Choć trudno w to uwierzyć, 27. września Avril Lavigne skończyła trzydzieści lat! Z tej okazji nie mogło się obyć bez imprezy z przytupem, i tak też się nie stało – przyjaciele, rodzina, a także fani artystki mieli szansę spotkać się wczoraj wieczorem w klubie The Bank w słynnym Las Vegas. Około godziny 23 czasu lokalnego zjawiskowa Kanadyjka pojawiła się na czerwonym dywanie. Ci, którzy nie mogli przybyć osobiście na urodziny swojej ulubienicy, dzięki przedstawicielom owego klubu mogli bacznie obserwować, jak dobrze bawi się Avril.

Na udostępnionych zdjęciach można zobaczyć Avril wraz z przyjaciółmi oraz ogromnym tortem, który zapewne do gustu artystce przypadł, miał on bowiem kształt słynnego ciastka w klimacie Hello Kitty. TUTAJ możecie obejrzeć krótkie nagranie, oczywiście z Avril w roli głównej.

I choć można by rzec, że uśmiech nie spędzał się z ust Avril nawet na chwilę, zastanawiający wydaje się być fakt nieobecności na tym jakże ważnym dla niej wydarzeniu jej męża, Chada – za tym, że na uroczystości się on pojawił nie przemawiają ani relacje fanów, ani zdjęcia z imprezy. Możemy się domyślać, że stanie się to podstawą do wysnuwania przez brukowce kolejnych wniosków co do rzekomego rozstania pary. Jednak z drugiej strony przyjęcie zdaje się być typową babską celebracją, bowiem u boku Avril pojawiły się jej najlepsze przyjaciółki, a płci męskiej był jedynie Gabriel Panduro, który jak wiadomo jest gejem. Aby przejść do galerii i zobaczyć więcej zdjęć, kliknij w obrazek powyżej.

Podobne Posty