Tegoroczne wakacje obfitują w masę muzycznych plebiscytów organizowanych przez gazety regionalne, a co za tym idzie, polskie Little Black Stars mają ręce pełne roboty. Do tej pory sprawdzaliście się dosyć nieźle, bowiem w każdym z zakończonych głosowań Avril zagościła w pierwszej dziesiątce.

Co z tego, że naszym rodakom humor dopisuje na tyle, że plebiscyty te przyjmują nieco groteskowy klimat- ważne, aby pokazywać gdzie tylko się da, że nasza idolka nie zakończyła kariery na albumie The Best Damn Thing i nadal liczymy na jej trzeci koncert w Polsce. Do rzeczy. Był już Dziennik Zachodni (#9 miejsce), Gazeta Wrocławska (#7 miejsce),  Głos Wielkopolski (nadal trwa), dlaczego więc nie spróbować i tym razem?

Wczoraj zgłoszona przez nas kandydatura Avril w plebiscycie Kuriera Lubelskiego została zaakceptowana. Tym razem poszukiwana jest gwiazda, która miałaby zagrać na stadionie miejskim w Lublinie. Nie ma głosów przeciw, zatem nie powinno być trudno wprowadzić Avril do pierwszej dziesiątki. Do tej pory kanadyjka uzyskała 75 głosów i plasuje się na miejscu jedenastym. Czy uda się i tym razem? Warto spróbować! Kliknij TUTAJ, aby móc oddać dwa głosy dziennie (jeden tradycyjny i jeden za pośrednictwem konta na facebook’u).

Podobne Posty