality show. Kolejnym powodem miał być fakt, że jako gwiazda z pozycją poniżej 15 nie miała obowiązku się pojawić. W tegorocznym zestawieniu Avril znalazła się na #44 pozycji. Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia wykonane piosenkarce na ceremonii w 2007 roku kilknij w obrazek powyżej!

Ich związek i szafa potrzebują zmian(?)
Serwis internetowy ”Wonderwall” umieścił na swojej stronie, artykuł dotyczący państwa Whibley. Według nich zarówno garderoba pary jak i ich małżeństwo musi zacząć się rozwijać.

Piszą, że czas spróbować czegoś nowego. Można tam przeczytać, że pseudo punkowa szafa Avril i Derycka jest pełna bluz i głupkowatych butów. Wspomniano także, że małżeństwo miało podobno publiczną sprzeczkę w Hollywood.

Avril uwielbia Peaches
Merrill Nisker 'Peaches’ (kanadyjska wokalistka) wyznała ostatnio podczas wywiadu, że gdy zaczynała na rynku muzycznym ze swym zespołem, nie wybiegała daleko w przyszłość.

Była jednak pewna, że jej wizerunek nigdy nie będzie taki jak u Madonny i Aguilera bądą Avril Lavigne. Powiedziała także , że nie wiem dlaczego właśnie takie pop gwiazdy ją uwielbiają. Twierdzi, iż wcale nie było to jej celem. Warto także przypomnieć że piosenka 'I don’t have to try’ była posądzona w Internecie o plagiat. Dostrzeżono podobieństwo między utworem Avril a piosenką właśnie zespołu Peaches- „I’m The Kind Bi*ch”.

Avril promuje ”Race To Erase MS Kicks Off”
Avril, razem z Nancy Davis, pojawiła się w jednym z butików ”Kitson” w Los Angeles, gdzie promowała gadżety kampanii ”Race To Erase MS”, które trafiły do sprzedaży. Zdjęcia z 14. maja 2009. Aby zobaczyć więcej kliknij na fotografie poniżej!

Wielka Brytania sprzedaje ”Abbey Dawn”!
W butikach sieci T.K.Maxx, na terenie Wielkiej Brytanii, rozpoczęła się sprzedaż linii odzieżowej ”Abbey Dawn”! Pierwsze ubrania trafiły na półki sklepowe w poniedziałek i wywołały spore zamieszanie.

Management Lavigne jak i sama Lavigne nie wspomnieli bowiem nic na temat wprowadzenia linii na rynek europejski. W chwili obecnej przedstawiciele piosenkarki nadal nie potwierdzili, że ”Abbey Dawn” trafiło do Europy. Mówi się, że T.K.Maxx wprowadziło linię nielegalnie, ponieważ metki na ubraniach nie są oryginalne, a materiał gorszej jakości… Jeśli jednak informacja się potwierdzi, możliwe jest, że to właśnie T.K.Maxx będzie sprzedawało ubrania na terenie krajów europejskich, także Polski. Tutaj jednak pojawia się problem – w Polsce nie ma [jak na razie] butków T.K.Maxx. Brytyjska firma planowała stworzenie ich na terenie trzech polskich miast – Krakowa, Łodzi i Katowic, ale tylko planowała. Z drugiej jednak strony pojawia się pytanie, czy Avril chciałaby wprowadzić do Europy końcówki swojej kolekcji w nieco obniżonej cenie, zamiast zarabiać na niej nieco więcej? Sieć T.K.Maxx oferuje bowiem ubrania znanych marek w niższej cenie z tzw. końcówek kolekcji. W przeliczeniu na złotówki cena za jeden t-shirt to nieco ponad 45zł.

Nowości z ”Abbey Dawn”/Sprzedaż tylko w UK
Prezentujemy Wam dwie nowości z linii odzieżowej ”Abbey Dawn”, które trafią na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych w najbliższym czasie. Dodatkowo w galerii udostępnione zostało osiem fotografii znanych już ubrań – spodni, topów i t-shirtów.

Mimo iż, management Avril Lavigne do tej pory nie potwierdził wprowadzenia ”Abbey Dawn” na rynek europejski, ujawniane zostaje coraz więcej informacji w tej sprawie. Przynajmniej do roku 2010 T.K.Maxx sprzedawać ma ”Abbey Dawn” tylko w Wielkiej Brytanii. Powodem, dla którego management Lavigne nie ogłosił tej informacji oficjalnie jest fakt, że T.K.Maxx sprzedaje końcówki kolekcji, które nie sprzedały się na terenie Stanów Zjednoczonych. Jeśli sprzedaż na terenie Zjednoczonego Królestwa przyniesie zyski, kolekcja trafić ma na półki w Europie za pośrednictwem innej sieci niż T.K.Maxx.

Nowe zdjęcia od Marka Liddella
Prezentujemy Wam kolejną fotografię autorstwa Marka Liddella, która wykonana została w styczniu, podczas sesji promującej linię ”Abbey Dawn”. Aby zobaczyć zdjęcie w całości kilknij na fotografie!

Avril jedną z najlepszych artystek.
Avril znalazła się w zestawieniu setki najlepiej sprzedających się artystek z XXI wieku w Wielkiej Brytanii. Pierwsze miejsce przypadło Kylie Minogue z singlem 'Can’t Get You Out of My Head’. Natomiast Avril zdobyła 75. miejsce wraz z pierwszym singlem z ostatniej płyty- 'Girlfriend’. Piosenka ta sprzedała się w nakładzie 270000 kopii. Ostatnie miejsce zajęła Natasha Bedingfield z 'These words’ (235000 kopii).

Pierwsza dziesiątka wygląda tak:
1. Kylie Minogue – Can’t get you out of my head (1100000)
2. Alexandra Burke – Hallelujah (1026830)
3. Atomic Kitten – Whole again (960000)
4. Leona Lewis – Bleeding love (937100)
5. Leona Lewis – A moment like this (845000)
6. All Saints – Pure shores (720000)
7. Sonique – It feels so good (650000)
8. Rihanna – Umbrella (628500)
9. Shakira – Whenever wherever (620000)
10. Girls Aloud – Sound of the underground (612000)

Innocence jednak dla Evana!
Evan Taubenfeld- były gitarzysta w zespole Avril i jej przyjaciel, został ostatnio zapytany na swojej stronie internetowej o piosenkę 'Innocence’. Jak się okazało, utwór ten został napisany dla Niego i nagrany wraz z Deryckiem. Jednak po pewnym czasie i przy nagrywaniu ostatniego krążka Avril, Evan uznał, że to ona zaśpiewa ją lepiej. I właśnie w taki oto sposób piosenka 'Innocence’ znalazła się na płycie piosenkarki.

Avril Lavigne w Napanee
W galerii portalu udostępnione zostało drugie zdjęcie wykonane Avril Lavigne w pizzerii w Napanee. Fotografia jest jak widać słabej jakości, dlatego nie została wykorzystana wcześniej. Zdjęcie z 21. lutego, aby zobaczyć w całości kilknij na fotografie!

„Hey Monday” jak Avril(?)
Grupa Hey Monday istnieje stosunkowo od niedawna, ale udało im się zdobyć przyzwoitą liczbę fanów na całym świecie. Od początku są porównywani do Avril Lavigne bądź grupy Paramore. Ostatnio głos w tej sprawie zabrał głos jeden z Nich w znanym magazynie „Seventeen”.

