Cechą charakterystyczną światowej trasy koncertowej Taylor Swift, 1989 WorldTour – promującej jej najnowszą płytę 1989, stali się specjalni, muzyczni goście, którzy wspólnie z Taylor wykonują na scenie zazwyczaj jeden utwór. Wczoraj, w ramach amerykańskiej części trasy, Swift zawitała do San Diego, a w roli gościa specjalnego wystąpiła Avril Lavigne! Piosenkarki sięgnęły po jeden z najbardziej znanych hitów Kanadyjki, singiel „Complicated”.

01

Kliknij, aby obejrzeć więcej zdjęć!

„[Avril] jest jedną z moich ulubionych artystek. SMS-owałyśmy ze sobą przez cały tydzień. Dzisiaj miałam okazję ją spotkać. Zróbcie hałas dla Avril Lavigne!” – tak Swift zapowiedziała zgromadzonym fanom wspólny występ-niespodziankę.

Czy zaproszenie właśnie Avril Lavigne przypadkowo zbiegło się w czasie z burzą wywołaną niedawno polubionym przez Amerykankę zdjęciem i zdecydowaną reakcją Kanadyjki? Być może, ale niewykluczone też, iż Taylor chciała w ten sposób naprawić swój błąd i dać do zrozumienia, że sytuacja była dość niefortunna, a ona sama nie zamierzała nikogo urazić.

Bez względu na okoliczności z późniejszych wpisów piosenkarek, zamieszczonych na ich oficjalnych profilach na portalach społecznościowych Twitter i Facebook, jasno wynika że obie panie bawiły się świetnie.

To niesamowite, że mogłam stanąć na scenie wraz z Avril Lavigne. >Complicated< jest świetną popową piosenką, a ja po prostu ją uwielbiam.” – przyznała Taylor.

„Wykonanie >Complicated< dzisiaj wieczorem wraz z Taylor Swift w ramach 1989WorldTour sprawiło mi ogromną przyjemność! Ona rządzi! Dziękuję za zaproszenie, Taylor. Dziękuję San Diego.” – podzieliła się swoimi wrażeniami Avril.

Aby obejrzeć zamieszczone przez artystki zdjęcia z występu, zapraszamy do galerii. Poniżej zaś prezentujemy amatorskie nagrania duetu.
Podobne Posty