Avril Lavigne i Chad Kroeger praktycznie od początku swojego związku nie wypowiadali się na temat miejsca swojego zamieszkania. Przy rozmaitych okazjach wychodziło jednak na jaw, np. w trakcie wywiadu dla magazynu People, że para zakupiła posiadłość w kanadyjskim stanie Ontario, a okazjonalne wiadomości od Avril potwierdzały, że na co dzień nie mieszka ona w słonecznej Kalifornii.

Czyżby małżeństwo postanowiło zainwestować w drugą posiadłość i znudziło się życiem w zacisznych kanadyjskich lasach? Według najświeższych informacji serwisu Variety państwo Kroeger stali się posiadaczami wartej $5,400,000 posiadłości w Sherman Oaks, jednej z dzielnic Los Angeles upodobanej przez sławne nazwiska.

Posiadłość ma sześć sypialni, siedem łazienek i toaletę, przestronną kuchnię, małe studio nagraniowe, siłownię, pokój rekreacyjny, specjalny plac przystosowany do uprawiania rozmaitych sportów oraz basen. Jeśli informacje okażą się prawdziwe to Avril powinna być częściej widywana w kultowych dla hollywoodzkiego świata miejscach. Zdjęcia posiadłości są dostępne TUTAJ.

Podobne Posty