Oficjalnie stwierdził, że Avril jest przykładem dla dziewczyn, które marzą by ich piosenka zaistniała. Podkreślił także, że Avril nie tylko jest utalentowaną dziewczyną, która śpiewa ale także, która pisze swoje własne teksty. Przyznał również, że porównywanie ich (tak jak w przypadku Paramore) do Avril, jest dla nich wielkim komplementem.

Avril jedną z najlepszych wokalistek!
Digital Dream Door przedstawiło ranking 200 Greatest Classic/Modern Rock Female Vocalists, w którym Avril Lavigne znalazła się na #101 pozycji! Piosenkarka wyprzedziła np. Sharon den Adel, Lacey Mosley, Lilly Allen czy Sandre Nasic.

Top 10 przedstawia się tak:
1. Janis Joplin
2. Grace Slick (Jefferson Airplane)
3. Ann Wilson (Heart)
4. Stevie Nicks (Fleetwood Mac, Solo)
5. Tina Turner
6. Pat Benatar
7. Debbie Harry (Blondie)
8. Annie Lennox (Eurythmics)
9. Chrissie Hynde (The Pretenders)
10. Joni Mitchell

Standardowo, nie zabrakło także wysokich miejsc dla artystek, które muzyki rockowej jako takiej nie wykonują, ale ich wizerunek scenicznych zalicza się do tzw. ”rockowych lasek”.

Data premiery przesunięta(?)
Agencja muzyczna Rap-Up ogłosiła, iż nowa płyta (Rebith) Lil Wayne’ya, ujrzy światło dzienne jednak 21. lipca.

To już 3 zmiana daty premiery. Pierwsza miała mieć miejsce 7. kwietnia tego roku, a druga 23. czerwca. Wspomniano także, że najbardziej czeka się na utwór z Avril Lavigne. Zagraniczni fani piosenkarki są zszokowani i piszą, że pewnie wcześniej wyjdzie krążek samej Avril.

’Drapieżnik’- dziś w 'CANAL +’.
Dzisiaj na kanale 'CANAL +’, o godzinie 00:25, zostanie wyemitowany film 'Drapieżnik’ (The Flock), gdzie Avril zagrała Beatrice Bell. Światowa premiera filmu miała miejsce 13. września 2007 roku. Natomiast w Polsce 28. marca 2008 roku. Zachęcamy do oglądania!

Kolejna wiadomość od Avril!
Avril znów napisała notkę na swoim MySpace, dotyczącą jakiegoś ważnego wydarzenia. Tym razem dotyczy ona kampanii „Orange You Happy to Erase MS”. Piosenkarka pisze, że uczestniczyła w uroczystości kampanii w zeszłym tygodniu i zachęca do wejścia na stronę kitson.com, a także na zakup specjalnych „pomarańczowych” gadżetów na rzecz fundacji. Swoją wypowiedź kończy zdaniem : 'Myślę, że ważne jest by robić wszystko co się może jeżeli ma to pomóc w znalezieniu lekarstwa na stwardnienie rozsiane’.

Nokia 5800 z muzyką Avril.
Pod koniec roku na rynek telefonii komórkowej ma trafić Nokia 5800, który pochodzi z linii XpressMusic. W Brazylii rozpoczęła się już produkcja. Telefon ten jest wyposażony w muzykę. Ma wbudowane głośniki stereo z dźwiękiem o wysokiej jakości, aparat3,2 MP, GPS oraz 8 GB pamięci. Będzie on także posiadał wgraną piosenkę Avril. Najprawdopodobniej będzie to 'Girlfriend’.

Przypominamy, iż Avril Lavigne podpisała kontrakt z firmą Nokia, i w ramach premiery ”Nokia Productions” zagrała darmowy koncert, który sponsorowała firma 'Nokia’.

’Black Star’ na eBay.de! (edytowany!)
Jeszcze wczoraj perfumy 'Black Star’ można było zakupić na stronie aukcyjnej eBay.de. Dziś zostały założone 2 nowe aukcje. Nie wiadomo na razie skąd ten ktoś ma już perfumy. Jest to dosyć dziwna sytuacja. Wystawione fiolki mieszczą 50 ml.

Avril kolejny raz w 'Koi’- 21.05.09.
Wczoraj (tj. 21.05.br) Avril wraz z przyjaciółką pojawiła się w jednej ze swoich ulubionych restauracji- 'Koi’ w Los Angeles.
Udostępnione (przez serwis Hollywood) zostało także standardowo video nakręcone w tym dniu:

’Black Star’ w Niemczech.
Jedna z niemieckich stron o piosenkarce (www.avrilfans.de) umieściła opis zapachu, fiolki, opakowania, a także informacje o cenach w Euro. (Ceny te mogą obowiązywać tylko na terenie tego kraju, więc proszę się nimi zbytnio nie sugerować.)

Perfumy- 15 ml- 16,00;*
Perfumy- 30 ml- 24,00;
Perfumy- 50 ml- 32,00;*
Żel pod prysznic- 200 ml- 14,00;*
Balsam do ciała- 200 ml- 15,00;*
Dezodorant w sprayu- 150 ml- 12,00;*
* Zalecana cena detaliczna

Avril Lavigne w ”Koi Restaurant”
W galerii portalu udostępnione zostały fotografie z wypadu Avril Lavigne do ”Koi Restaurat”, w Los Angeles. Zdjęcia z 21. maja, aby zobaczyć wszystkie kliknij na fotografie poniżej! Więcej informacji na ten temat znajdziesz wchodząc w ten link.

Nowości z ”Abbey Dawn”
Przedstawiamy Wam siedem nowych ubrań z linii odzieżowej ”Abbey Dawn”, które nie trafiły jeszcze do sprzedaży. Pomiędzy nowościami znajdują się trzy a nawet cztery rzeczy, które zostały stworzone na podstawie istniejących już ubrań. To właśnie różowy t-shirt i poniższe dwie pary jeansów stworzono po raz kolejny, w nieco innej wersji. Nieoficjalnie mówi się, że dla Europy.

Alli Sims promuje się z pomocą Avril
Była asystentka Britney Spears i wieloletnia dobra znajoma, czy nawet przyjaciółka Avril Lavigne – Alli Sims – ponownie stara się zaistnieć na rynku muzycznym. W tym celu Sims nagrała kolejny utwór i rozpoczęła jego promocję. Radiowa premiera piosenki ”Driving Blind” miała miejsce w radiu KIIS FM (!). Kolejnym punktem promocji jest… pokazywanie się z Avril Lavigne!

Allie towarzyszyła Avril w ”Koi Restaurant”, 21 maja. Trudno nie zauważyć, że Sims wykorzystuje swoje znajomości – pokazuje się z Avril i opowiada miłe historie na temat Britney zawsze wtedy, kiedy na rynku pojawia się jej nowy utwór. Aby posłuchać ballady Allie zapraszamy w player powyżej.

Avril nagrała dwa najgorsze teledyski
W najnowszym numerze magazynu Billboard opublikowana zostanie lista 30 Najgorszych Videoklipów, które nakręcono od 2006 roku. #12 miejsce na liście przypadło teledyskowi do piosenki ”The Best Damn Thing”, a #22 ”Girlfriend remix”. Co ciekawe, na liście zdecydowanie przeważa lista artystów, którzy nakręcili teledyski do piosenek wyprodukowanych przez Timbalanda…

1. Justin Timberlake – My Love
2. Madonna – Give It 2 Me
3. Britney Spears – Gimme More
4. Jennifer Lopez – Hold It Don’t Drop It
5. Justin Timberlake – Lovestoned
6. Timbaland – Give It To Me
7. Nelly Furtado – In God’s Hands
8. Sean Kingston – Me Love
9. Britney Spears – Break The Ice
10. Beyoncé – Ring The Alarm
11. Rihanna – Umbrella
12. Avril Lavigne – The Best Damn Thing
13. Miley Cyrus – Start All Over

”Race To Erase MS Kicks Off”/OPZF 2009
Prezentujemy Wam kolejną fotografię wykonaną Avril Lavigne na ”Race To Erase MS Kicks Off The Orange You Happy To Erase MS”, w jednym z butików ”Kitson” w Hollywood. Zdjęcie z 14. maja 2009, aby zobaczyć wszystkie kliknij na fotografie poniżej Przypominamy także o możliwości wzięcia udziału w Ogólnopolskim Zlocie Fanów Avril Lavigne 2009. Wszystkie niezbędne informacje zamieszczone zostały tu.

