Bardzo ciekawa wiadomość dotarła właśnie ze studia 3QU Media. Okazuje się, że Avril Lavigne nie kłamała mówiąc, że ma w ręku kilka ciekawych scenariuszy i rzeczywiście zamierza nieco rozwinąć swoją przygodę z kinem. Swój talent aktorski oraz wokalny będzie miała szansę zaprezentować w produkcji zatytułowanej Charming, gdzie swojego głosu użyczy… Królewnie Śnieżce!

Reżyserem animowanej komedii jest Ross Venokur, który jest również twórcą scenariusza, a producentem John H. Williams, znany z pracy przy Shreku. W rolę Kopciuszka wcieli się Ashley Tisdale, a Gloria Tang Tsz-kei przeobrazi się w Śpiącą Królewnę. W produkcji udział weźmie także Demi Lovato. Kto będzie Księciem z bajki? Castingi mają wystartować na dniach.

Z oficjalnego oświadczenia prasowego wynika, że każda z postaci będzie w tej animowanej komedii miała partie śpiewane, stąd dobór piosenkarek do głównych ról. Prace nad produkcją koordynuje studio z Montrealu. Data premiery obrazu nie jest znana. My nie możemy się już doczekać soundtracku do tej produkcji i piosenek z udziałem Królewny Śnieżki i Krasnoludków! Zdjęcie Avril z reżyserem jest dostępne w GALERII. Pierwszy, rzekomo obrazek z bajki, prezentuje się tak:

Potrójne kłopoty! Jestem bardzo podekscytowana dołączając do moich dziewczyn, Demi Lovato i Ashley Tisdale w produkcji #Charming. Będzie wspaniale! Jesteście gotowi? – napisała na Instagramie Avril.

 

 

Podobne Posty