Już za tydzień Avril Lavigne stanie na scenie Nagoya Zepp, aby rozpocząć serię koncertów pod szyldem Special Zepp Tour – SummerSonic Extra. Dziś organizatorzy koncertów poinformowali, że po negocjacjach z ekipą piosenkarki zdecydowano się wprowadzić do sprzedaży pakiety VIP dające możliwość spotkania z Avril przed koncertami. Szczegółowe informacje na temat pakietów oraz ich cen zostaną udostępnione niebawem.

Patrząc bardziej na korzyści, jakie my możemy wynieść z tegorocznego SummerSonic nie możemy nie wspomnieć o transmisji festiwalu! Stacja telewizyjna WOWOW ogłosiła, że podpisała kontrakt dający jej prawa do transmisji live koncertów w Tokio! Avril Lavigne wystąpi na głównej scenie w Tokio 17 sierpnia o godzinie 18:00 czasu lokalnego. W Polsce, jeśli sprawdziliśmy to poprawnie, będzie to godzina 10:00 rano w poniedziałek, 18 sierpnia. Gdy informacje o internetowej transmisji zostaną potwierdzone, zamieścimy odpowiednie linki.

Godzinowa rozpiska festiwalu mówi także o długości występu Avril – Kanadyjka będzie na scenie przez 60 minut. Co zaśpiewa? Bez wątpienia w set liście będą przeważały single, bo to przecież tradycja w wykonaniu Avril, ale tym razem możemy doczekać się niespodzianki w postaci wykonania „How You Remind Me!” Utwór będący japońskim singlem promującym „One Piece Film: Z” mógłby znaleźć honorowe miejsce w set liście. Czy tak się stanie? Przekonamy się za 10 dni.

AKTUALIZACJA: Stacja WOWOW opublikowała listę artystów/zespołów, których koncerty na różnych scenach festiwalu SummerSonic w Tokio będzie transmitowała. Niestety w rozpisce brakuje nazwiska Lavigne. Idąc za przykładem z ostatnich lat możemy liczyć na udostępnienie 2-3 profesjonalnych nagrań z występu Avril, jednak organizatorzy bardzo często publikują takie nagrania z tygodniowym opóźnieniem.

Podobne Posty