Numer do Avril w niepowołanych rękach
I stało się… Dziedziczka fortuny, Paris Hilton przebywając na festiwalu w Cannes ponownie zgubiła swój Blackberry, w którym znajdował się m.in. numer kontaktowy do Avril Lavigne! Po raz pierwszy Hilton zgubiła swój telefon w 2005 roku. Wtedy wpadł on w niepowołane ręce, a cała lista numerów gwiazd została udostępniona w sieci, przez co zostały one zmuszone do jego zmiany. W chwili obecnej Blackberry Paris nadal jest ”zaginiony”. Niebawem za pewne numer do Lavigne zostanie przedstawiony światu, bo trudno wierzyć w zapewnienia, że zostanie on zwrócony do właścicielki bez wcześniejszego wglądu.

Duetu z Lil Waynem jednak nie będzie
Wreszcie głos w sprawie rzekomej piosenki Lil Wayne zabrał przedstawiciel Avril. Zaprzeczył on doniesieniom o wspólnym materiale na nową płytę rapera z Avril. „Avril nie współpracuje z Lil Wayne”- ogłosił w poniedziałek. Za plotkę winny można uznać magazyn Rolling Stone, który w marcu podał informację, że artyści nagrali coś razem.

Avril Lavigne szaleje w Malibu
Avril i Jamie postanowiły nieco zaszaleć. W tym celu, Panie spędziły cały dzień w słonecznym Malibu na tzw. ”Memorial Day”. Zdjęcia z 25. maja 2009, aby zobaczyć wszystkie kliknij w fotografie poniżej! Piosenkarka przedstawiła światu swój nowy tatuaż – kolejną gwiazdkę. Identyczną posiada Jamie. Nagranie video wykonane przez paparazzich dostępne jest

Avril zrezygnowała ze współpracy (?)
Po tym, jak na światło dzienne wyszła informacja na temat braku wspólnego utworu Lil Wayna z Avril Lavigne zagraniczne media starają się udowodnić, dlatego wytwórnia rapera tak długo przekonywała, że owa piosenka istnieje. Powodów ma być kilka; np. rezygnacja Avril.
Piosenkarka zgodziła się podobno nagrać utwór z Waynem, ale gdy pojawiła się w studiu okazało się, że słowa, które ma zaśpiewać to zaledwie… trzy zdania!

O tym, że Lavigne zrezygnowała ”Rolling Stone” się nie dowiedział, dlatego informacja była powielana. Wiele magazynów spekuluje także, że wytwórnia fonograficzna, która ma wydać ”Rebith” ma spore problemy prawne spowodowane reklamowaniem albumu nazwiskami gwiazd, które się na nim nie pojawią. Przedstawiciele Lil Wayne’a milczą w tej sprawie, sporadycznie jednak informują o kolejnej zmianie wydania albumu.

Fragment ”Innocence” w piosence Evana!
Evan Taubenfeld zdradził w wywiadzie dla Popeater kolejne szczegóły na temat utworu ”Evan’s Way”, w którym usłyszeć będzie można Avril. Ze słów muzyka wynika, że w utworze pojawi się fragment z piosenki, która znalazła się na płycie Lavigne. To właśnie słowa z utworu ”Innocence” – „It’s so beautiful, it makes you want to cry”. (pl. ”To jest tak piękne, sprawia, że chcesz płakać”) usłyszeć będzie można w utworze ”Evan’s Way” w wykonaniu Avril Lavigne!

”Black Star” w drogeriach Rossmann (?)
Z nieoficjalnych informacji, jakie udało się nam uzyskać wynika, że perfumy ”Black Star” na terenie Polski sprzedawane będą w… drogeriach Rossmann! Przypuszczenie to wzięło swój początek od informacji na temat rozmów przedstawicieli Lavigne, którzy zajmują się promocją i sprzedaż± ”Black Star”, z przedstawicielami ”Dirk Rossmann GmbH”.

Rozmowy dotyczą [według nieoficjalnych informacji] wypuszczenia na rynek europejski – w Niemczech, w Polsce, w Czechach i na Węgrzech – marki ”Black Star”. W chwili obecnej staramy się ustalić na ile informacje te są prawdziwe.

Kolejny tatuaż (?)
Jak się okazuje, Avril podczas swojego pobytu wraz z Jamie w Malibu, pokazała światu jeszcze jeden tatuaż. Tym razem jest to kolejna malusieńka gwiazdka na plecach. Zdjęcie nie jest niestety najlepszej jakości. Piosenkarka ma już łącznie 10 ozdób tego typu na swoim ciele: – wszystkim znane serduszko z literą „D” w środku, – 'pentagram’ , – 3 małe gwiazdki na rękach, – 1 gwiazdka na nodze, – 2 w okolicach brzucha, – oraz 2 na plecach.

Napanee chce uhonorować Avril!
Stacja radiowa 88.7 myFM z Napanee poinformowała, że podczas tegorocznego Napanee Multicultural Festival przedstawiciele rodzinnego miasta Avril pragną podziękować jej i przyznać tytuł ikony regionu. O tym, w jaki sposób miasto podziękuje piosenkarce na razie się nie mówi. Być może postawią jej pomnik, albo jedna z ulic będzie nazywa się ”Avril Lavigne’s street”… ;).

Możliwe też, że po prostu powiedzą ”Dziękujemy Avril Lavigne za…”. Tegoroczny festiwal odbędzie się 20. lipca, a Lavigne ma być jednym z gości.

Rozmowy nadal trwają…
Przedstawicielka drogerii ”Rossmann” na terenie Polski zdradziła nam, że nie wyklucza się sprzedaży marki ”Black Star” właśnie w tych drogeriach. ”Nie wykluczamy, że perfumy te pojawia się w naszej ofercie jednak nie jestem w stanie na dzień dzisiejszy powiedzieć […] kiedy to nastąpi.” Rozmowy na temat sieci drogerii, które będą rozprowadzać markę na terenie Europy nadal trwają.

Obaliła plotki, bo ubrała bikini
Amerykański portal Egotastic! uważa, że Avril Lavigne obaliła plotki o domniemanej ciąży dopiero wtedy, gdy świat zobaczył ją w bikini… Mówiąc dokładniej 25. maja. Odkrycie portalu jest nieco zabawne, bo tylko amerykańskie media wierzyły w to, – wymyślając coraz to nowsze informacje – że Avril i Deryck będą rodzicami.

Avril i Deryck w ”Koi” i ”El Cid”
Avril i Deryck zostali wypatrzeni przez paparazzich, gdy wchodzili do ”Koi Restaurant” i gdy opuszczali klub ”El Cid”. Zdjęcia z 29. maja, aby zobaczyć wszystkie kilknij w fotografie poniżej!

