Avril Lavigne ma już dość bezczynności i powoli, ale całkiem żwawo wraca do pracy. Magazyn Billboard to drugi po People Magazine przystanek na drodze bardzo wstępnej promocji piosenki „Fly,” której premierę oficjalnie już zaplanowano na czwartek, 16 kwietnia. Na łamach Billboard piosenkarka przekazała także kilka informacji dotyczących teledysku – zobaczymy w nim Avril w towarzystwie Olimpijczyków startujących w tegorocznej Olimpiadzie Specjalnej. Cały dochód ze sprzedaży singla zostanie przekazany na cele właśnie Olimpiad Specjalnych.

Nowe zdjęcie w ubraniach reklamujących Olimpiady Specjalne

Nowe zdjęcie w ubraniach reklamujących Olimpiady Specjalne


„To dla mnie bardzo wyjątkowy i inspirujący utwór, który naturalnie współgra z Olimpiadami Specjalnymi,” powiedziała Avril o „Fly,” piosence napisanej dwa lata temu, którą tego lata ma wykonać podczas otwarcia zmagań sportowców. „Piosenka jest połączeniem pianina, orkiestry i rytmicznej perkusji. Oryginalnie miała zdecydowanie bardziej popową produkcję, ale później to zmieniłam. Chciałam, żeby brzmiała spokojniej, surowiej, a partie wokalne nie ginęły w muzyce.” 

Lavigne przyznała także, że nie prędko doczekamy się pełnoprawnego szóstego studyjnego albumu. „Zawsze chciałam nagrać płytę z piosenkami świątecznymi, ale nigdy nie miałam na to czasu. Teraz czuję, że to jest ten moment i właśnie nim się zajmę.” Ale zanim usłyszymy bożonarodzeniowe nagrania powinniśmy usłyszeć piosenkę napisaną kilka miesięcy temu. „W tym roku chciałabym wydać utwór, który napisałam podczas choroby. Opowiada o chorobie i walce, jaką toczę.” Piosenka ma się ukazać, gdy Avril poczuje się w pełni zdrowa.

W przerwach od muzyki piosenkarka znów planuje przyszłość aktorską, która na ułamek sekundy rozpoczęła się w 2006 roku. Podobno ma nawet pierwsze propozycje. Ponadto angażuje się w akcje szerzące świadomość o boreliozie i zwyczajnie cieszy się życiem.

Podobne Posty