O ile informacje o obecności piosenki „Give You What You Like” na soundtracku do najbardziej wyczekiwanej produkcji tego roku – „Pięćdziesiąt Twarzy Graya” – nie okazały się prawdą, o tyle jedna z najciekawszych piosenek z płyty „Avril Lavigne” zostanie wykorzystana w nowej produkcji stacji Lifetime. Już 21 lutego swoją premierę będzie miał film Babysitter’s Black Book, do którego promocji stacja postanowiła nie tylko wykorzystać utwór Avril, ale także zapłacić za realizację teledysku. Przedsmak tego, co zadebiutuje na dniach poniżej. Reżyserem scen z udziałem Avril jest jej wieloletni przyjaciel, Robb Dipple.


Od dziś „Give You What You Like” ma także oficjalny status singla, ale jak na razie jego sprzedaż nie poszybowała w górę. Największą popularnością cieszy się na Twitterze, gdzie w kilku krajach hashtag z informacją o zapowiedzi teledysku trafił to tzw. trends. Być może stacja Lifetime zadba, aby piosenkę zauważono nieco szerzej. A Wy, co sądzicie o niespodziance od Avril?


Babysitter’s Black Book to film oparty na prawdziwej historii. Opowiada historię Ashley, nastolatki, której marzenia o studiach zostają pokrzyżowane przez nagłe problemy finansowe rodziców. Nastolatka wspólnie z przyjaciółkami postanawia zostać opiekunką do dzieci, jednak to szybko przeradza się w pracę ekskluzywnej dziewczyny do towarzystwa. W małym środowisku taka praca nie na długo pozostaje tajemnicą.

Podobne Posty