Nowe zdjęcie od Marka Liddella
Prezentujemy Wam nową fotografie Marka Liddell’a, która została wykonana Avril Lavigne w ”Viper Room” na potrzeby promocji ”Abbey Dawn”. Aby zobaczyć nowe zdjęcie w całości kilknij w obrazek poniżej.
Bardzo podobne zdjęcie wykonano piosenkarce w 2007 roku w ramach sesji do albumu ”The Best Damn Thing”. Wówczas, sesja powstawała także w ”Viper Room”.

Które bikini najlepsze?
Jedna ze stron brazylijskich zorganizowała głosowanie na najlepszy strój kąpielowy wśród 5 gwiazd. Znalazła się tam także Avril w swym stroju, który pokazała podczas wypadu z Jamie do Malibu. Jak na razie prowadzi Kim Kardashian (2897 głosów). Na 2 miejscu jest Nasza Avril (2757 głosów). Do głosowania zapraszamy tutaj.

Jeszcze jedna piosenka (?)
21. maja 2008 roku wyszedł singiel zespołu Puffy ”All Because Of You’, którego autorami są Avril Lavigne oraz Butch Walker.

Do sieci wpłynęła ostatnio lista piosenek, które mają znajdować się na krążku. Będzie miał on premierę 17. czerwca. Zaskakujące jest to, że na płycie ma się niby znaleźć jeszcze jedna piosenka skomponowana i napisana przez Avril i jej kolegę dla tegoż zespołu – ”I Don’t Wanna”. Jak na razie informacja nie została potwierdzona na 100%.

Mężczyźni nadal poszukują Avril
Chickipedia – portal dla mężczyzn – udostępnił, jak czyni to co miesiąc, zestawienie gwiazd płci pięknej, których nazwiska były najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę w miesiącu maju. Avril Lavigne znalazła się na #75 miejscu wyprzedzając m.in. Penelope Cruz, Rachel Bilson i Cameron Diaz.

Avril będzie niespodzianką dla Napanee(?)
Przedstawiciel PR Cortwright Christian zdradził, że podczas Napanee Multicultural Festival 2009 możliwe jest pojawienie się niespodzianki. Wprost nie podano, że chodzi tutaj o niespodziankę w formie obecności Avril Lavigne, ale czytając między wierszami idzie wyczytać właśnie to.
Podczas tegorocznego festiwalu piosenkarka otrzymać ma nagrodę za ”wprowadzenie Napanee w światła reflektorów”:

”Odbędzie się oficjalne podziękowanie dla Avril Lavigne za wprowadzenie Napanee w światła reflektorów. […] możliwe, że na scenie obok nagrody pojawi się także niespodzianka”. Jeśli informacja ta okaże się prawdą nie zostanie [najprawdopodobniej] potwierdzona z racji miana ”niespodzianki”. Festiwal odbędzie się 20. czerwca.

Potrzebny remont (?)
Avril znalazła się wśród 13 gwiazd, których kariera według ChicagoTribune.com potrzebuje remontu. Napisali, że kariera piosenkarki zaczyna wygasać. Uważają także, że Avril powinna dorosnąć i dać swoim fanom więcej niż przysłowiowy „palec”. Czy Wy także uważacie, że Avril daje swoim fanom (czyli Wam) za mało i, że powinna dorosnąć?

Najgorętsze pary show-biznesu / FHM Niemcy
Amerykański portal Zimbio stworzył zestawienie 100 Najgorętszych Gwiazdorskich Par w oparciu o atrakcyjność, sukcesy i popularność. Avril Lavigne i Deryck Whibley znaleźli się na #73 pozycji.

Niemiecka wersja magazynu dla mężczyzn – FHM, podobnie jak amerykańska, przeprowadziła plebiscyt na 100 Najseksowniejszych Kobiet świata. Lavigne znalazła się na #14 miejscu i wyprzedziła przy tym np. Lady Gagę i Sarah Palin.

”Cortwright Christian” chcieliby, aby wystąpiła!
Do sieci wyciekły nieoficjalne informacje na temat planów, jakie Cortwright Christian ma w stosunku do osoby Avril Lavigne i Napanee Multicultural Festival 2009. W chwili obecnej trwają, podobno, rozmowy z managementem Lavigne na temat warunków, na jakich piosenkarka miałaby wystąpić podczas festiwalu!

”Cortwright Christian” przedstawiło swoją propozycję kontraktu i wynagrodzenia, ale poważnym problemem ma być brak muzyków, którzy mogliby towarzyszyć piosenkarce na scenie. Z tego powodu zaproponowano [ponoć], aby Lavigne wystąpiła na scenie w towarzystwie gitary akustycznej, a u jej boku Evan Taubenfeld.

Avril promuje ”Abbey Dawn” w Kanadzie!
Linia odzieżowa ”Abbey Dawn” trafiła oficjalnie na rynek w Kanadzie. Z tej okazji Avril przyleciała do Kanady, gdzie w butiku Boathouse przedstawiła mediom kilka ubrań ze swojej linii. Zdjęcia z 3. czerwca, aby zobaczyć wszystkie kilknij w fotografie poniżej!

Avril otwiera mecz baseballu
Avril otworzyła mecz baseballu pomiędzy drużyną Toronto Blue Jays, a Los Angeles Angels, który odbył się w Toronto. Piosenkarka wystąpiła na boisku w roli pitchera. Zdjęcia z 3. czerwca, aby zobaczyć wszystkie kilknij w fotografie poniżej! Do Kanady razem z piosenkarką przylecieli Amie, Matt, Jamie, Dipple, ochrona oraz trójka agentów. Wszyscy obecni byli na meczu.

”Pracuję obecnie nad czwartą płytą”
Prezentujemy Wam nagranie przedstawiające wywiad z Avril Lavigne, który odbył się podczas meczu Toronto Blue Jays z Los Angeles Angels. Nagranie podzielone zostało na dwie części. W pierwszej [dłuższej] zobaczyć można m.in. Avril wbiegającą na stadion i opowiadającą o swojej pasji, jaką jest baseball oraz o tym, że pracuje nad czwartym albumem! W drugiej [krótsze] piosenkarka wspomina swoją niedawną rozmowę z Jamie właśnie na temat baseballu.

Będą spoty, billboardy i broszurki…
Holenderska wersja magazynu CosmoGirl zamieściła na swoich łamach artykuł na temat konferencji prasowej w Londynie. W artykule znalazły się kolejne fotografie Lavigne z fankami oraz kilka nowych informacji na temat marki. Ceny perfum, w euro, mają być dokładnie takie, jakie przedstawione zostały kilka tygodni temu za pośrednictwem oficjalnej, niemieckiej witryny internetowej o Avril.

Częścią kampanii reklamowej mają stać się billboardy, które zawisną w krajach, gdzie ”Black Star” będzie dostępne, spoty w telewizji, reklamy internetowe oraz broszurki w sklepach. Data premiery zapachu na została podana. Atrakcją dla fanów z Holandii jest możliwość wygrania 50ml flakonika perfum właśnie za pośrednictwem CosmoGirl. Holenderska prasa jest jak do tej pory jedyną, która pisze na temat zapachu od Lavigne.

Avril na planie nowej reklamy
Gdzie Avril kręci swoje reklamy? Oczywiście w Kanadzie. To właśnie tam powstawał spot reklamowy dla letnio-jesiennej odsłony ”Abbey Dawn”. Zdjęcia z 4. czerwca, aby zobaczyć wszystkie kilknij na zdjęcie poniżej! Plan zdjęciowy znajdował się w mieście Cabbagetown, które jest oddalone o kilka kilometrów od rodzinnego domu Avril. Zgodnie z informacjami Pop Goes the News, jedną ze scen w reklamie jest moment, gdy Lavigne pozdrawia dzieci stojące na przystanku autobusowym z okien swojego tourbusa. Piesek, który towarzyszy piosenkarce to 13-to tygodniowy Ruby.

