Avril Lavigne już od kilku lat przyznaje się publicznie do zamiłowań kulinarnych, chętnie opowiada o swoich ulubionych daniach i nawet zdarzyło jej się piec ciasteczka w programie Rachael Ray. Jej talent kulinarny docenia, i to bardzo, Chad Kroeger, który miał wielką przyjemność zachwalania specjałów małżonki podczas wywiadu udzielonego ET Canada. I jak tu wierzyć w jakikolwiek kryzys w ich związku?

„Moja żona jest świetną kucharką. Myślę, że nie wpadłbyś na to!,” oświadczył pewny siebie muzyk. „Nie śmiałbym w to wątpić. Kilka lat temu opowiadała mi o jednym ze swoich popisowych dań. Zdaje się, że to był jakiś rodzaj sałatki,” odpowiedział równie pewny siebie prowadzący. Okazało się jednak, że Chad jest zdecydowanym fanem makaronów w wykonaniu Avril i pod wrażeniem jej sposobu przygotowywania indyka. Czyżby jakieś wspomnienia niedawnego święta?

„Avril ma taki genialny patent na pieczenie indyka. Wiesz, normalnie nie jesz tego co jest u dołu, tylko to, co znajduje się na górze indyka. A to nie nasiąka sosem, więc się wysusza, dlatego odwraca indyka do góry nogami,” powiedział i momentalnie przeprosił Avril za to, że całemu światu zdradził jej kulinarną sztuczkę. Uroczy fragment wspomnianego wywiadu można znaleźć na kanale ET Canada na YouTube.

Podobne Posty