Po dość intensywnej, jak na zwyczaje Avril Lavigne dawce zdjęć z wakacji, na jej oficjalnym profilu na Instagramie nastała wymowna cisza. Okazjonalnie piosenkarka przerywa ją zdjęciami przyrody, czy tak, jak kilka minut temu, zdjęciem z domowego studia nagraniowego. Wraz z publikacją nowej fotografii wspomniała, że to nad czym obecnie pracuje będzie niespodzianką! Kiedy ją usłyszymy? Czy to utwór, o którego premierze wspominała na chwilę po wydaniu „Fly”? Pozostaje nam czekać na kolejne doniesienia!


Nic nie zatrzyma tej dziewczyny! Zawsze będę wracać! Nagrywam w piżamie i łóżkowej fryzurze. Ta piosenka jest wesoła i nie mogę się doczekać gdy ją WKRÓTCE usłyszycie. Niespodzianki.


Także za pomocą konta na Instagramie Avril zamieściła zdjęcie rozmaitych medykamentów, które przez ostatnie pół roku pomagały jej zwalczyć objawy boreliozy. Można na nim zobaczyć m.in. lekarstwa, suplementy diety, kremy i olejki. W opisie piosenkarka podziękowała fanom za wsparcie i przestrzegła, aby uważali na kleszcze i inne owady, które poza boreliozą mogą przenosić także inne choroby. „Edukujcie się. Spora część lekarzy nie wie, jak odczytać objawy boreliozy.” W tym roku z powodu słabej zimy ilość kleszczy w Polsce znacznie wzrosła.

Podobne Posty