Już za 5 dni do sprzedaży trafi solowa płyta Nicka Cartera. Na albumie zatytułowanym All American znajdzie się także utwór nagrany z gościnnym udziałem Avril Lavigne. Piosenka Get Over Me zajmie drugie miejsce na krążku, a jej 30 sekundowy fragment został udostępniony na stronie Amazon. Aby go posłuchać wystarczy odwiedzić stronę.

Niecierpliwi muszą uzbroić się w cierpliwość, bo zajawka nie uwzględnia wokalnych popisów Avril. Można natomiast zapoznać się z klimatem utworu i pomyśleć, jak może w nim zabrzmieć głos naszej idolki. Byle do środy!

AKTUALIZACJA: Nieoficjalne doniesienia mówią, że Avril przypadło w udziale zaśpiewanie jednej zwrotki oraz obecność w refrenie i mostku. Tekst, jaki w zwrotce rzekomo należy do piosenkarki, publikujemy poniżej:

wp_ss_20151121_0005

AKTUALIZACJA z 24/11: W serwisie iTunes opublikowano dłuższą zapowiedź piosenki, tym razem z fragmentem partii śpiewanej przez Avril! Prawdopodobnie jest to cała zwrotka, o której informowaliśmy wyżej. Premiera płyty „All American” jutro, ale nie wykluczone, że strefy czasowe pozwolą nam usłyszeć utwór chwilę po północy, z wtorku na środę.

Podobne Posty