Special Olympics World Games Los Angeles 2015 zbliża się wielkimi krokami, a jej organizatorzy próbują robić co w ich mocy, aby o wydarzeniu dowiedziało się jak najwięcej osób. Między innymi z tego powodu, ale także po to, aby opowiedzieć czytelnikom o walce z boreliozą, Avril Lavigne udzieliła wywiadu magazynowi Ability. Na razie w sieci udostępniono fragment rozmowy, z którego jedna rzecz zwróciła naszą szczególną uwagę. Co z występem z piosenką „Fly”?


„Obecnie rozmawiamy na temat mojego ewentualnego występu podczas Olimpiady Specjalnej,” powiedziała Avril dziennikarce Ability. Data przeprowadzenia wywiadu nie została ujawniona, więc trudno powiedzieć, czy rozmowy wciąż trwają, czy może już się zakończyły. Pewne jest, że organizatorzy zapowiedzieli ogłoszenie pełnej listy artystycznych atrakcji na ten miesiąc. Czy Avril wystąpi?

W rozmowie piosenkarka przyznaje, że jej stan zdrowia znacznie się poprawił i kuracja przebiega sprawnie. „Moja Pani Doktor powiedziała mi, że leczenie toczy się o wiele sprawniej niż przypuszczała. Niezwykle mnie to cieszy, bo mija dopiero siedem miesięcy od jej rozpoczęcia, a znam osoby, które zmagają się z tym przez lata.” Wspominając o boreliozie Avril wypowiedziała się także na temat form leczenia tej choroby, które oferują lekarze w Los Angeles i dodała, że w jej własnym odczuciu jest już zdrowa na 80-85%. „Nie możesz pozwolić, aby takie rzeczy przygniotły Cię do ziemi. Dlatego powoli wracam do normalności i zamierzam wznowić Abbey Dawn.” 

Podobne Posty