Dosłownie kilka minut temu Avril Lavigne pojawiła się na swoim oficjalnym profilu na portalu społecznościowym Twitter, aby podzielić się z fanami, mimo wszystko, dobrą wiadomością i dać znak życia. W pierwszej wiadomości zapowiedziała, że słowa, które opublikowała w kolejnej to nowy tekst piosenki! „Publikuję słowa mojego nowego tekstu, który pomaga mi przez to przejść…,” czytamy. Choroba Lavigne wciąż pozostaje wielką tajemnicą i jak na razie ani Avril, ani jej management nie zdecydowali się na obszerniejszy komentarz w tej sprawie. Potwierdzili jedynie grudniowe doniesienia.

Opublikowany właśnie tekst wielu fanom Lavigne może nasuwać pytanie – czy słowa te zostały napisane przed momentem, czy są może fragmentem piosenki „Fly,” o której wspominano przez kilka miesięcy? Odpowiedź brzmi: tak, to fragment tekstu do utworu „Fly,” który opowiada o podopiecznych The Avril Lavigne Foundation.

Singiel ma ujrzeć światło dzienne w tym roku i promować Special Olympics World Summer Games, które odbędą się pod koniec lipca w Los Angeles. Informacje te są potwierdzeniem spekulacji sprzed kilku miesięcy, gdy sugerowano, że Avril nie zdecydowała się na wydanie „Fly” podczas cyklu promującego „Avril Lavigne” właśnie po to, aby utwór mógł stać się hymnem Special Olympics 2015. Spotkania finalizujące współpracę odbyły się m.in. w październiku 2014 roku.

 

„Podnieś się. Nie poddawaj dopóki nie dosięgniesz nieba. / Podnieś się, nie poddawaj dopóki nie zdasz sobie sprawy, że wszyscy zostaliśmy stworzeni by latać.”

Podobne Posty