Spoglądając na amerykański show-biznes można odnieść wrażenie, że Avril Lavigne i Chad Kroeger należą do bardzo nietypowych par. Z jednej strony małżeństwo na stałe mieszka w Kanadzie i unika reflektorów, z drugiej ich związek stał się podkładką promującą album Avril. Teraz, gdy zbliża się premiera najnowszego krążka Nickelback powrócił czas, w którym można troszeczkę swobodniej poopowiadać o prywatnym życiu.

W rozmowie z ET Canada Chad miał przyjemność odniesienia się do informacji na temat rzekomego rozstania z Avril. Muzyk, który niejednokrotnie pokazywał swoje dość ironiczne podejście do wszelakich plotek przyznał, że nie ma w nich ziarenka prawdy. W trakcie wczorajszego, transmitowanego na żywo w sieci koncertu, Chad założył także obrączkę, której ponoć od dawna nie nosił…

„Wszystkie te brednie, jakie ludzie opowiadają za Twoimi plecami są troszeczkę podobne do tych, których doświadczasz w liceum. Tylko to pryszcz w porównaniu do tego, co zaczyna się dziać, gdy jesteś w związku z gwiazdą,” – powiedział. Dodał także, że te plotki najbardziej dotknęły jego ojca, który już kilkakrotnie dzwonił kontrolnie dopytując, czy aby na pewno wszystko gra. Wszystko gra.

Podobne Posty