Pierwszy koncert drugiej części trasy koncertowej The Avril Lavigne Tour już za brazylijskimi fanami. Inauguracyjny występ odbył się w Citibank Hall w Sao Paulo, a Avril zaprezentowała fanom zestaw dziewiętnastu utworów. Niektóre źródła podają, że już w trakcie występu zdecydowano się na rezygnacje z wykonania singla „Wish You Were Here.” Czy rzeczywiście tak się stało? Ta informacja cały czas pozostaje niepotwierdzona. Wiadomo natomiast, że w nowej setliście znalazły się w dużej mierze single z pięciu ostatnich płyt, ale także utwór „Things I’ll Never Say,” o który fani poprosili w twitterowej akcji „piosenka na życzenie”. Pełną setlistę oraz kilka fanowskich nagrań video prezentujemy poniżej, zaś w galerii zamieściliśmy profesjonalne fotografie.


Jak dowiedzieli się dziennikarze serwisu POPline, rider Avril Lavigne nie jest aż tak wygórowany, jak przypadku niektórych gwiazd. W garderobie Kanadyjki obowiązkowo musi znaleźć się taki przysmak, jak sałatka z grilowanym kurczakiem, białym serem, miodem i migdałami, a także woda mineralna sprowadzona z Fiji.

Po koncercie Avril wspólnie z współpracownikami i zespołem udała się na mini after party zorganizowane przez właściciela marki John John. Przypominamy, że marka odzieżowa John John zorganizowała także coś w rodzaju konferencji prasowej w swoim butiku w Sao Paulo, a w myśl podpisanego kontraktu Avril zobowiązana jest nie tylko uczestniczyć w organizowanych przez markę imprezach, ale także nosić ubrania z nowej kolekcji.

SET LISTA Z SAO PAULO – 29/04/2014

1. Intro + Bad Girl
2. Here’s To Never Growing Up
3. What The Hell
4. Smile
5. Rock N Roll
6. I Always Get What I Want
7. Give You What You Like
8. When You’re Gone
9. Nobody’s Home
10. I’m Wth You
11. Complicated
12. Things I’ll Never Say
13. Don’t Tell Me
14. My Happy Ending
15. He Wasn’t
16. Sk8er Boi
17. Hello Kitty
18. Wish You Were Here
19. Girlfriend


Podobne Posty