Przez ostatnie pięć lat Avril Lavigne angażowała siebie, swoich przyjaciół i fanów w pomoc dzieciom niepełnosprawnym w zdobywaniu nowych sprawności, czerpaniu radości z życia i osiąganiu rzeczy na pozór nieosiągalnych. Sama wielokrotnie przyznawała, że fundacja również ją podnosi na duchu, przynosi radość i daje siłę do działania. W minionym roku The Avril Lavigne Foundation zajęło się też zbiórką funduszy na leczenie dzieci zmagających się z boreliozą oraz sfinansowało udział kilkunastu osób w Igrzyskach Olimpiad Specjalnych. Okazuje się jednak, że wszystko ma swój czas… Wraz z końcem 2015 roku na oficjalnej stronie internetowej fundacji pojawiła się wiadomość, w której piosenkarka informuje o zawieszeniu działalności The Avril Lavigne Foundation! 

W oświadczeniu Avril dziękuje wszystkim, którzy w ostatnich latach wsparli fundację, pracowali w niej oraz pomagali wszystkim, którzy tej pomocy potrzebowali. „Zawieszenie działalności nie oznacza, że powinniśmy przestać robić co w naszej mocy, aby pomagać innym,” wyjaśnia Avril dodając, że fundacja wróci. Kiedyś. Tłumaczenie całej wiadomości prezentujemy w rozwinięciu.

Dziękuje wszystkim moim fanom, który przez minione pięć lat wspierali The Avril Lavigne Foundation. Wspólnie poruszyliśmy serca wielu dzieci i młodzieży zmagającej się z niepełnosprawnością. Nasza praca pozoliła sportowcom ze Special Olympics rywalizować w Igrzyskach, wprowadziła muzykoterapię do szpitali, zapewniła leczenie przeciw boreliozie dzieciom, których nie było na nie stać oraz pomogła niepełnosprawnej młodzieży brać udział w letnich obozach. Tam mogli nawiązywać przyjaźnie na całe życie. The Avril Lavigne Foundation jest ważne dla nas wszystkich i stała się częścią naszego codziennego życia – zapraszanie podopiecznych Special Olympics na moje koncerty było kluczowym wydarzeniem trasy!

Nadszedł ten dzień, w którym informuję, że the Avril Lavigne Foundation zawiesza swoją działalność. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy zaprzestać robić, co w naszej mocy, aby pomagać innym. Podczas przerwy w działaniu fundacji ja nie zaprzestanę pomagania organizacjom, które dążą do wprowadzania zmian w życiu innych ludzi. Mam nadzieję, że moi fani oraz osoby wspierające Fundację zdają sobie sprawę, że każdy dzień daje nam szansę pomagania innym oraz edukowania znajomych o powadze takiej pomocy. Każdy krok, który robimy, mały albo duży, pomaga zmieniać życie. To myśl, która zainspirowała mnie do uruchomienia Fundacji i jednocześnie myśl, która towarzyszy mi każdego dnia.

Dziękuję wszystkim organizacjom non-profit, z którymi współpracowaliśmy, aby wdrażać w życie niesamowite programy – razem nasze marzenia mogą być większe, możemy zrobić więcej i nieść nadzieję młodym ludziom na całym świecie. Jestem podekscytowana tym, co się wydarzy, gdy Fundacja powróci.

Buziaki i całusy,
Avril

Podobne Posty