Jak podaje cleveland.com, zaplanowany na 25 czerwca solowy koncert Avril Lavigne w ramach światowej trasy koncertowej The Avril Lavigne Tour w Northfield, OH został odwołany. Przedstawiciele piosenkarki skontaktowali się z lokalną stacją radiową, aby przekazać, że zaplanowana na jutro telefoniczna rozmowa z artystką – mająca na celu promocję występu – nie dojdzie do skutku, ponieważ koncert został odwołany! Oficjalne oświadczenie w tej sprawie ma pojawić się w środę, a Live Nation sugeruje, że istnieje szansa na organizacje koncertu w innym terminie. Nieoficjalnie mówi się, że sprzedaż biletów była zbyt niska, aby organizacja koncertu miała sens.

Doniesienie o odwołaniu występu jest sporym zaskoczeniem, bo jeszcze dwa dni temu, podczas spotkania z przedstawicielką AvrilBandaids, Steve Ferlazzo, klawiszowiec i osoba odpowiedzialna za brzmieniową stronę występów Avril, zasugerował, że piosenkarka bardzo chciałaby, aby set lista na cztery ostatnie koncerty The Avril Lavigne Tour składała się z piosenek na życzenie. Najwyraźniej od występu w Las Vegas wiele się zmieniło. Pytanie, czy trzy pozostałe koncerty dojdą do skutku?

AKTUALIZACJA: Live Nation oficjalnie potwierdziło doniesienia o odwołaniu zaplanowanego na 25 czerwca koncertu w Cleveland.

Podobne Posty