Za osiem godzin Avril Lavigne wyjdzie na scenę Rama Casino w kanadyjskim mieście Rama i zagra jeden z trzech ostatnich koncertów w ramach światowej trasy koncertowej The Avril Lavigne Tour. Jeszcze przez rozpoczęciem wspólnych występów z Backstreet Boys Kanadyjka obiecała, że na te wyjątkowe solowe koncerty, bo na dzień dzisiejszych zamykające okres promocji albumu „Avril Lavigne,” przygotuje specjalną setlistę i posłucha propozycji fanów. Czy aby na pewno tak właśnie będzie?

We właśnie opublikowanym wywiadzie dla Connecticut Post Avril oznajmiła, że osoby, które zjawią się na jej koncercie w kompleksie Foxwoods w Mashantucket – zaplanowanym na 28. czerwca – usłyszą zestaw singli z jej pięciu krążków! „Zagramy zestaw przebojów z moich pięciu studyjnych płyt. Dla moich fanów to naprawdę bardzo energetyczne show, a ponieważ koncert odbędzie się w sobotni wieczór, powinni być gotowi na wielką imprezę,” powiedziała.

W tej samej rozmowie Kanadyjka miała także szansę opowiedzieć o swojej kolekcji Conversów i swojej ulubionej parze – „Najlepsze to te, które dostałam od fanów. Całkiem niedawno fan w Vegas podarował mi trampki z misio-rekiniem. Są genialne!” – oraz wspomnieć o genezie powstania singla „Hello Kitty,” procesie tworzenia płyty u boku Chada, czy byciu sobą w świecie show-biznesu.

Podobne Posty