Reżyser komedii animowanej Charming to złoty człowiek. Codziennie jest atakowany na Twitterze setkami pytań, w których fani Avril pytają go nie tylko o sam film, ale także nowy studyjny album piosenkarki. Efekt jest taki, że Ross Venokur udziela nawet wywiadów, w których stara się zaspokoić tę ciekawość, choć wie tak naprawdę bardzo niewiele. Wczoraj poinformował, że Lavigne ma już za sobą cały proces nagrywania kwestii do roli Królewny Śnieżki, a prace nad filmem idą w zadowalającym tempie. Nie oznacza to jednak, że data premiery jest ustalona – Venokur średnio raz na tydzień przypomina, że jest to film animowany, nad którym pracuje nie tylko on i który wymaga nakładu sporej pracy, przede wszystkim speców od animacji. „Staramy się, żeby był gotowy na ten rok,” – powiedział.

Bez tytułu

W wywiadzie udzielonym stronie ALavigne.com.br, Ross kilkakrotnie podkreślił, że to nie on zaangażował Avril do udziału w produkcji. „O ile się nie mylę z pomysłem zaproponowania Avril tej roli przyszła Demi Lovato albo Wilmer Valderrama. On odwala kawał naprawdę dobrej roboty, jest producentem wykonawczym, zaprosił do współpracy same najlepsze nazwiska z branży rozrywkowej.”  A jak Avril odnajduje się w roli? „Każda z dziewczyn pasuje do swojej roli. Avril idealnie wpasowuje się w komediowe klimaty.”

W nadchodzących tygodniach inna strona fanowska przeprowadzi wywiad z Rossem. Ciekawe, czym tym razem uda im się uzyskać jakąkolwiek informację na zadane pytanie, bo jak na razie reżyser, choć bardzo uprzejmy, lawiruje między pytaniami rzucając ogólnikami. Może to zwyczajnie za wcześnie na zadawanie konkretnych pytań związanych z produkcja?

Podobne Posty