Kiedy ukaże się nowa studyjna płyta? Czy album ze świątecznymi utworami zostanie wydany w tym roku? Co z drugim utworem, który Avril obiecała wydać jeszcze w tym roku? Piosenkarka miała szansę odpowiedzieć na te pytania podczas telefonicznej rozmowy z jednym z fanów. Rozmowa była częścią nagrody, jaką można było wygrać w zabawie organizowanej w ubiegłym roku przez The Avril Lavigne Foundation. Co nowego zdradziła piosenkarka?


Artystka odpowiedziała na pytania chyba najważniejsze dla fanów jej muzyki – nowa muzyka powstaje, ale proces ten przebiega powoli. Według relacji osoby, która brała udział w rozmowie, Avril przyznała, że w tym tygodniu skończyła tworzyć nową piosenkę oraz że poważniej wzięła się za tworzenie utworów w świątecznym klimacie.

Na ich publikację będziemy jednak musieli poczekać. Ile? Potencjalnie do przyszłych Świąt, choć i to nie jest pewne, bo płyta nie jest skończona i żadna data premiery nie jest w związku z tym ustalona. Nie wykluczone, że pierwszy pojawi się szósty studyjny album nad którym Lavigne chce zacząć prace z nowym rokiem kalendarzowym. Na razie kompletuje sprzęt, m.in. gitary, z których jedną niedawno pochwaliła się na Instagramie.

Te słowa Avril są tak naprawdę potwierdzeniem informacji, które już od kilku miesięcy pojawiają się na jej profilu na Twitterze. To tam możemy dość regularnie czytać, że piosenkarka stworzyła coś nowego. Zagadkowa pozostaje wciąż sprawa premiery drugiej obiecanej na ten rok nowej piosenki.

Jej wydane Avril zapowiedziała wraz z premierą „Fly”, mówiła wtedy, że utwór ukaże się w odstępie do trzech miesięcy. Minęło już pół roku i chyba nie powinniśmy nastawiać się na usłyszenie go jeszcze w tym roku. Być może na przeszkodzie stanęły kłopoty ze zdrowiem?

Fan zadał Avril także mniej muzyczne pytania – o powrót marki Abbey Dawn, którym artyystka jest podekscytowana oraz o aktualnie ulubione filmy. Tutaj piosenkarka przyznała, że zafascynowała się wszystkimi częściami przygód Batmana i dodała nawet, że w Halloween, jeśli będzie się dobrze czuła, z pewnością zdecyduje się na strój Kobiety Kota.

Tematu zdrowia w rozmowie nie poruszono, ale wyraźnie widać, że jest ono kluczowe przy podejmowaniu przez Avril jakichkolwiek decyzji i my, fani, musimy uzbroić się w cierpliwość. Nowa muzyka jest tworzona i ukaże się w odpowiednim momencie.

Podobne Posty