Avril & Chad opowiadają historię swojej miłości! – tłumaczenie

Zakochanie się było ostatnią rzeczą, której Avril Lavigne spodziewała się przekraczając próg studia nagraniowego w Los Angeles z frontmanem Nickelback, również Kanadyjczykiem, Chadem Kroegerem, 37, w lutym tego roku.

Ich plan polegał na napisaniu wspólnie zaledwie jednej piosenki na piąty studyjny album Avril, ale współpraca zaiskrzyła na wszystkich płaszczyznach.

„Robimy to samo i myślę, że takie zrozumienie nie jest łatwe do osiągnięcia,” Avril, 27, mówi Hello! Canada w specjalnym wywiadzie. „Rozśmiesza mnie każdego dnia!,” dodaje.

Jest to historia miłości, której wielu nie spodziewało się nigdy zobaczyć. Do stycznia, wykonawczyni piosenki „Complicated,” – która rozwiodła się z Deryckiem Whibleyem z Sum 41 – była w dwuletnim związku z gwiazdą reality show, osobowością telewizyjną, Brodym Jenerem. Chad natomiast był w pewnym momencie zaręczony z Maarianną Goriuk, z którą rozstał się pewien czas temu.

Ale teraz są razem, Avril i Chad zdają się pasować do siebie idealnie. W specjalnym wywiadzie dla Hello Canada, dzieląc się wszystkimi uroczymi szczegółami swojej miłości i zaręczyn, para otwiera przed nami historię dojrzewania swojej miłości, zapierające dech w piersiach oświadczyny, oraz opowiada o wspólnych planach na przyszłość.

Hello Canada: Avril i Chad, gratulacje! Zakochaliście się w sobie pracując nad albumem Avril. Kiedy zaiskrzyło po raz pierwszy?
Avril: Poczuliśmy to już na początku i od razu zostaliśmy bardzo dobry przyjaciółmi, jednak nasz związek nie rozpoczął się przed końcem prac nad płytą.
Chad: Gdy dołączyłem do Avril w czasie jej wizyty w Paryżu, wiedziałem że zaczynam się zakochiwać. Było to niewiarygodnie silne uczucie, takie którego nigdy nie zapomnę.

Hello Canada: Avril, jak oświadczył się Chad?
Avril: Przez cały czas będąc w studiu nagraniowym tworzyłam album, do którego trafiały zdjęcia z Polaroidu. Zabierałam ją ze sobą wszędzie. Była to nasza czwarta sesja w studiu. Gdy 8 sierpnia weszłam do studia Chad wklejał coś do albumu. Poprosił mnie, żebym podeszła i zobaczyła stronę, którą właśnie dodał. Podeszłam do książki, on przewrócił stronę, na której było jego zdjęcie z pierścionkiem i słowami „Zostaniesz moją żoną?”. Ukląkł na jedno kolano i powiedział „Avril, spójrz na mnie. Jestem teraz bardzo zdenerwowany. Wyjdziesz za mnie?” Od razu powiedziałam „tak”! Album zawiera całe mnóstwo cudownych wspomnień, ale jak na razie ta strona jest moją ulubioną!
Chad: Gdy tylko to zobaczyła, nie było odwrotu. Byłem potwornie zdenerwowany, uklęknąłem na jedno kolano, ale zanim mogłem wydusić z siebie pełne zdanie ona powiedziała „tak.” Zdecydowanie to był najbardziej magiczny moment mojego życia.

Hello Canada: Avril, opowiedz nam o pierścionku zaręczynowym.
Avril: Jest przepiękny. Uwielbiam go! Jest 14.01 karatowy, w kształcie gruszki z półksiężycowymi kamieniami w środku z XIV Karats Beverly Hills.

Hello Canada: Chad, dlaczego wybrałeś właśnie ten pierścionek?
Chad: Nie widujesz często diamentów w kształcie gruszki. A po drugie, gdy zobaczyłem ten kamień od razu wiedziałem, że jest tak wyjątkowy, jak ona.

Hello Canada: Co przyciągało Cię do Avril?
Chad: Jedną z pierwszych rzeczy, która mnie do niej przyciągała była jej odwaga. Przeprowadziła się do Francji sama, mieszkała tam sama tylko po to, żeby nauczyć się francuskiego. Była nieustraszona. Jest w tym coś bardzo seksownego. Zaczęliśmy od przyjaźni, a potem przyszła miłość. Jest między nami pewien poziom szacunku do siebie nawzajem, który jest tak szczery i wspaniały, że sprawia że chce spędzić z nią resztę mojego życia. Czuję się, jak najszczęśliwsza żyjąca osoba, ponieważ dano mi być z moim najlepszym przyjacielem każdego dnia.

Hello Canada: Jako muzyk, jak podoba Ci się praca z Avril?
Chad: Praca z Avril doprowadziła to jednych z najbardziej niesamowitych kolaboracji, w jakich kiedykolwiek brałem udział. Ona potrafi robić ze swoim głosem rzeczy, o których większość piosenkarzy może jedynie marzyć. Uważam ją za wielką inspirację.

Hello Canada: Uważasz, że jest między Wami jakaś specjalna więź, dlatego że jesteście Kanadyjczykami?
Chad: To zabawne, gdy rozmawiamy o naszym pokrewieństwie i zażyłości, jako Kanadyjczyków. Jedyna wieź między nami w tej kwestii to umiłowanie.

Hello Canada: Avril, co najbardziej kochasz w Chadzie?
Avril: Jest Kanadyjczykiem! Jest bardzo dobrym człowiekiem i ma dobre serce. Troszczy się o mnie w każdym względzie i jest niezwykle oddany. Sprawia, że śmieję się każdego dnia. Jest bardzo konsekwentny, mądry i ciężko pracuje. Oboje rozumiemy sposób w jaki żyjemy i nasze kariery. Robimy to samo i myślę, że takie zrozumienie nie jest łatwe do osiągnięcia. Mamy dla siebie dużo szacunku.

Hello Canada: Co zaskoczyłoby fanów na temat Chada, czego nie wiedzą?
Avril: Nie wiem, co wiedzą o nim ludzie, ale mnie zaskoczyło jego poczucie humoru.

Hello Canada: Co Wasze rodziny mówią na temat zaręczyn?
Chad: Nigdy nie wiesz, co powiedzą Twoi rodzice na wieść, że się żenisz – zwłaszcza z kimś kogo jeszcze nie poznali! Moja mama jest wielką fanką Avril, więc powiedzenie jej tego było niezwykle zabawne i równocześnie krępujące.
Avril: Każdy kto go spotyka zakochuje się w nim. Każdy jest podekscytowany naszym związkiem. Reakcje naszych przyjaciół i rodzin były niesamowite!

Hello Canada: Czy kiedykolwiek byliście w swoich rodzinnych miastach?
Chad: Jeszcze nie. Wydaje mi się to równie przerażające, jak oznajmienie rodzicom, że się żenię. Nigdy nie wiesz, kiedy ktoś wyjdzie zza płotu z historią rozpoczynającą się od słów „Pozwól, że powiem Ci o czasach gdy…” Ale wiem, że Avril umiera z chęci zabrania mnie do La Pizzeria, żebym mógł spróbować jej ulubionej pizzy na świecie!

Hello Canada: Avril, czy zaczęłaś już planować Wasz ślub?
Avril: Dokładnie wiem, czego chce. Wszystko mam już zaplanowane w głowie. To będzie wielka uroczystość!

Hello Canada. 24. sierpnia 2012. Tłumaczenie: Avril-Lavigne.pl.

Podobne Posty