Na przestrzeni ponad dziesięciu lat muzycznej kariery Avril Lavigne nie przyzwyczaiła nas do kolaboracji z innymi artystami. Piosenkarka niezwykle rzadko, żeby nie powiedzieć, że prawie wcale, angażowała się w muzyczne projekty innych artystów. Pewnie dlatego informacja o duecie z Nickiem Carterem wywołała pewne zaskoczenie.

0

Członek Backstreet Boys, który solidnie przygotowuje się do premiery trzeciej solowej płyty, opowiedział, jak doszło do współpracy z Lavigne i o czym jest ich wspólny utwór. „Gdy byliśmy wspólnie w trasie koncertowej wspomniałem Avril o chęci nagrania wspólnej piosenki. Spodobał jej się ten pomysł i tak się zaprzyjaźniliśmy.”

Piosenka „Get Over Me” opowiada o historii szaleńczo zakochanych w sobie ludzi, którzy z jednej strony nie potrafią żyć razem, a z drugiej nie umieją żyć osobno. Carter przyznał, że utwór to taka mała gra aktorska, w której on śpiewa o kobiecie, która go prześladuje, a Avril o mężczyźnie, który prześladuje ją. „Każde z nas opowiada historię na swój sposób, z własnej perspektywy.”

Krążek „All American”, na którym znajdzie się utwór „Get Over Me” ma się ukazać w listopadzie tego roku.

Podobne Posty