Jak informowaliśmy TUTAJ, The Avril Lavigne Foundation przystąpiło do wywiązywania się z nagród, które rozdawano w ramach zeszłorocznej akcji urodzinowej Avril. Kilka dni temu kolejny fan doczekał się obiecanej rozmowy ze swoją idolką i jak w przypadku poprzedniego fana – więcej tutaj – nie zapomniał zapytać o kluczowe sprawy. Nową muzykę. Co nowego zdradziła piosenkarka?

01

Artystka potwierdziła, że pracuje nad materiałem na szósty studyjny album, a proces twórczy idzie w kierunku ballad utrzymanych w delikatnym rockowym brzmieniu. Avril wyjaśniła, że przez ostatni rok towarzyszyło jej wiele skrajnych emocji, dlatego tworzenie utworów opartych właśnie na tych emocjach przychodzi jej najłatwiej. Proces jest jednak na tyle początkowy, że trudno stwierdzić, jaki charakter będzie miała już skończona płyta. A intensywniejsze prace nad jej produkcją rozpoczną się w 2016 roku.

Dodatkowo Lavigne pochwaliła się, że kilka dni temu, po raz pierwszy od dawna, zjadła wieczorną kolację poza domem oraz że wciąż chętnie ogląda mecze hokeja w telewizji. Zdjęcie potwierdzające, że rozmowa rzeczywiście się odbyła zamieszczamy powyżej.

Podobne Posty