Życie prywatne Avril Lavigne i Chada Kroegera tylko przez moment było wystawione na widok publiczny. Promując album „Avril Lavigne” kanadyjska para dość intensywnie promowała przede wszystkim swoją miłość, małżeństwo i intensywnie opowiadała, jak to wielkie uczucie zrodziło się pomiędzy „Let Me Go”, a „Here’s To Never Growing Up.” Dziś, gdy płyta już dawno pokryła się kurzem, a wspólne sesje zdjęciowe i naprawdę udany muzyczny duet nie zdobyły międzynarodowego uznania, Avril i Chad cieszą się spokojem w Kanadzie i bardzo rzadko pokazują się razem publicznie. To z pewnością jest dużą zachętą dla brukowych dziennikarzy, którzy co jakiś czas ogłaszają, że Avril czeka drugi rozwód. Cóż, nie tym razem!

Za pośrednictwem swoich oficjalnych profili internetowych Lavigne pochwaliła się nie tylko wspólną fotografią z małżonkiem, ale także prezentem z okazji pierwszej rocznicy ślubu, jaką para świętowała na początku lipca. „Cały czas jestem zaskoczona rocznicowym prezentem. 17-karatów w kształcie szmaragdu,” napisała Avril dodając, że kocha swojego męża… A która by nie kochała! Fotografia dość szybko zniknęła z oficjalnych kont Avril. Czyżby piosenkarka zapomniała, że takie wpisy sprowadzą na nią (nie)chciane zainteresowanie mediów? W Internecie nic nie ginie.

Daily Mail, na fali dużego zainteresowania nowym gadżetem Avril, dotarł do informacji według których pierścionek kosztował Chada zaledwie 2,5 miliona dolarów, co raczej nie odbiło się na domowym budżecie pary, bowiem szacuje się, że majątek Lavigne i Kroegera to  około 110 milionów dolarów.

Podobne Posty