Nowe zdjęcie dla tajlandzkiego magazynu Nylon

Bilety na koncerty w ramach drugiej części światowej trasy koncertowej The Avril Lavigne Tour sprzedają się tak dobrze, że zdecydowano się rozszerzyć pulę o pakiety VIPowskie. Od najbliższego piątku każdy, kto wybiera się na koncerty w Brazylii, Chile, Argentynie bądź Meksyku będzie miał możliwość zakupienia tzw. Avril Lavigne VIP Package, którego główną atrakcją jest spotkanie z piosenkarką tuż przed koncertem!

Spotkanie, inaczej zwane Meet&Greet, przyniesie także możliwość wykonania pamiątkowej fotografii, zdobycia autografu, specjalnej koszulki i torby oraz priorytetowego wejścia do hali koncertowej. Ta przyjemność będzie kosztowała dodatkowe 350$, jednak biorąc pod uwagę reakcje fanów – bilety zostaną wyprzedane błyskawicznie.


AKTUALIZACJA: Identyczne pakiety zostały dodane także do wszystkich koncertów, jakie Avril zagra z Backstreet Boys. Oznacza to, że również fani z Ameryki Północnej będą mieli możliwość spotkania się ze swoją idolką. Warto wspomnieć, że większość pakietów na koncerty w Brazylii została wyprzedana w godzinę!

Podobne Posty