W trakcie wizyty w butiku marki John John Avril Lavigne spotkała się z grupą brazylijskich dziennikarzy. W tej grupie znalazła się przedstawicielka magazynu Capricho, która dla Capricho TV przeprowadziła krótką, i niestety niezbyt interesującą, rozmowę z Avril. Kanadyjka opowiedziała o swoich oczekiwaniach względem pierwszego występu z The Avril Lavigne Tour w Brazylii, a także pochwaliła pozytywne nastawienie fanów i przyznała, że specjalnie na tą część trasy przygotowała specjalną setlistę.

„Tutejsi fani są zawsze niesamowicie podekscytowani, mają w sobie pełno pasji i dzięki temu przekazują mi mnóstwo pozytywnej energii,” powiedziała dodając, że odzew na twitterową akcję „piosenka na życzenie” sprawił, że koncertowe setlisty będą urozmaicone. „Będziemy grali zarówno nowe, jak i stare piosenki. Nigdy wcześniej nie dawałam fanom szansy wyboru utworów, które chcieliby usłyszeć, dlatego jest to dla mnie nowa sytuacja.”

W drugiej części rozmowy, nawiązując do obecności w butiku John John, Avril miała okazję spojrzeć w przeszłość i z perspektywy czasu ocenić swoje kreacje z czerwonych dywanów. „Pamiętam, jak odbijało mi na myśl, że mogłabym ubrać sukienkę. Na szczęście ta, którą założyłam na World Music Awards w 2004 roku miała czaszki i była czarno-biała. Zgodziłam się,” wspomniała Avril. Nagranie video z rozmowy prezentujemy poniżej.

Podobne Posty