Jak wiadomo, trzydziestka na karku Avril zbliża się nieubłaganie. To już 27. września Kanadyjka świętować będzie swoje urodziny i,  jak co roku, zaplanowano z tego powodu event z rozmachem. Rok temu to wraz z serwisem Prizeo.com Avril oferowała wiele interesujących nagród za datki na cel działającej od czterech lat The Avril Lavigne Foundation.

Szczegóły zeszłorocznej akcji możecie zobaczyć TUTAJ, zaś my tymczasem zapraszamy do zapoznania się z tym, co przewidziano z okazji tegorocznych urodzin Avril.

Wszystko zaczyna się na stronie crowdrise.com, na której to trzeba się zarejestrować oraz założyć własną drużynę* i starać się, aby za jej pośrednictwem jak najwięcej osób (na przykład rodzina, przyjaciele itp.) przesłało pieniądze na kampanię prowadzoną przez Avril. Życzeniem artystki jest uzbieranie jak najwięcej pieniędzy w celu wsparcia trzydziestu uczestników przyszłorocznej imprezy Special Olympcics World Games, która odbędzie się w lato w Los Angeles. Jak podaje Avril, liczy się każdy dolar!

Jeśli jednak zależy Wam na czymś więcej niż tylko wsparcie osób niepełnosprawnych intelektualnie, trzeba się bardzo postarać, gdyż zainteresowanie akcją wcale nie jest zbyt małe. Co się dziwić, kiedy przewidziano tak atrakcyjne nagrody:

Miejsce 1.

Kolacja z przyjacielem i Avril(koszty podróży i spotkania do dwóch tysięcy pokryte przez The Avril Lavigne Foundation)

2 koszulki „ROCKS”

Podpisane przez Avril conversy

Torba z gadżetami

Miejsce 2.

Google Hangout z dwoma przyjaciółmi i Avril

2 koszulki „ROCKS”

Podpisane przez Avril czarne conversy

Torba z gadżetami

Miejsce 3.

Google Hangout z przyjaciółmi i Avril

2 koszulki „ROCKS”

Koszulka Abbey Dawn Red Skull

Miejsce 4.

Rozmowa telefoniczna z Avril

2 koszulki „ROCKS”

Miejsce 5.

Rozmowa telefoniczna z Avril

2 koszulki „ROCKS”

Miejsca od 6. do 10.

2 koszulki „ROCKS”

Dodatkowe niespodzianki przewidziane w akcji

2 podpisane przez Avril gitary Fender

Pięć razy po dwie koszulki „ROCKS”

3 torby z gadżetami

Poniżej możecie obejrzeć video z wiadomością od Avril


Zachęcamy do dołączenia do akcji i okazania wsparcia wobec osób niepełnosprawnych, co jest również życzeniem Avril na jej równe, trzydzieste urodziny! Tutaj możecie wpłacić pieniądze, jako drużyna Avril-Lavigne.pl.

*aby wziąć udział w akcji, zarejestrować się i założyć drużynę, musisz mieć ukończone 18 lat, bądź też co najmniej 13 i posiadać zgodę rodziców/opiekunów prawnych. Należy jednak pamiętać, że nagrody mogą wygrać jedynie osoby posiadające amerykańskie obywatelstwo.

Podobne Posty