Spekulacje o przylocie Avril Lavigne do Chin trwają od momentu ogłoszenia dat sierpniowych koncertów w Japonii. Dziś, powołując się na tajemnicze, ale ponoć bardzo rzetelne źródło, przedstawiciele Avril China poinformowali, że Kanadyjka przyleci do Chin w okolicach połowy września. Celem wizyty miałaby być obecność podczas eventów promujących markę Ice Tea, jakie zaplanowano na dzień 13-go września w Pekinie.

W najbliższy wtorek odbędzie się konferencja prasowa, na której mają zostać podane szczegóły wizyty Avril. Czy piosenkarka zagra koncert? Niedawne plotki mówiły o kolejnym chińskim legu The Avril Lavigne Tour planowanym na listopad, jednak na chwile obecną wszystko wskazuje na to, że piosenkarka przyleci do Pekinu, aby zagrać koncert wspierający promocję mrożonej herbaty.

Dla fanów, którzy zaczyna irytować ciągła obecność Avril w Azji mamy pocieszającą wiadomość – na ten moment, po 26 sierpnia, Lavigne nie ma zaplanowanych żadnych zawodowych wystąpień i jeśli przylot do Chin nie zostanie potwierdzony czekają nas długie ciche miesiące.

Podobne Posty