Avril Lavigne jurorką brytyjskiej edycji programu The Voice? Nazwisko Kanadyjki pojawiło się na liście artystów, których redaktorzy popularnego Digital Spy widzieliby w jurorskim fotelu na miejscu Kylie Minogue. Dziennikarz Tom Eames, który chętnie zobaczyłby w tej roli właśnie Avril, uzasadnił swój wybór odnosząc się do jej ponad 10 letniej kariery i niezbyt przyjemnej, choć bardzo prawdziwej, silnej potrzeby ponownego zaistnienia na rynku muzycznym.

„Avril ma oddanych fanów, od 2002 roku w miarę stałą sprzedaż płyt, ale w moim przekonaniu cały czas spadają na nią niepotrzebne słowa krytyki,” czytamy w artykule Digital Spy. „Ona ma zdecydowanie większy wkład w rynek muzyczny niż choćby Jessie J, która już była jurorką The Voice, i wiąże się z nią ten element świata muzyki pop, który opuści program wraz z odejściem Kylie.” To brzmi naprawdę zachęcająco!

Avril w panelu jurorskim raczej nie zobaczymy. Kanadyjka ma przed sobą intensywne miesiące, które spędzi w trasie koncertowej, a wspomniany artykuł to jedynie mini ściąga dla producentów show. Chociaż… wizja Avril na krześle jurorskim w jednym z najpopularniejszych programów typu talent show, i to w europejskim wydaniu, zdaje się nie być taka zła. Co powiedzielibyście na Avril Lavigne jurorkę?

Podobne Posty