Od wiosny 2013 roku marka Abbey Dawn nie zaprezentowała nowych projektów. Mimo to Avril Lavigne cały czas utrzymuje, że działalność Abbey Dawn została zawieszona tylko na chwilę, a nowa kolekcja kiedyś się pojawi.

To samo zdanie przyświeca Kanadyjce od dwóch lat, a kilka dni temu zostało ponownie podtrzymane. W odpowiedzi na pytanie (zadane w wiadomości prywatnej na Twitterze) o przyszłość marki Lavigne oznajmiła, że wkrótce zamierza wznowić działalność projektu rozpoczętego z wielkim hukiem w 2008 roku.

Jak wiadomo wiele planów Avril pokrzyżowała nagła choroba. Borelioza, choć tego nie potwierdzono oficjalnie, miała być też powodem tak szybkiego zamknięcia cyklu promującego płytę „Avril Lavigne,” powodem anulowania szybszej premiery pełnoprawnego teledysku do piosenki „Give You What You Like” i wycofania utworu z europejskich rozgłośni radiowych. Kiedy powróci Abbey Dawn? Malutki przedsmak nowego projektu można zobaczyć w teledysku do piosenki „Fly.” Przypominamy, że w 2014 roku Avril zaprojektowała kilka ubrań dla brazylijskiej marki John John Denim.

Podobne Posty