Avril twarzą nie tylko aparatów ”Canon”
Spieszymy donieść, iż kanadyjska kampania reklamowa produktów marki ”Canon Canada”, której twarzą została Avril Lavigne nieco się powiększyła. W chwili obecnej piosenkarka reklamuje nie tylko aparaty i kamery, ale także drukarki i kalkulatory. Z dniem wczorajszym trzy nowe, kartonowe standy z piosenkarką stanęły w kilku marketach na terenie Kanady. Każdy z nich przedstawia nowe zdjęcie z sesji wykonanej w lutym tego roku. Powyższe zdjęcia przedstawiają Avril reklamującą drukarki, a poniższe kalkulatory.

„’Mówisz poważnie? Jasne, że będę”
ET Canada wyemitowało wczoraj – w jednym ze swoich programów – króciutki reportaż z wizyty Avril na meczu baseballu. W materiale znajduje się także (kilku) sekundowa wypowiedź piosenkarki:

Avril na planie nowego spotu [VIDEO]
Prezentujemy Wam nagranie video wykonane przez paparazzich na planie nowego spotu reklamowego linii odzieżowej ”Abbey Dawn”. Zdjęcia do spotu odbyły się 4. czerwca, w Kanadzie.

Nowy spot nie dla Kohl’s (?)
Zgodnie z najświeższymi doniesieniami spot reklamowy, który Avril Lavigne kręciła dwa dni temu Cabbagetown nie będzie reklamą dla butików ”Kohl’s”. Reklama powstawała bowiem [podobno] na potrzeby promocji linii ”Abbey Dawn” w Kanadzie, czyli dla butików ”Boathouse”.

Jeśli informacja ta okaże się prawdą możemy spodziewać się, że gdy linia trafi na rynek w Europie również powstanie specjalny spot. W galerii portalu udostępnione zostały dodatkowe fotografie z planu zdjęciowego – przedstawiają m.in. Lavigne w tourbusie. Aby zobaczyć wszystkie kilknij w obrazek powyżej!

Avril sprawia, że piosenka brzmi mocniej
Evan Taubenfeld za pośrednictwem oficjalnego chatu na swojej oficjalnej stronie ponownie wypowiedział się na temat Avril Lavigne w piosence „Evan’s Way”.

Muzyk kolejny raz potwierdził, że Avril wykonuje w piosence jedno zdanie – na końcu ostatniego chórku („It’s so beautiful, it makes you want to cry”). Pomimo, iż jest to zaledwie jedno zdanie ”sprawia [ono], że cała piosenka ma jeszcze większy pazur” – tak uważa Taubenfeld.

Avril i jej miłość do butów
Na stronie Winnipegsun.com została dziś umieszczona notka dotycząca osoby Avril, a dokładniej jej zakupów. Napisano, że 20. maja piosenkarka opuściła jeden z butików Aldo z trzeba parami butów z nowej kolekcji. Podobno według właściciela butiku Avril często pozwala sobie na tego typu zakupy, ponieważ uwielbia buty. Wspomniano także, że ku Avril uciesze w Beverly Hills na Rodeo Drive otworzono nowy butik ”Aldo”.

Evan Taubenfeld rozmawia z młodą Avril
Podczas radiowego wywiadu, którego Avril Lavigne udzieliła 07. czerwca 2002 roku do studia zadzwonił [podając się za fana] Evan Taubenfeled. Muzyk zaczął zadawać młodej Avril zabawne pytanie, na które ona odpowiadała np. śmiechem:

Dopiero pod koniec rozmowy Lavigne zdała sobie sprawę z kim rozmawia – patrząc przez okno zobaczyła Evana. Wracając jednak do początku; piosenkarka poprawia Evana co do wymowy jej imienia -> Evan wypowiada je [celowo] błędnie. Informacja ta powinna przydać się wielu osobom, które bardzo często pytają o prawidłową wymowę imienia Avril Lavigne.

Avril ważny zdecydowanie za dużo…
Jeden z amerykańskich portali internetowych zamieścił artykuł przedstawiający fotografie gwiazd, które ważą zdecydowanie za dużo niż powinny. Pojawienie się w nim Avril Lavigne można uznać za obrazę, ponieważ piosenkarkę umieszczono obok artystek, które rzeczywiście powinny nieco schudnąć ze względu na problemy zdrowotne w przyszłości. Oceńcie sami, gdy Avril zasługuje, aby wymieniano ją w takich artykułach.

Avril otwiera mecz baseballu [ZDJĘCIA]
Prezentujemy Wam dwie nowe fotografie autorstwa Chris’a Creamer’a wykonane Avril Lavigne podczas spotkania Toronto Blue Jays z Los Angeles Angels. Zdjęcia z 3. czerwca, aby zobaczyć wszystkie kilknij w fotografie poniżej.

Posłuchaj fragmentu piosenki ”Evan’s Way”!
Evan Taubenfeld oficjalnie potwierdził, że fragment utworu ”Evan’s Way” rzeczywiście został użyty w materiale Introducing Evan Taubenfeld. Poniżej możecie posłuchać 13 sekundowego przedsmaku piosenki – niestety nie ma w nim Avril:

Powyższe nagranie zostało udostępnione w sieci pewien czasu temu, ale dopiero wczoraj Taubenfeld potwierdził, że fragment rzeczywiście przedstawia jego utwór z Avril Lavigne.

Avril odpoczywa w Ontario
Jak już informowaliśmy, Avril Lavigne dokładnie tydzień temu zawitała do swojej rodzinnej Kanady. Jeden z kanadyjskich portali donosi, powołując się na osobę z otoczenia piosenkarki, że w chwili obecnej nadal przebywa ona w Ontario.

Stałym punktem dnia dla Lavigne jest [podobno] spędzanie czasu z mamą – Judy: ”Można powiedzieć, że Avril wzięła sobie kilka tygodni wolnego od Los Angeles i zamieszkała hotelu, w Ontario. Codziennie spędza czas z kimś z rodziny, najczęściej z mamą, która właśnie tam mieszka.” Ta sama osoba mówi także, że Lavigne czuje się w Kanadzie swobodniej aniżeli w Stanach Zjednoczonych: 'Los Angeles jest specyficznym miastem. Zwykli, szarzy ludzie, dostają od agencji paparazzich wizytówki z prośbą o kontakt, gdy zobaczą jakąś gwiazdę.

Oczywiście zawsze dostają za to kilka dolarów i pewnie dlatego tak często korzystają z tego środka zarobku. W Kanadzie wygląda to trochę inaczej – mało kogo interesuje, czy jakaś gwiazda przebywa w tej chwili w jego sklepie czy nie. Dla Avril jest to bardzo wygodna sytuacja, bo może spędzać w spokoju czas z rodziną.”

Kolejne aukcje na eBay.de
Dzięki kolejnym aukcjom na eBay.de możemy zobaczyć jak wyglądają opakowania i flakoniki z perfumami ”Black Star”, które zostały stworzone specjalnie dla Avril przez Procter & Gamble. Niestety jak się okazuje perfumy można zdobyć tylko na niemieckiej wersji strony eBay.
Przypominamy, że perfumy ”Black Star” zawierają w sobie różowy kwiat hibiskusa, czarna śliwkę i gorzką czekoladę. Oprócz perfum powstał także żel pod prysznic, balsam do ciała i dezodorant w sprayu. Jednak jak na razie nie są one dostępne.

