Kilkanaście dni temu chińskie media poinformowały, że Avril Lavigne powróci do Pekinu w połowie września, aby wystąpić na Stadionie Narodowym. Razem z tą informacją portal China Piao przedstawił ceny biletów na to wydarzenie. Oficjalny komunikat w tej sprawie mieliśmy poznać dziś, jednak na ten moment nie ma żadnego potwierdzenia, jakoby Lavigne rzeczywiście miała w przyszłym miesiącu zagrać jakikolwiek koncert.

Co ciekawe ze strony China Piao zniknęły informacje o biletach oraz samym wydarzeniu. Czyżby niedawne przyjęcie zamykające The Avril Lavigne Tour oznaczało, że Avril rzeczywiście zakończyła swoją koncertową działalność na ten rok? Zaznaczamy, że informacje o wrześniowym koncercie nigdy nie zostały potwierdzone bądź zdementowane przez osoby z otoczenia piosenkarki!

AKTUALIZACJA: Przedstawiciel firmy, która miała być organizatorem wrześniowego koncertu Avril poinformował, że do wydarzenia nie dojdzie. Powód zmiany decyzji i wycofania ze sprzedaży biletów wciąż pozostaje nieznany. Musimy się jednak nastawić, że od występu w programie Chelsea Lately, przez następne miesiące, możemy nie zobaczyć Kanadyjki w świetle (jakichkolwiek) fleszy.

Podobne Posty