Toronto Sun właśnie opublikowało artykuł bazujący na telefonicznej rozmowie z Avril Lavigne przeprowadzonej na początku miesiąca w Teksasie. Wywiad, który jest elementem promocji jutrzejszego koncertu The Avril Lavigne Tour w kanadyjskim stanie Ontario, dotyczy m.in. planów powiększenia rodziny i ewentualnych dodatkowych solowych występów Avril. „Obecnie jestem mocno skupiona na karierze, ale bardzo chciałabym zostać mamą, tylko jeszcze nie w tym momencie,” powiedziała Avril. „Czuję się młoda, chociaż dużo już przeżyłam. Jestem w tym biznesie od ponad dziesięciu lat, i tak naprawdę ciągle jestem w rozjazdach, więc trudno mi mówić o planach na 30-te urodziny. Liczę na wielką imprezę.”

Piosenkarka została także zapytana o nowe utwory, jakie udało jej się napisać podczas trasy po Ameryce Południowej. „Zbyt wcześnie, aby mówić o charakterze ewentualnej nowej płyty. Nie mam co do niej konkretnych planów, aktualnie jestem w trasie i cały czas rozważamy dodanie nowych koncertów, więc to zaprząta moją głowę.” Może jednak Europa? Trzymamy kciuki!

W opublikowanym artykule można także przeczytać o kulisach pracy nad „Avril Lavigne” u boku Chada Kroegera i oskarżeniach o rasizm, które spadły na Kanadyjkę po publikacji teledysku do singla „Hello Kitty.”

Podobne Posty