Avril Lavigne oficjalnie o ”Black Star”
Na oficjalnej, nie otwartej jeszcze, stronie internetowej marki ”Black Star” udostępnione zostało nagranie video, w którym Avril opowiada o powstawaniu jej zapachu – dokładniej o powstawaniu opakowania:

W krótkim wywiadzie piosenkarka potwierdziła informację znaną od dawna – srebrna obręcz, która jest częścią flakonu może służyć również jako pierścionek lub, jeśli na kogoś będzie za mały, czy za duży – być naszyjnikiem.

Do strony głównej [avril-lavigne-perfumes.com] można dostać się w tej chwili przez tzw. tester. Aby zobaczyć inne podstrony należy posiadać specjalny kod, o którym najprawdopodobniej mowa będzie, gdy portal zostanie otwarty – ma stać się to w ostatnim tygodniu czerwca. Pierwszym krajem, który ma wprowadzić do sprzedaży ”zapach Lavigne” ma być Holandia. Stanie się to [przynajmniej zgodnie z zapowiedzią] 1. lipca 2009 roku. O innych krajach niestety się nie mówi.

Marka ”Black Star” trafi do… 14 krajów!
Tak, to już oficjalne! Marka ”Black Star” trafi na półki sklepowe w czternastu krajach kontynentu europejskiego! Pośród nich znalazła się także Polska! Nie potwierdzone [jeszcze] są daty premiery w trzynastu krajach oraz dystrybutor.

Zgodnie z holenderskim ”CosmoGirl”, ”Black Star” trafi do Holandii 1. lipca 2009 roku. Nieoficjalnie mówi się także, że w Polsce ”Black Star” nabywać będzie można od połowy sierpnia 2009 roku. Oprócz Polski i Holandii ”zapach Avril Lavigne” dostać będzie można w Austrii, Chorwacji, Czechach, Danii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Szwecji, Słowenii, Słowacji oraz na Węgrzech i w Norwegii.

Nowa wiadomość od Avril
Dziś na MySpace, a dokładniej na profilu Avril Lavigne pojawiła się kolejna wiadomość od Niej samej. Tym razem piosenkarka promuje nowy singiel Evan’a Taubenfelda – swojego przyjaciela. Cała wiadomość brzmi następująco.

”Cześć wszystkim, Sprawdźcie nowy singiel mojego dobrego przyjaciela Evan’a Taubenfeld’a- „Boy Meets Girl”. Jestem pewna, iż wielu z Was pamięta go jako mojego pierwszego gitarzystę. Zrobił ze mną też wiele teledysków. On bardzo ciężko pracował nad swoją płytą i jestem z Niego bardzo dumna. Zdobądźcie krążek w sierpniu!”

Avril znów dla „Make a wish”
Avril wzięła kolejny raz udział w akcji charytatywnej na rzecz fundacji „Make a wish”. Akcja ta nosi nazwę „Wear Your Music”. Sprzedawane s± bransoletki (jedna 150$) zrobione ze strun danego wykonawcy. Całość dochodów zostanie przekazana właśnie fundacji „Make a wish”.

Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne 2009
Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne 2009 zbliża się wielkimi krokami. Z tego powodu postanowiliśmy przypomnieć kilka ważnych informacji, z którymi powinni zapoznać się wszyscy zainteresowani uczestnictwem.
Otwarcie Zlotu Fanów nastąpi o godzinie 14:00, przed Ratuszem na Starym Rynku w Poznaniu. To właśnie tam przebiegać będzie całe spotkanie. Zakończenie planowane jest natomiast na godzinę 17:40 bądź 18:00.

Kilka minut po otwarciu każdy z uczestników otrzyma znak rozpoznawczy OPZF 2009 – parę balonów w charakterystycznych dla Avril Lavigne kolorach, możliwość wpisania się do Księgi Zlotowiczów oraz uwiecznienia się na pamiątkowych zdjęciach, który będzie sporo; każdy z uczestników będzie mógł uwiecznić swoją osobę na wspólnym zdjęciu z przedstawicielem każdego z portali, pojawić się na zdjęciach grupowych oraz wystąpić w specjalnym dokumencie, oraz relacji ze Zlotu Fanów.

Pozostałe atrakcje przedstawiają się następująco:
– Sprawdź swoją wiedzę na temat swojej idolki,
– Weź udział w licznych konkursach,
– Zobacz akustyczny ”The Best Damn Band – Acoustic”.
W związku z faktem, iż podczas OPZF 2009 wykonywane bądź fotografie, które trafią do galerii portalu Avril-Lavigne.pl oraz materiały video, które także zostaną opublikowane prosimy wszystkie osoby uczestniczące o zapoznanie się z poniższą informacją:
Jeśli nie wyrażasz zgody, aby Twój wizerunek został opublikowany na stronach internetowych poświęconych Avril Lavigne zgłoś to organizatorom podczas OPZF 2009.

Przypominamy także, że wszyscy użytkownicy Last.fm mają możliwość dodania tego wydarzenia do swojego kalendarza. W tym celu odsyłamy tutaj. W celu określenia przybliżonej liczby uczestników prosimy [nadal!] wszystkie osoby, które zaplanowały pojawienie się na Zlocie, aby wysłały e-mail na adres avril-lavignepl@o2.pl. W treści wiadomości prosimy o wpisanie np. ”Pojawię się na Zlocie Fanów”. Z góry bardzo dziękujemy! Czekamy na Was w Poznaniu w dzień rocznicy drugiego koncertu Avril Lavigne w Polsce!

Avril i Deryck w ”Lucky Strike Lanes”
Prezentujemy Wam kolejne dwa zdjęcia, które wykonano Avril Lavigne i Deryck’owi Whibley’owi podczas otwarcia ”Lucky Strike Lanes”. Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia z 21. listopada 2008 roku kilknij w fotografie poniżej!

”Black Star” mogą trafić do Rosji!
Spieszymy donieść, iż zgodnie z najświeższymi informacjami istnieje duża szansa, aby marka ”Black Star” trafiła także do Rosji! Podobno jedna z rosyjskich firm stara się wynegocjować z P&G warunki, na jakich można by wprowadzić markę na teren tego kraju.

Pomimo faktu, że ”Procter & Gamble” działa na terenie Rosji od 1991 roku wprowadzenie perfum sprawia kłopot – Rosja nie należy do Unii Europejskiej, a tylko na terenie krajów Wspólnoty mają pojawić się produkty sygnowane nazwiskiem Lavigne. I tutaj wszyscy Polacy powinni cieszyć się, że chociaż raz jesteśmy w stanie otrzymać coś ”od Avril”.

Dla bezpieczeństwa… usiądźcie
Nie wykluczone, że wielu z Was pamięta nieco zabawną sytuacje, która zdarzyła się podczas jednego z koncertów, jaki Avril Lavigne zagrała w Chinach podczas ”The Best Damn Tour 2008”. Wspomniany koncert był jednym z tych, na którym fanom piosenkarki nie pozwolono bawić się pod sceną. Występ Lavigne został przerwany po trzech utworach (tuż po ”Complicated”), a jeden z organizatorów wyszedł na scenę i poprosił fanów, aby zajęli miejsca, bo w przeciwnym razie koncert nie będzie kontynuowany.

Wszystko działo się pod hasłem ”Dla bezpieczeństwa”… Powyżej możecie zobaczyć nagranie video, na którym widać reakcje fanów oraz zdziwienie członków zespołu Avril, którzy nie do końca wiedzieli o co chodzi. Wyobrażacie sobie podobną sytuację w Hali Stulecia?

