Myśleliśmy, że już nigdy nie przyjdzie nam publikować tego typu informacji na naszej stronie, ale jednak życie chciało inaczej. Za pośrednictwem oficjalnych profili internetowych Avril Lavigne poinformowała swoich fanów, oraz opinie publiczną, że jej związek z Chadem Kroegerem powoli dobiega końca. Po dwóch latach małżeństwa, ciężkiej chorobie piosenkarki i nieustających od roku plotkach o kłopotach w związku, para oficjalnie ogłosiła separację.

Bez tytułu

Na instagramowym profilu Kanadyjki pojawiła się jedna z fotografii wykonanych podczas ceremonii zaślubin we francuskim Mandelieu-la-Napoule oraz wiadomość, że rozstają się z Chadem w przyjaźni i zamierzają do końca życia z szacunkiem podchodzić do miłości, która ich łączyła. Wiadomość od Avril udostępniamy w rozwinięciu.

Z ciężkim sercem ogłaszamy dziś z Chadem naszą separację. Jako małżeństwo, ale także poprzez muzykę, zgromadziliśmy wspólnie wiele niezapomnianych wspomnień. Jesteśmy, i zawsze pozostaniemy, najlepszymi przyjaciółmi i zawsze będziemy się o siebie troszczyć. Dziękujemy naszej rodzinie, przyjaciołom i fanom za wsparcie.

Avril i Chad poznali się jeszcze w 2004 roku, podczas wręczenia nagród kanadyjskiej stacji telewizyjnej MuchMusic oraz ich związek rozpoczął się w trakcie prac nad piątym studyjnym krążkiem piosenkarki. Para pobrała się 1 lipca 2013 roku, po kilku miesiącach bliższej znajomości, i wyprowadziła się do Kanady. Dla Chada było to pierwsze małżeństwo, zaś dla Avril drugie.

Podobne Posty