Amerykański magazynu US Weekly twierdzi, że powodem separacji Avril Lavigne i Chada Kroegera jest zachowanie muzyka, który zdradzał piosenkarkę. Redakcja brukowca dotarła do tajemniczego źródła, które twierdzi, że trzy tygodnie temu Chada widziano w klubie E11EVEN w Miami, gdzie ten bawił się w towarzystwie innej kobiety. Naturalnie informacja ta pojawiła się chwilę po tym, jak małżeństwo ogłosiło separację, a US Weekly dysponuje jedynie słownymi dowodami.

W ten sposób magazyn taje po stronie Avril, która w świetle przedstawionych informacji została przez męża zdradzona. Czy rzeczywiście tak było, czy może para rozstała się z mniej bolesnych powodów?

Prawdziwy powód separacji nie został podany ani przez Lavigne ani przez Kroegera, a to pozostawia serwisom plotkarskim szerokie pole do popisów. Wiadomo jedynie, że od pewnego czasu Avril mieszka w Kalifornii. Ostatnie wspólne zdjęcia pary, opublikowane przez samą Avril, obiegły sieć dziewięć tygodni temu. Nie wiadomo również kiedy para podjęła decyzję o rozstaniu, bo ta nie musi zbiegać się z oficjalną informacją dla mediów i fanów. To może być dopiero początek wysypu informacji o powodach rozstania…

Podobne Posty