Billboardy już w lipcu (?)
Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez jeden z portali billboardy promocujące perfumy ”Black Star” (fot. poniżej) mają pojawić się na ulicach krajów europejskich już w połowie lipca 2009 roku!

Nieco wcześniej, bo pod koniec czerwca kampania promocyjna rozpocznie się w Holandii. Nie wyklucza się także, że Avril Lavigne odwiedzi w 'dniu premiery’ swoich holenderskich fanów w jednej z drogerii, w której w towarzystwie dziennikarzy po raz drugi – tym razem z większym rozmachem – przedstawi światu ”siebie w buteleczce”. Jak na razie informacje te są tylko spekulacjami.

Posłuchaj przedsmaku nowej płyty Evana
W sieci udostępnione zostały fragmenty sześciu utworów, które znajdą się na debiutanckiej płycie Evan’a Taubenfeld’a. W śród nich, w 1:01 minucie, usłyszeć można piosenkę ”Evan’s Way” oraz fragment wykonania Avril Lavigne wstawiony przez fana:

W nagraniu można posłuchać kolejno: ”It’s Like That”, ”Pumpkin Pie”, ”Matter of time”, ”Better than you”, ”Evan’s Way” i ”Story of me and you”. Album Evan’a trafi do sklepów w Stanach Zjednoczonych w sierpniu 2009 roku. Miejmy nadzieję, że w utworze ”Evan’s Way” nie znajdzie się wklejona, studyjna wersja piosenki ”Innocence” nagranej na ”The Best Damn Thing” w 2006 roku.

Nowe zdjęcia od Marka Liddella!
Prezentujemy Wam siedem fotografii wykonanych Avril Lavigne przez Marka Liddella na potrzeby promocyjne linii odzieżowej ”Abbey Dawn”. Sesja odbyła się w styczniu 2009 roku, w ”Viper Room”. Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia kilknij na fotografie poniżej!

Wszystkie fotografie zamieszczone zostały za pośrednictwem oficjalnego profilu MySpace Avril Lavigne, który zmienił [ponownie] wygląd na bardziej w stylu ”Abbey Dawn”.

Avril szczęśliwą posiadaczką przyjaciół
Zarówno Paris Hilton jak i Evan Taubenfeld nazwali w ostatnim czasie Avril swoją przyjaciółką. Dziedziczka wyznała to w wywiadzie dla ”The Fit”, gdzie zaprezentowała m.in. buty ”Purple Patent” ze swojej linii ”Footwear”, które podczas gali ”Race to Erase MS” miała na sobie Lavigne.
Evan Taubenfeld po raz kolejny – nazywając Avril najlepszą przyjaciółką – zwrócił uwagę na to, jak bardzo wspiera go ona w dążeniu do celu oraz jak wiele jej zawdzięcza.

Deryck broni prywatności
Ostatnio na jednej z konferencji prasowych, w której udział wzięli Sum 41, na wniosek grupy muzyków organizatorzy poinformowali dziennikarzy z wyprzedzeniem o nietrafności pytań dotyczących związków małżeńskich. W sali prasowej można było dostrzec wokoło oparte o ściany tablice z napisem: „Panie i Panowie! Aby uniknąć nieporozumień, zadawanie pytań na temat Avril Lavigne jest ZABRONIONE!”

Posłuchaj 'I Don’t Wanna’
Wreszcie możecie posłuchać kolejnej piosenki napisanej przez Butcha Walkera oraz Avril Lavigne dla japońskiego zespołu Puffy. Utwór nosi nazwę 'I Don’t Wanna’ i możecie go przesłuchać ->TUTAJ! Piosenka powstała na nowy krążek dziewczyn- 'Bring it!’, który właśnie dziś ujrzał światło dzienne.

Marco Morini [poufnie] dla Sony BMG
Marco Morini, administrator oficjalnej włoskiej strony internetowej o Avril Lavigne oraz współpracownik ”Sony BMG” udostępnił kilka dni temu w sieci wiadomość odnośnie czwartego albumu Avril Lavigne, który wg niego ukazać ma się w grudniu. Z dniem wczorajszy Morini oficjalnie potwierdził, iż treść wiadomości jest prawdziwa, ale nie należy traktować jej jako oficjalnego oświadczenia ze względu na to, że jest to wewnętrzna informacja, jaką wysłał do przedstawicieli ”Sony BMG”.

W swojej [poufnej] wiadomości Morini twierdzi, że album Avril jest prawie gotowy, ale piosenkarka musiałaby popracować nad nim przez jeszcze kilka tygodni, aby został całkowicie skończony. Według niego płyta mogłaby ukazać się jeszcze w grudniu 2009 roku, jednak według Sony BMG nawet jeśli Lavigne uda się zakończyć materiał płyta nie ukazałaby się wcześniej niż w pierwszej połowie 2010 roku. Powodem mają być sprawy promocyjne oraz organizacyjne – w grudniu promocja nowego materiału się nie opłaca, a promocyjna trasa koncertowa odbyłaby się w najgorszym momencie, jakim jest okres przed końcem roku.

Jeśli czwarty krążek miałby pojawić się na rynku w grudniu, bądź nawet w lutym 2010 roku, wówczas singiel promujący wydany zostałby najpóźniej w październiku tego roku! Miejmy nadzieję, że któraś z tych rewelacji Moriniego znajdzie zastosowanie w najbliższym czasie i zostanie połączona z planowanym prowadzeniem ”Abbey Dawn” do Europy.

Making of: ”Black Star”
Prezentujemy Wam ekskluzywny materiał video – Making of: ”Black Star”, który udostępniony został przez niemiecki portal ”Mädchen” zaledwie półtorej godziny temu! Cała reklama nakręcona została w Los Angeles przez Billiego Woodruff’a:

Nie wykluczone, że lada dzień swoją premierę owa reklama będzie miała w telewizji…

Deryck zapytany o małżeństwo z Avril
15 czerwca, gdy Deryck wychodził z restauracji ”Madeo” i czekał na samochód, paparazzi rzucili się na niego z aparatami i pytaniami związanymi z pogłoskami o problemach w jego małżeństwie. Jak było widać pytania te były dla Niego niewygodne i unikał wszelkich odpowiedzi w stronę dziennikarzy. Do oglądnięcia zapraszamy tutaj.

”Black Star” od wczoraj w sprzedaży!
Na kilkanaście dni przed premierą – przynajmniej zgodnie z zapowiedziami – perfumy ”Black Star” (na razie tylko perfumy) trafiły do drogerii ”Kruidvat” w Holandii! Również z dniem wczorajszym zablokowany został tester oficjalnej strony marki, na którą obecnie nie można się dostać. ”Kruidvat” jest holenderską siecią drogerii, która ma 50% udziałów w sieci drogerii Rossmann, czyli bardzo wiele wskazuje na to, że w Polsce perfumy nabywać będzie można właśnie w ”Rossmann”.

Making of & promotial: ”Black Star”
Oficjalna strona marki ”Black Star” udostępniła nowe zdjęcie z sesji promocyjnej, z którego wykonano tapetę. Tapetę – oraz sporo innych – pobrać będzie można ze strony, gdy tylko zostanie otwarta. Aby zobaczyć zdjęcie w całości kilknij w fotografie poniżej! Prezentujemy Wam również trzynaście fotografii HQ przedstawiających Avril Lavigne na planie reklamy ”Black Star”. Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia kilknij w fotografie poniżej!

