W sobotę Avril Lavigne stanie na scenie w Los Angeles Coliseum i wspólnie z innymi artystami otworzy Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych Los Angeles 2015. Będzie to pierwszy publiczny występ Lavigne od zakończenia The Avril Lavigne Tour, zdiagnozowania boreliozy oraz pierwsze wykonanie singla „Fly” na żywo.


Za pośrednictwem profilu na portalu społecznościowym Instagram, Kanadyjka zamieściła trzy zdjęcia z przygotowań do tego występu, a konkretnej z momentu poszukiwania sukni-idealnej oraz krótki filmik. Aby obejrzeć więcej zdjęć zapraszamy TUTAJ. Video jest dostępne TU.

Telewizja Polska wspomniała już kilkakrotnie o zbliżających się Olimpiadach, zaprezentowała sylwetki polskich reprezentantów i napomknęła nawet o wielkiej fecie, jaką organizatorzy przygotowali z okazji otwarcia. Niestety na razie nie potwierdzono, że na TVP Sport poza transmisjami ze zmagań Polaków zaprezentowana zostanie także gala otwarcia. Ewentualny live stream postaramy się zamieścić na chwilę przed rozpoczęciem imprezy – startuje o 17:00 czasu kalifornijskiego, czyli o 2:00 czasu polskiego w noc z niedzieli na poniedziałek.

Podobne Posty