Jak informowaliśmy tutaj, w tym roku Avril Lavigne i The Avril Lavigne Foundation połączyło siły z Crowd Rise i w ramach spełniania urodzinowych marzeń artystki zbiera pieniądze dla trzydziestu uczestników przyszłorocznej imprezy Special Olympcics World Games. Za pośrednictwem swojego profilu na portalu społecznościowym Twitter Kanadyjka podziękowała wszystkim, którzy do tej pory wpłacili pieniądze na poczet akcji oraz zapowiedziała nadchodzące niespodzianki! Jakie? Wiele osób po cichutku liczy, że jedną z nich będzie teledysk do piosenki „Give You What You Like.” Bardziej odważni liczą na publikację piosenki „Fly,” która według słów samej Avril, miała „w odpowiednim momencie wesprzeć fundację.” Avril, czekamy z niecierpliwością!

Na chwilę obecną fundacja Avril uzbierała $2,266, co nie jest zawrotną kwotą w porównaniu do tej, jaką rok wcześniej uzbierano na starcie kampanii z Prizeo. Powodem tak niskiego zainteresowania zabawą, w której do wygrania są gadżety, video-chat z Avril czy kolacja z Kanadyjką, jest fakt sporego ograniczenia, jakie narzuciło Crowd Rise. Zwycięzcą każdej z 10 nagród głównych może być legalny obywatel Stanów Zjednoczonych. W minionym roku zabawa wyglądała nieco inaczej – za określoną kwotę kupowało się określony zestaw gadżetów, a Prizeo wysyłało je do najdalszych zakątków świata. Czy mimo to Avril uda się uzbierać choćby $10,000 dla młodych sportowców? Trzymamy kciuki, bo cel – sam w sobie – jest naprawdę fajny.

Założona przez nas drużyna, bo to właśnie jako drużyny zbiera się pieniądze, jest aktualnie na #11 miejscu najaktywniejszych. Uzbieraliśmy $66! Jeśli macie ochotę wesprzeć fundację choćby minimalną kwotą $10, odsyłamy TUTAJ.

Podobne Posty