Abbey Dawn w Niemczech
Jak się okazuję rzeczy z linii odzieżowej 'Abbey Dawn’ trafiły już do Niemiec. Jedna z niemieckich fanek Avril zobaczyła koszulkę w jednym ze sklepów sieci TK Maxx w mieście Düsseldorf.

Jak na razie jest to jedyna widziana rzecz z kolekcji na terenie tego kraju. Był to różowy T-shirt (obrazek poniżej) o rozmiarze XL i kosztował 12,99euro (około 18$).

Premiera perfum w Polsce za 13 dni!
To oficjalnie! Perfumy Black Star od Avril Lavigne trafią na półki w Polsce już 1. lipca 2009 roku! Jedyną nieznaną wiadomością jest fakt, która drogeria będzie je sprzedawała. Tego samego dnia [1. lipca] perfumy nabywać będzie można w: Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Chorwacji, Słowacji, Czechach, na Węgrzech, Węgrzech Słowenii. Dokładnie miesiąc później – 1. sierpnia – perfumy trafią do Szwecji, Norwegii, Finlandii, Estonii oraz na Łotwę i Litwę. We wrześniu nabywać będą mogli je mieszkańcy Wielkiej Brytanii i Rumunii.

Avril Lavigne wyruszy w trase!
Powołując się na informacje oficjalne informujemy, iż wiosną 2010 roku Avril Lavigne wyruszy w kolejną, światową trasę koncertową! Dokładne szczegóły nie są jak na razie znane! Wiadomo jednak, że owe spotkanie z Avril Lavigne, o którym informowała oficjalna strona perfum będzie miało miejsce podczas właśnie wiosennej trasy. O nowej płycie piosenkarki niestety nic nie wiadomo, ale nie trudno stwierdzić, że trasa będzie dotyczyła za pewne nowego materiału.
”Black Star Launch Party”

Po wielu miesiącach oczekiwań w końcu wypuszczono materiał nagrany podczas konferencji prasowej w Londynie, która odbyła się 17. marca 2009 roku. Jej celem było przedstawienie dziennikarzom marki ”Black Star”:

Na samym początku ”filmu” usłyszeć można intro, które może być początkiem jednego z utworów na czwarty album. Informacja ta jest jednak tylko spekulacją.

’Czarna gwiazda’ w Holandii oraz Niemczech
Jak zapewne wiecie perfumy Black Star są już dostępne w Holandii. Mają podobno bardzo słodki zapach i w ogólne nie czuć czekolady. Na butelkach nie ma także napisanego nazwiska Gwiazdy, pomimo dotychczasowych, dostępnych projektów. Jak się okazuje pudełka leżą na półkach bez żadnych plakatów lub większych oznaczeń.

Dowiedzieliśmy się także, że perfumy Black Star i reszta rzeczy (są to dezodorant, balsam do ciała oraz żel pod prysznic) dostępne są już także oficjalnie na terenie Niemiec. Na razie można je nabyć niestety tylko poprzez oficjalną stronę internetową sieci Douglas.

Cortwright Christian trzymają usta zamknięte
”Cortwright Christian” udziela coraz więcej wywiadów dotyczących Napanee Multicultural Festival, który odbędzie się już 20. czerwca. W każdym z nich pada pytane dotyczące Avril Lavigne, która ma zostać uhonorowana.

Pomimo nacisków ze strony dziennikarzy przedstawiciele ”Cortwright Christian” nie chcą zdradzić żadnych szczegółów, które wskazywałby na to, że Avril Lavigne pojawi się podczas festiwalu. Jedyną nową informacją, którą udało się ”wyciągnąć” jest fakt, że zgromadzeni na festiwalu ludzie będą mieli okazje zobaczyć niebywałą niespodziankę. Nie wiadomo jednak, czy chodzi tutaj o Avril.

Spot reklamujący ”Black Star”
Prezentujemy Wam drugą wersje spotu reklamującego perfumy ”Black Star”, który trafić ma do stacji telewizyjnych w krajach europejskich:

Jak na razie potwierdzone jest jedynie to, że reklama pokazywana będzie w Niemczech.

Smutny Deryck w ”Guys and Dolls”
Deryck w towarzystwie Devin’a Bronsona pojawił się w obleganym przez panów klubie ”Guys and Dolls”. Muzyk wyglądał na bardzo zmęczono bądź smutnego. Razem z nim w klubie bawił się także Benji Madden, Derek Hough i ojciec Lindsay Lohan. Zdjęcia z 18. czerwca. Deryck po raz kolejny pojawia się bez Avril, co może oznaczać, że piosenkarka przebywa obecnie w Kanadzie!

Oficjalne tapety ”Black Star”
Prezentujemy oficjalne tapety ”Black Star”, które dostępne są za pośrednictwem oficjalnej strony perfum avril-lavigne-perfumes.com. Aby zobaczyć wszystkie kilknij w fotografię poniżej!

Aby zarejestrować się na stronie marki, zbierać punkty i zdobywać gadżety należy wpisać w rejestracji kod 78em1. Indywidualny kod dostępny jest także na opakowaniu każdego z perfum.

Nieprzyjemne zdarzenie w Napanee
Avril Lavigne, pomimo wyraźnych sugestii organizatorów ”Napanee Multicultural Festival”, nie pojawiła się wśród gości. Nieobecność piosenkarki wywołała wielkie oburzenie. Dzisiaj rano rzecznik prasowy ”Cortwright Christian” ogłosił w lokalnej stacji radiowej, że podczas festiwalu zobaczyć będzie można Avril Lavigne, albo jej ojca – John’a Lavigne.

Gdy po półgodzinnym czekaniu na piosenkarkę [bądź jej ojca] tłum zaczął się buntować prowadzący ogłosili, że osoba, która obiecała sprowadzenie Avril bądź pana Lavigne nie dotrzymała słowa. Na domiar złego huczne reklamowanie festiwalu i całe uhonorowanie Avril wyglądało wręcz żenująco – prezenter przeczytał krótką listę zasług Avril Lavigne dla Napanee.

Nie zaprezentowano nawet jednego zdjęcia piosenkarki. W celu zobaczenia Avril na ”Napanee Multicultural Festival” przybyło ponad 50 jej fanów… Nie da się ukryć, że organizatorzy wykorzystali nazwisko Lavigne jako reklamę, która miała przyciągnąć ludzi… i przyciągnęła.

Trasa będzie promowała czwarty album
Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, które pojawiły się w sieci wiosenna trasa koncertowa 2010 będzie promowała czwarty album Avril Lavigne! Nowy materiał od Lavigne miałaby ukazać się standardowo na przełomie kwietnia i maja 2010.

Wówczas piosenkarka wyruszyłaby w światową, promocyjną trasę koncertową, która obejmowałaby Stany Zjednoczone, Kanadę, Chiny, Japonie oraz kilka państw Europy. Duża trasa koncertowa, która obejmowałaby podobne państwa co ”The Best Damn Tour” miałaby rozpocząć się w 2011 roku. O brzmieniu albumu nie mówi się na razie nic, ponieważ nie jest on jeszcze skończony. Doniesień tylko nie potwierdziło Sony Music.

”Black Star” w sprzedaży…
Dzięki fanom z Holandii możemy zobaczyć jak wyglądają perfumy od Avril Lavigne, które trafiły do drogerii: Jak się okazuje w sprzedaży są już także żele pod prysznic. Do nabycia są jeszcze próbki, tzw. testery, które mają zachęcić do kupna całego flakonu. Można je zamówić również na oficjalnej stronie ”Black Star” .

Podobne Posty