Avril odpowiada na pytania nadesłane przez fanów

Brytyjski butik New Look sprzedający m.in. najnowsze projekty z linii odzieżowej Abbey Dawn sygnowanej nazwiskiem Avril Lavigne, zebrał od fanów piosenkarki pytania, z których 10 zostało przesłanych do Avril i doczekało się odpowiedzi. Q&A zostało kilka minut temu opublikowane na oficjalnej stronie internetowej piosenkarki.

Niestety, wybrane pytania nie poruszają nieznanych nam kwestii… Ponownie możemy przeczytać o miejscach które inspirują Avril, dowiedzieć się, który projekt marki Abbey Dawn jest ulubionym Avril oraz co jest fajnego w tworzeniu muzyki jak i upewnić, że wiemy, dlaczego tata Avril nazywał ją Abbey Dawn. Tłumaczenie udostępniamy poniżej. Miłej lektury!

PYTANIE I: Skąd czerpiesz inspirację dla swojego stylu?
Uwielbiam robić zakupy w Japonii! Tam zawsze wszystko w świecie mody dzieje się pierwsze, a mieszkańcy noszą ubrania bez żadnych zahamowań, ale równie mocno lubię takie zwyczajnie ubrania. Lubię mieszać i łączyć, ale trzeba mieć świetną bluzę i odjazdowe szpilki, żeby dopełnić całość.

PYTANIE II: Jaki jest Twój ulubiony ubiór na co dzień?
Obecnie jest to moja koszulka Pin Skull Lace Raglan połączona z leginsami. Zawsze mam przy sobie bluzę i szpilki – tak na wszelki wypadek!

PYTANIE III: Jaki jest Twój ulubiony strój, jaki kiedykolwiek miałaś?
Kiedykolwiek? Jest z czego wybierać… Jeśli miałabym wybrać jeden, który obecnie przychodzi mi do głowy byłaby to sukienka Champagne Room Dress, którą miałam na sobie podczas Teen Choice Awards. Ta sukienka rządzi!

PYTANIE IV: Czy powiedziałabyś, że Twój styl zmienił się od momentu, w którym zaczęłaś śpiewać?
Nie powiedziałabym, że zmienił się znacznie, ale że ewoluował. Nie założyłabym żadnego ze strojów, jakie miałam, gdy zaczynałam. Teraz ubrałabym się w sukienkę i szpilki, ale cały czas mam moje sztandarowe conversy!

PYTANIE V: Który projekt Abbey Dawn jest Twoim ulubionym?
Uwielbiam wszystko z Abbey Dawn! W każdą rzecz włożyłam moje serce i dusze i nie potrafię wybrać tylko jednej. A który jest Twoim ulubionym?

PYTANIE VI: Co lubisz najbardziej jeśli chodzi o tworzenie muzyki i co jest tego najzabawniejszą stroną?
Tworzenie muzyki jest dla mnie najwyższą formą autoekspresji. Piszę o sprawach, które są mi bliskie. Zarówno, gdy dotyczy to mnie jak i ludzi, których znam, którzy przechodzą przez jakieś trudności albo przez coś wesołego. Zawsze mam nadzieję, że ludzie mogą utożsamić się z moją muzyką i wyciągnąć z niej jakieś przesłanie. Cieszy mnie pisanie, występowanie i możliwość spotkań z fanami!

PYTANIE VII: Gdzie kupujesz swoje ubrania?
Noszę mnóstwo ubrań z Abbey Dawn! A jeśli nie są z Abbey Dawn, mogą być z każdego miejsca!

PYTANIE VIII: Jesteś wielką inspiracją dla wielu ludzi – pokazujesz im, jak spełniać marzenia, oraz jak być troskliwą osobą. Chce zapytać, co na początku przyciągnęło Cię do świata mody?
Od zawsze pragnęłam linii odzieżowej. Chciałam projektować ubrania, które mogłabym nosić i których nie mogłam znaleźć w sklepach. Miałam wizję Abbey Dawn i poszłam za nią.

PYTANIE IX: Czy któryś z projektów jest dla Ciebie szczególnie ważny?
Myślę, że… wszystkie są wyjątkowe, ponieważ są moimi pomysłami, ale nie sądzę, żeby był jeden, który ma szczególne znaczenie. Może… pierwsza bluza, jaką zaprojektowałam – wciąż ją mam!

PYTANIE X: Dlaczego tata nazywał Cię Abbey Dawn, kiedy byłaś dzieckiem?
Gdy dorastałam mój tata dużo pracował na ulicy nazwanej Abbey Dawn i po prostu zaczął mnie nazywać Abbey Dawn. Później wszyscy moi znajomi zaczęli mówić do mnie Abbey i ksywa się przyjęła.


Tłumaczenie: Avril-Lavigne.pl

Podobne Posty