Jak informowaliśmy TUTAJ, Avril Lavigne stała się postacią w najnowszej wersji gry Family Guy: The Quest for Stuff bazującej na kultowym amerykańskim serialu Family Guy. Wspominaliśmy też, że po odblokowaniu postaci Avril, każdy zainteresowany będzie mógł otrzymać krążek „Avril Lavigne” za darmo. Oferta jest co prawda ograniczona w czasie, ale już narobiła sporego zamieszania i przy tym sporo dobrego.


Zgodnie z najnowszymi danymi, wydany w listopadzie 2013 roku album zajmuje #2 miejsce na liście najchętniej kupowanych płyt w ofercie Google Play w USA. To nie wszystko. Płyta ponownie wskoczyła na listę Billboard 200 i choć zaledwie na #146 miejsce to i tak jest to powód to zadowolenia. Album trafił tym samym do 4 tysięcy kolejnych nabywców. Na deser pozostaje chyba najbardziej zaskakujący wynik, jakim jest #75 miejsce na oficjalnej liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii i  #21 miejsce na liście mid-weeks. Miło, prawda?

AKTUALIZACJA: Nie wszystkie kraje są zadowolone z naginania zasad sprzedaży albumów, w tym gronie są Niemcy i Wielka Brytania, które ostatecznie zdecydował o usunięciu albumu „Avril Lavigne” z list sprzedaży ostatniego tygodnia. Innego zdania, przynajmniej na razie, jest Australia. Tam krążek właśnie trafił na #23 miejsce z liczbą około 1000 sprzedanych egzemplarzy.

Podobne Posty