Nie będzie kłamstwem jeśli powiemy, że jak co roku w swoje urodziny Avril Lavigne zdecydowała się połączyć siły z Prizeo i zrobić coś dla innych. W tym roku piosenkarka prosi swoich fanów o wsparcie dzieci, których rodziny nie mogą samodzielnie pokryć leczenia boreliozy. Jeden ze szczęśliwych darczyńców będzie miał szansę pojawić się w animowanym filmie Charming oraz spotkać oko w oko z samą Avril! Jak można pomóc i jakie są inne nagrody? Szczegóły w rozwinięciu!

Zabawa, albo jak kto woli misja, odbywa się za pośrednictwem TEJ strony i potrwa do 9 listopada 2015 roku. Główną nagrodą jest wspomniany już udział w filmie Charming – nagranie jednej linijki tekstu dla jednego z drugoplanowych bohaterów, spotkanie z Avril, wizyta w studiu, gdzie tworzona jest produkcja oraz prezent w postaci scenariusza podpisanego przez całą ekipę pracującą nad filmem.

Z walki o główną nagrodę nie są wykluczeni obywatele Polski, jedyna restrykcja dotyczy wieku – należy mieć ukończony 13 rok życia, a w przypadku wygranej móc odebrać nagrodę w towarzystwie osoby, która ukończyła 18 lat. Zwycięzca zostanie wylosowany spośród wszystkich osób, które dokonały wpłaty na ten cel. Wielkość wpłaty nie ma znaczenia, ale im wyższa wpłata – tym więcej losów z Twoim nazwiskiem trafi do puli losowania.

WARIANTY PAKIETÓW 

$10 – Hello Kitty – 2 losy w puli

$25 – Girlfriend – 5 losów w puli = na adres e-mail zostanie przesłane elektroniczne podziękowanie od Avril
$40 – I’m With You – 8 losów w puli = na adres e-mail zostanie przesłane elektroniczne podziękowanie od Avril oraz video wiadomość od Avril
$50 – Complicated – 10 losów w puli = pocztą otrzymasz specjalną koszulkę zaprojektowaną z myślą o tej akcji, elektroniczne podziękowanie od Avril oraz wiadomość video

$100 – Here’s To Never Growing Up – 20 losów w puli = pocztą otrzymasz zdjęcie Avril z autografem, specjalną koszulkę zaprojektowaną z myślą o tej akcji, elektroniczne podziękowanie od Avril oraz wiadomość video (dostępnych jedynie 50 takich pakietów)
$150 – When You’re Gone – 30 losów w puli = pocztą otrzymasz tekst piosenki z autografem Avril, specjalną koszulkę zaprojektowaną z myślą o tej akcji, elektroniczne podziękowanie od Avril oraz wiadomość video (dostępnych 100 takich pakietów)
$200 – The Best Damn Thing – 40 losów w puli = na Twitterze pojawi się zdjęcie Avril z Twoim imieniem, otrzymasz specjalną koszulkę zaprojektowaną z myślą o tej akcji, elektroniczne podziękowanie od Avril oraz wiadomość video (dostępnych 10 takich pakietów)

$2,000 – Rock N Roll – 400 losów w puli = otrzymasz prototyp pistoletu z teledysku do piosenki „Rock N Roll” z autografem Avril, specjalną koszulkę zaprojektowaną z myślą o tej akcji, elektroniczne podziękowanie od Avril oraz wiadomość video (tylko jeden taki pakiet dostępny)

Istnieje także możliwość wpłacenia dowolnie wybranej przez siebie kwoty, ale nie upoważnia ona do odebrania żadnej z wymienionych w pakietach nagród. Minimalny próg wpłaty to 5 dolarów.

Warto pamiętać, że na wysłanie fizycznych nagród, np. koszulek, Prizeo ma dwa miesiące od dnia zakończenia akcji. Dokładny termin oraz miejsce odebrania głównej nagrody zostaną ogłoszone w przyszłości. Przypominamy, że w przypadku jednej z zeszłorocznych nagród do realizacji doszło w tym tygodniu. Miejcie to na uwadze i koniecznie dajcie nam znać, który z wariantów wybraliście!

Podobne Posty